Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty věci ,co budou potřebovat nakoupí v Čině bebo někde jinde a naše firmy utřou nos . Hlavně že my švejci si povyskočíme.
    • Budou je kupovat každé 3 roky, protože delší dobu nevydrží *14*
    • Nediv se, spousta z nich kolaborovala v 1968 s okupanty a ted to chteji odcinit protoze vi ze jim nic nehrozi *2*
  • To bude konec EU. Po serii vitezstvi na 100watovymi zarovkami a pod.narazila EU na opravdoveho soupere.Ukrajinu ceka vlekla obcanska valka a bude stesti kdyz se nerozsiri dal. Gratuluji vazeni europoslanci,dobre jste to vymysleli. Nas ceka jenom bida.
  • Žádné hospodářské sankce zavádět nebudou. Moc dobře to vědí. Jenom naprázdno klapou tlamou.
  • Tady o mne ceska luza rozsiruje pomluvy, ze muj tata mne zplodil tak ze pokryl prasnici. Na to mam jedinou odpoved: Jdete se v y s r a t a bezte vsichni do p r d e l e !
    • Zavinil jsi si to sám jak se tu chováš - fašoune. .
      • Já bych to viděl tak, že Not ještě nenalezl svoji identitu, nebo ji ztratil, každopádně ho doprovází nějaké celoživotní trauma, které ho potkalo v dětství.
    • Prej si o nás řek, že žerem chrousty.
      No a co? Vždyť je to pravda!
      Já ti dám pravdu!! (BUM)

      To je dost že jdeš, táto, chrousti už jsou skoro studený!


      jestli chápeš tu paralelu,Note. *1*
      • Nemam hlad.Sem byl u popelnic na vyberu zbozi a tam jsem se i najedl.
  • Rusko má stopro pravdu a ještě jim zvedne mandle, budou se divit.
    • Budeme se divit s nimi, na to nezapomínej *14*
  • Západu se vrací jeho vlastní bumerang!

    EU/USA jsou zadlužené na 1000 let dopředu. Nyní mají na krku krachující Ukrajinu za kterou
    platí dokonce dluh za plyn a která dostane půjčky. Toto křísení Ukrajiny budou
    samozřejmě sponzorovat občané zadlužené EU kterým se káže jen utahování opasků.
    Nyní přijdou Západní země o zakázky a pracovní fleky v Rusku.

    EU hujeři Dienstbier a Zaorálek mohou jásat že mají své sankce. Pro náš zhuntovaný stát
    je to jen další katastrofa. Sobotka nám sem v době rostoucí nezaměstnanosti ještě natahá
    další utečence z Ukrajiny.
    • A tak bude ohroženo 40 tisíc míst v ČR a proto je třeba snížit platy našich zákonodárců, kteří stejně stojí za ho...... na polovinu a vládním činitelům rovněž. Jsou to naší zaměstnanci a pracují děsně špatně, tak konat.
      • Co to je čtyřicet tisíc. Kapka v moři. A Zaorálkové budou mít jen radost, že se podařilo zlikvidovat dalších pár Čecháčků.
  • Jestli někdo očekával něco jiného tak tak byl blázen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit