Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musk je nafouknutá reklamní bublina která jednou musí prasknout.Co se týče USA ty už pár let používají do raket pouze ruské motory(ehm ..kde jsou ty sankce?) Možností opětovné využití nosné rakety se Rusové zabývali už tak před čtyřiceti lety,a s,nimi i mnoho dalších.Buran ,který tak často nevybuchoval,jako americké stroje je zašitý v hangáru a čeká až zas na to budou peníze .Co se týče ruských skladů , když jsem před lety četl o Kaspickém přízraku-ekranoplánu ,litoval jsem že takový technicky náročný stroj byl sešrotován a již není ...prdl.a.jz,před časem jsem viděl fotky jak je ,schovaný ve skladu.Můstek vypadal jako z první série Star Treku :)
  • Čína dnes vede hlavně v oblasti inženýrství, kdežto USA obhajují své přední pozice v biomedicíně. Přesto tato situace budí v USA obavy. „Pro nás je naprosto kriticky důležité, abychom vedli a odstranili vzniklá rizika," řekla předsedkyně Národního vědeckého úřadu Maria Zuberová.
  • USA jsou ve vědě a technice nejméně o deset napřed oproti ostatnímu světu. V trezorech mají objevy a vynálezy připomínající spíš sci-fi, které čekají na příhodnou dobu, aby byly uvedeny do praxe.

    CCCP má Putina... *1* *2* *15*
    • jenomže ono je také důležité, co dokáže která země vyrobit TADY a TEĎ a taky v JAKÉM MNOŽSTVÍ. Zvlášť ve vojenské technice, kde ne vždy lze kvantitu vyvážit kvalitou... nemyslím, že by kupříkladu Su-57 (T-50, PAK-FA) nebyl rovnocenným protivníkem F-22 a F-35, ruské vrtulníky jsou tradičně lepší než americké (např. samotná CIA používá kořistní Mi-171, protože jsou prostě odolnější než cokoli v USA dostupného)... ve válce (která nepochybně časem přijde) jsou vynálezy "čekající na příhodnou dobu" k ničemu... CCCP má díkybohu Putina, který armádě přeje, i dostatek schopných vědců a techniků. Nejsem žádnej rusofil, ale ještě možná budeme rusům vděční, až budou (k našemu prospěchu) kopat Araby do zadnic (jako v Sýrii).
  • Nevím, proč autor píše o nepovedeném Buranu - bylo to do té doby jediné těleso, které na rozdíl od US Shuttle dokázalo zcela autonomě (tedy bez posádky) přistát na vodorovné přistávací dráze!!!
    • Taky máme nepovedeného burana. Zatím straší na hradě, zatím...
  • http://www.panzernet.net/panzernet/stranky/tanky/korist.php
  • Nač vymýšlet vymyšlené...
  • Nebýt Rusů Tak by sedm let nevyletěl do kosmu žádný astronaut. Mezinárodní kosmická stanice by byla dávno mrtvá. Američané nejsou schopni uvést do provozu svoji novou pilotovanou loď Orion. A ještě dlouho ji nezprovozní . Nemají v současné nic, a dlouho mít nebudou. Nebýt Rusů bude sedět lidstvo už dlouhou dobu na zemi.
  • kopírují AK -47 a taky jim to není blbé ! *1* *1*

    https://zahranicni.ihned.cz/c1-63424120-americka-firma-bude-vyrabet-v-licenci-ruske-kalasnikovy-obejde-sankce
  • vždy se dobré věci kopírují, němci kopírovali ruské tanky, protože byly nejlepší na světě
    • tak to s těmi tanky zrovna není pravda (i když jinak pravdu máš), přestože T34/85 byl skvělý tank, tak Němci šli svojí cestou - Tiger, Konigtiger byly taky skvělé tanky, akorát se nehodily do ruského metr hlubokého bahna, takže tam měli skopčáci smůlu, ale na západní frontě až do konce války měli technicky převahu - dojeli na logistiku (nedokázali svoje tankové jednotky zásobovat) a všeobecný nedostatek pohonných hmot... A jinak tady ty plemcy pana Chytrého Justa taky nejsou pravda, rakety řady Angara rusové vyvíjejí už přes deset let. Kde byl tenkrát nějaký Elon Musk nebo Jeff Bezos se svojí Blue Origin?? A nebýt ruských raketových motorů RD-181, tak můžou Američani vypouštět družice pomocí trampolíny, jak jim doporučil Rozogin...
      • mám na mysli Panter
    • planceš za blbost. Rusák nemá nic nejlepšího na světě. Rusák je zejména odpad světa.
    • planceš za blbost. Rusák nemá nic nejlepšího na světě. Rusák je zejména odpad světa.
      • to jsi akorát tak ty, odpade

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit