Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcete důkaz na co? Na samolibost a aroganci Klause? Na jeho opoziční názory na vše a za každou cenu? Pak stačí, když si projdete tisk nebo internetové servery (alespoň těch, co se vydávají za seriózní) za posledních alespoň deset let a máte vašich důkazů až vás bude bolet hlava.
  • Pračůráku, první ji mají až teď Rusové, umíš číst blbče?
  • Už jsem psal že proti Havlově amnestii která zničila mnohem více životů a přilepšila komunistům je Klausova amnestie břídilská práce.
  • Zloděj per. Podpis Lisabonské smlouvy jedině pod hrozbou psychiatrické internace. Amnestie zločincům.
  • no hlavně že na to má žebrák z čr.....prej vyspělej západ *1* *1* *1* *1* *1*
  • no řeč je kdo na to má
  • taK a teď důkaz
  • deathquick
    Jde o to,že se rusák hloupě kafrá s něčím jako s novinkou, kterou ovšem již druzí sešrotovali před 50 lety... *1*

    Z vodkou nasáklého Ivana mudrce neudělá ani ruský troll jako ty... *1* *1*
  • deathquick
    A??? Řeč je o tom, kdo ji měl první...
  • Že se V.Klaus nechá platit rusákama mě nijak nepřekvapuje. U toho člověka nejde o ideologii nebo dokonce vlastní názor a nejspíš ani o peníze, tento člověk půjde s kýmkoliv, kdo popluje proti proudu a bude tím pádem ve středu pozornosti. Že jenom za blázna je mu lhostejno. Důležité je jeho jméno ve sdělovacích prostředcích a fotka samolibého výrazu. O Zemanovi se nemá vůbec cenu zmiňovat.
  • deathquick -Co měli Američané v 50 letech mě nezajímá.Je to jako kdybys mě říkal co kdo měl před 200 lety.Je 21. století tedy současnost a to mě zajímá.
  • deathquick oni jí ale teď už američané nemají. a jak vidíš mají problém ve svém průmyslu a Trump omezil i financování NASA *1*
  • Děláš chybu, když se bavíš s místní debilní Simonou, ona je to postižená tlustá kráááva a čtení není její silná stránka, natož myšlení!
    A likvidace toho amrdólskýho paskvilu stála 35 mega doláčů, prostě křáp!

    https://www.echo24.cz/a/SLLZa/z-petrohradu-vyplula-prvni-plovouci-jaderna-elektrarna

    https://www.byznysnoviny.cz/2018/04/28/akademik-lomonosov-petrohradu-vyrazila-prvni-plovouci-jaderna-elektrarna-svete/
  • deathquick
    Milý blbče a tupá prakundo ....Díky svému jednocifernému IQ netušíš že i ponton plave a proto je také označována za první plovoucí elektrárnu elektrárna MH-1A ....
    Bolševici ,komouši a rusáčtí tupí trolové to však nepochopí...

    Ps...ty ruské necky stejně půjdou brzy ke dnu...
  • ObcanHaveI
    On má ty blbče pravdu, toto je první komerční, plovoucí jaderná elektrárna, ta americká byl jen ponton, ale tobě to nikdo nevysvětlí páč si prakunda. Jdi se vyspat, šaškuješ tu zase celou noc.
  • deathquick
    Zpráva pro tupého Ruského trolla s nikem 32/103 ,

    První plovoucí jaderná elektrárna

    První plovoucí jaderná elektrárna MH-1A byla vybudována v šedesátých letech v USA a fungovala na lodi Sturgis pojmenované po generálovi Samueli D. Sturgisovi junioru. Tlakovodní reaktor využívající slabě obohacený uran s 4 až 7 % izotopu uranu 235 byl vestavěn do přebudované lodi typu Liberty.
  • Nechápu co mají vámi uvedené amnestie společného s tématem článku a měl by jste si doplnit znalosti a neplkat tady bulvárek.
  • haha, ty imbecilní Sajmone, prej "50 let" toto je PRVNÍ plovoucí jaderná elektrárna NA SVĚTĚ! Ty si prostě byl, jsi a budeš jen debilem!
  • deathquick
    A co máš ty, Ruský trolle...A plující elektrárnu měli amíci už r.1968....50 let, před Ruskými primitivy ..
    ...
  • honzas
    jo jo,ty budeš nějaké debilní komoušské prase!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit