Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hloupý a namyšlený trpajzlík. Takových už bylo a jak skončili. I Hitler tvrdil něco podobného a přitom Německo bylo a je technicky, vědecky, průmyslově a civilizačně vyspělá země. Na rozdíl od Ruska, které je v podstatě na úrovni středověké říše velké rozlohou ale jinak zaostalé.
    • Kdyby neměli plyn a ropu, zdechnou hlady, nic se tam nevyrábí, nic rusáci neumí.
      • no vraždit a krást jako Němci a USA, to se tedy dosud nenaučili *15* *15* *15* *15* *15*
      • Ty nejsi Nataša, ale takové zvířátko, většinou strakaté, rohaté a dává mléko.
        • neurážejte tur domácí
    • Na Německo rusáci neměli nikdy, ani před válkou, ani po válce ani dnes. Paradox. Že by genetika? Asi jo.
      • jasně a proto válka dopadla tak, jak dopadla Simčo, kroť se.....
    • přesně tak, ten ruský skřet je napodobenina Hitlera, ten byl však podstatně vyšší... *1*
      • ale jako anonym není Rus, to se pleteš, on je sudeťák..... *15* *15* *15*
        • To se mýlíš, soudruhu, narodil jsem se ve vnitrozemí, po rodičích jsem Čech, mám české školy, doma se mluvilo česky, i když jsem se pak naučil německy, ale i rusky... *2* *2* *2*
          • nevím, komu odpovídáš, osle, asi moc dobře česky neumíš, pokud jsi ještě nepochopil, že jsem jednak žena a jednak s tebou, pro mně fuj osobou, rozhodně žádná soudružka *7* *7* *7* *7*
    • Zase píšeš o sobě? Jsi docela nechutně sebestředný *4*
  • A tak to má být, tak je to správně.

    Kdo hodlá Rusko napadat, brzy si zuby vyláme, včetně předlužených SSA, které již couvají.
    a) dohoda v Soči (Kerry + Lavrov) o postoupení východní Ukrajiny Rusku,
    b) vyslovení STOP podpoře nazi chuntě z Kyjeva Sněmovnou reprezentantů USA.

    Pane prezidente Putine, vítězíte a zvítězíte.
    • Divím se zdejším aberantům, že podporují fašistu Skřeta Prvního z Kremlu, který bude brzy v Haagu *12*
      • ty myslíš, že se stane soudcem toho soudu? já myslím, že spíše žalobcem....
    • táhni na sibiř,rusáku
    • Správně ! Poručíme větru, dešti !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit