Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem potěšen, že i soudruzi typu Pepponea, pusinky a případně s dalšími nicky potvrzují pravdivost mých názorů. Nezmohou se na víc než na ubohou demagogii a případně vulgarity. Věcnými argumenty však mé názory vyvrátit nedokáží.
    • Je to tak.
  • a pologramoti.Neumí se to chovat tady ani na dovolené.Mnohdy o žere rukama nemyje se to smrdí to a vydává to pazvuky.Je to prostě světový odpad.A tak je třeba na něj pohlížet.
    • máte před nimi komplex, co, jsou velkorysí a nekradou jídlo ze švédských stolů, jako vy běžně *15* *15* *15*
      • jídlo ze švédských stolů nekradou ,šlohnou rovnou celou zem *15*
    • To se naučili v Americe u Indiánů. *1*
    • Rusové nesmrdí,to bych musel vědět *10*
      • souhlas
  • Zdarec,je tu zlej troll a jeho imaginární rodina bolševických nicků ?
    • To se nedá rozpoznat, kdo je kdo, tedy, troll tady je vždy a nicků má plnou prdelu. *3*
  • No já si myslím, že náš předseda si myslí, co se této ožehavé problematiky týká, přesně totéž, co si myslí nejvyšší vůdce Kremlu. Je to tak jistě velice správné, protože názor našeho nejvyššího myslitele z Kremlu je zároveň názorem světovým, za což tady už několik desetiletí marně bojujeme. Nejsem si zcela jistý, jestli jsem dostatečně pochopil všechny hluboké myšlenky našeho největšího myslitele, ale zásadně s nimi souhlasím. Aspoň si to v hloubi duše myslím.
    • Taky to tak vidím a cítím.
  • nicolles
    Rusko je ve své podstatě dokonalé; dokonce mu vládne největší trpaslík na světě.
    • S tímto názorm musím zcela dobrovolně souhlasit!
    • Absolutní souhlas.
    • Dokonce už Rusko ekonomicky dohání KLDR.
      • Naše heslo už několik desetiletí stále platí: Dohnat a předehnat!
        • dohnat ekonomicky KLDR nedá Putinovi žádnou práci. Děje se to samo
          • Za dva za tři týdny Putin Kima má!
  • Chudácí Rusácí. To tam bude ta bída a ten teror na věky věků?
    • Tam byla, je, a vždy bude bída a teror!
    • Nebude. bude totiž ještě hůř a hůř!
  • Hloupý a namyšlený trpajzlík. Takových už bylo a jak skončili. I Hitler tvrdil něco podobného a přitom Německo bylo a je technicky, vědecky, průmyslově a civilizačně vyspělá země. Na rozdíl od Ruska, které je v podstatě na úrovni středověké říše velké rozlohou ale jinak zaostalé.
    • Kdyby neměli plyn a ropu, zdechnou hlady, nic se tam nevyrábí, nic rusáci neumí.
      • no vraždit a krást jako Němci a USA, to se tedy dosud nenaučili *15* *15* *15* *15* *15*
      • Ty nejsi Nataša, ale takové zvířátko, většinou strakaté, rohaté a dává mléko.
        • neurážejte tur domácí
    • Na Německo rusáci neměli nikdy, ani před válkou, ani po válce ani dnes. Paradox. Že by genetika? Asi jo.
      • jasně a proto válka dopadla tak, jak dopadla Simčo, kroť se.....
    • přesně tak, ten ruský skřet je napodobenina Hitlera, ten byl však podstatně vyšší... *1*
      • ale jako anonym není Rus, to se pleteš, on je sudeťák..... *15* *15* *15*
        • To se mýlíš, soudruhu, narodil jsem se ve vnitrozemí, po rodičích jsem Čech, mám české školy, doma se mluvilo česky, i když jsem se pak naučil německy, ale i rusky... *2* *2* *2*
          • nevím, komu odpovídáš, osle, asi moc dobře česky neumíš, pokud jsi ještě nepochopil, že jsem jednak žena a jednak s tebou, pro mně fuj osobou, rozhodně žádná soudružka *7* *7* *7* *7*
    • Zase píšeš o sobě? Jsi docela nechutně sebestředný *4*
  • už od pondělka jsem čekal na tento vzkaz,děkuji můj vůdče *14*
    • mám z toho vzkazu husí kůži
      jde z pana Putina opravdový respekt,celý západ si z tohoto proroctví sedl na zadek,sláva velkému Rusku
      vivat Chruščov
  • tak to jsem si oddechl,ul jsem myslel že z těch ožra.ých nájezdníků chce Punťa udělat lidi a na tom by si stopro vylámal zuby,bylo by to jako naučit jíst příborem koně *12* *11*
    • co to meleš ?? podívej se třebas na Gérarda Depardieu ,rus jak poleno a abstinent,když se chce všechno jde *3*
  • ať žjie slovenské Rusko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit