Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Text Vašeho příspěvkuTaky bych chtěl, abychom měli tak rozhodné politiky, že by si dovolili na hranicích postavit pltot jako to dělají rusové, amíci nebo maďaři.
    Ale my budeme jen fňukat, že se "to musí řešit" a že je potřeba přerozdělovat. Humanisté do pr...
    • nicolles
      Amíci to dělají dobře. Všichni s tvým názorem souhlasíme.
  • Rusko potřebuje Ukrajinu která bude spolupracovat! Je mi těch lidí líto ale musí si na Ukrajině udělat pořádek!
    • Rusko potřebuje někoho vyžírat a někoho okupovat. Proto potřebuje Ukrajinu.
      • nicolles
        Je to přesně tak. Rusák se sám neuživí!
        • Přežívají na samohonce.
  • Putinovi se to zase vymklo z rukou. Staví plot proti teroristům, které sám stvořil.
    • Přesně tak to je. Svatá pravda.
      • nicolles
        Putnoidi ti dávají za pravdu klikáním do rudého.
        • Taky jsem si už dávno všimnul.
        • Já vím, zvykl jsem si. V Putnolandu je všecko naopak. Tam je i pětka nejlepší známka ve škole.
    • Je to tak.
    • Putin to má pevně v rukou jenom na záchodě; možná.
  • Rusko ať se oplotí celé, alespoň pět metrů vysokým plotem!
    • A pak už se sem nedostane ani kousek chleba.
  • to bylo v Evropě na nás řečí když se stavěla zeď v Matiční ulici....
  • se o 3,22 km dlouhou dvoumetrovou ohradu.
    Letos v květnu se objevila informace, že na hranici s Ukrajinou v Rostovské oblasti Rusko postavilo asi 140 kilometrů technických staveb, včetně zhruba sto kilometrů příkopů a víc než 40 kilometrů plotů. Dané práce se konaly i před tím, urychlily se ale kvůli stále častějším případům pašování zbraní a munice a také kvůli tomu, aby se zabránilo nezákonnému přejíždění státní hranice automobily z Ukrajiny.
    Takže asi takhle je to!
  • No, ono to není tak dávno, co Jacenyuk hlásil, že postaví na hranici s Ruskem na obranu plot o délce asi 1200km. A pak byl vyfocen u plotu, který měřil asi 50m, protože na víc neměli peníze. Tak jestli to náhodou zase nestaví spíš úkáčka.
    Jinak ta fotka je pravděpodobně z některého areálu Agrofertu *3*
    • Burešova železná opona:-)
  • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/kyjevsti-silenci-pripravuji-valku-s-ruskem-a-plni-hitleruv-sen/
  • :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit