Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tečko, Tečko, ty mi připomínáš toho našeho , naštěstí bývalého ministra financí Kalouska ! To je také takový blb a hulvát !
  • Víte nebo nevíte že:
    když v roce 1863 vplula flotila cara Alexandra II do přístavu v New Yorku, vítaly ji statisíce radostných Američanů. Byl to tehdy spojenec, který jim navíc skoro zadarmo odprodal neúrodnou a bezvýznamnou Aljašku. V té době proti carovi vypuklo polské povstání a Američané se v tisku vyjadřovali, že je to projev nevděku, barbarství a zcela zjevně se postavili na stranu carského Ruska. Američtí lotři a špinavci si s morálkou moc hlavy nikdy nelámali...
    • No v 45 taky naši předci rusy vítali a nedošlo jim co je rus a komunista zač a co nás to bude stát *10* *10*
    • Vysvětli místním bolševikům proč Alexandr prodal Aljašku Američanům.
    • To bylo ještě za cara, kdy ruská šlechta nemluvila rusky, ale francouzsky a měla evropské vychování. Proto je Američani vítali. Potom syfilitik Uljanov se zdivočelou bandou poloopic udělal VŘSR a podařilo se jim vyvraždit ruskou elitu, takže až na výjimky zbyly ty polopice.
      • přesně tak *1*
    • synku,ja ti pravil,nepiš ty hlupoty na tiskali, bo tě budu mět fšichni za cypa! A recht, mám jako vždy pravdu,no ni?
      • oprava-štajgr, ja sem z teho synka hlupeho uplně hin, on skonči snad v opavě..
        • no a já si myslel, že "štajdr" je titul pro doktora v dole......dneska bych se ničemu nedivil, soukromé VŠ jsou schopni za prachy udělat z Eržiky Demeterové doktorku věd a z Ferka Lakatoše jadeného fyzika...... *11* *1* *3*
          • tebe by měli učit češtinu ze základky, na střední ani nepomýšlej
  • Už jsem toho svého hňupa vyhodila z domu, načapala jsem ho včera zase s tou komunistkou, jak se plíží k hrobu Gottwalda, už na to nemám nervy, abych večer před spaním poslouchala ruské bojové písně a tu jejich hydrocentrálu, pardon- internacionálu, vyhodila jsem mu všechny hadry a smradlavé fusekle, to vše jsem mu zabalila do rudé vlajky, kterou se večer přikrýval, a hodila to za dveře tečka
    • Bolševika nepřevychováš. Z rudocha nebude nikdy černoch.
  • A on se ještě nejde někdo kdo těm ruským z m r d ů m věří?? No to musí být opravdu myslytel. Ta bolševická zvěř lže jak otevře tu svoji smradlavou tlamu.
    • já vím, že zklamání bolí, že váš štve, že vaši favofiré (ZSA a EU) se ukázali jako smečka hlupáků, nocméně, pokuste se zachovat aspoň poker face, aby z vás ta hořost nečišela *15* *15* *15* *15*
  • To je tady zase diskuze. *7*
    Pro ty přemýšlivější, všimněte si rozdíl.
    EU dělá sankce s cílem co nejvíc zasáhnout ruskou ekonomiku a téměř přitom nebere ohled, jak zasáhne ekonomiku vlastní.
    Rusové udělali odpověď s cílem prospět vlastním zemědělcům. To se povedlo.
    Pokud teď nechystají nic dalšího, je to proto, že nemají další možnost zopakovat to. Neexistuje další řešení, které by zasáhlo západ a zároveň pomohlo Rusku.
    Už jsou pouze řešení, že západ bude tvrdě zasažen, ale bude to dost nepříjemné i pro Rusy. Logicky to nechtějí, pokud nebudou donuceni.
    Kdyby takto uvažovali i trotlové v EU, sankční válka by vůbec nikdy nezačala. *7*
    • V této souvislosti považuji za pozoruhodná jen několik týdnů stará prohlášení mnohých našich představitelů, kterak se nás sankce prakticky nedotknou. No baže, neviděli si snad dál, než na špičku nosu, a nedokázali pochopit, že stupňování sankcí nevyhnutelně povede k ruské odvetě? Premiér byl před několika dny oslavován jako hrdina, že vyjednal snížení dopadu sankcí na ekonomiku naší země. Ale proč - i naši představitelé přece pomáhali spoluzakládat požár a usilovně ho rozdmýchávat, a pak nastalo velké překvapení, jak se ten ohýnek krásně rozhořel. Žádné hrdinství, jen snaha zmírnit následky vlastních rozhodnutí, a je také otázkou, zda hlavní motivací ze změny postoje nebyla spíš obava o výsledek v blížících se místních a senátních volbách.
      • Když konání západu postrádá alespoň náznak dospělosti.
        Je to jako když vás štve soused, tak rozeberete na zahradě manželce skalku, pošlapete záhony když ty kameny přenášíte k plotu a pak je s bojovným pokřikem házíte sousedovi na zahradu.
        A očekáváte, že se zachová stejně. Tj. rozebere skalku svojí manželce, pošlape záhony...
        *1* *1* *1*
        Evropa ještě ani nemá analýzu, resp. ji ani nechce mít, ohledem potravinového embarga. Doslova strká hlavu do písku. Je dobré si přečíst:
        http://czech.ruvr.ru/2014_09_19/EU-schovava-hlavu-do-pisku-5810/
  • chtěl bych se Vám a Ruskému lidu Vladimíre Vladimíroviči omluvit za své hloupé útoky. Jednal jsem v náhlem pominutí smyslů a v afektu. Ovšem poté co jsem si vzal zklidňující léky, prohlédl jsem své hloupé chování a hluboce se stydím. Můžete mi ve své velkorysosti odpustit?
    • Odpouštím ti nešťastný pomatenče. Byls jen ubohou obětí hloupé propagandy stejně vjako řada dalších nemyslících tvorů. Již jsme se s takovými ubožáky setkali například v dubnu 1945 když jsme osvobozovali Berlín od magora s knírkem. Tamní pubertální mládež se chovala podobně.
      • A přitom jsme si ještě pěkně zašukali. Ojebali jsme na 100 tisíc berlíňanek, včetně holčiček, zabrali ty jejich pelechy a ještě jsme jim namazali extramenty na zdi. *1* *1* *1*
      • Vrahu!
  • Ty č u r á k u svými stupiodními příspěvky jsi právě vyhrál cenu pro největšího blba na diskuzích. Blahopřejeme *2* *15*
  • Ovocná vitaminová dieta od Putina musí prospět pro hnědý mozečky euro-blbců. Když toto nepůjde, pak přečtete si slovo S T A L I N G R A D několik krat za sebou před spánkem.
    • Myslíš to město co se jmenovalo po největším masovém vrahu v dějinách lidstva?Putin již uvažuje že mu ten název vrátí takže konečně víme co je zač to *12* *12* *12*
    • A že ta dietka poběží nejspíš docela dlouho. Nebo snad v případě zrušení sankcí budou v Rusku bývalí dodavatelé radostně vítáni rozvinutým červeným kobercem, chlebem a solí? Či snad noví dodavatelé, kteří hbitě a velmi ochotně zaujali volná místa na ruském trhu, zavřou krám, a s hlubokou úklonou dají přednost původním dodavatelům?
  • Rusaka je treba vyhladovet a drzet ho poradne u huby.Jinak smejd si neda pokoj a furt by valcil azabiral cizi uzemi.Konecne se blizi doba kdy bude zas rus chodit ve valenkach v lete v onucich. Bude posilhavat po kvalitnim jidle i piti.Ale to nebude.Zbudou jen brambory vybirane primo z radku kukurice zhrana na stojato a vodka-samohonka.A tak rusak pochopi ze je ve vseobecnem opovrzeni.Proste cizi uzemi se v r 2014 nekrade.
    • tedy zatím to vypadá, že Rus drží u huby USA - a tak to má taky být
      • Svatá prostato?! To myslíte vážně nebo si děláte prrdel? *1*
    • Kvalitní jídlo? Myslíš to, po kterém máme nejvyšší výskyt rakoviny tlustého střeva? A proč by se nemělo krást území zrovna v r.2014? Kosovo bylo v pořádku? Vybudovat kolem základny nárazníkové pásmo s neplacenou strážní službou tak velké, že stačí, když vyběhne pár vojáků a dav zpohlavkuje na jednu hromadu, to je O.K.? Na Krymu bylo aspoň referendum, v Kosovu ani to.
    • Je vidět, že jsi opravdu č u r á k a to prorusky zaměřen nejsem a komunista taky ne. *15*
    • Podivej se konečně na mapu. To spiš Česko bude chtit nejaké území *1* Musiš ještě hodně se učit...
  • Antiruska paranoie z dob Gebelsa tady krááásně ukazuje ve kterym režimu tady ve skutečnosti žijeme. A co k tomu chtít, když německý fašismus a "demokracie" vyplazili ze stejné dílny a jsou made in USA...
    • Jen tak na okraj-fašizmus byl v Itálii ,nacizmus v Německu - blbečku
      • jistě jste si všiml, že u nás se tato slova užívají v jiném kotextu, takže je to správně
      • a co kyjevští fašističtí banderovci, na ty jsi zapoměl?
    • Co Ti brání se odstěhovat do té země svobody ?
      • Neměli by se odstěhovat ti, kterých je méně? Mohl by ses zařadit mezi 70.000,000 lidí závislých na potravinových dávkách.
        • Problém je v tom že v rusku ani ty potravinové dávky nemají o těch se rusům může tak akorát zdát,co to vlastně kecám tam to nemají zapotřebí tam přece zítra znamená včera *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit