Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kopal bych ty špíny do řiti z ruska až na hranice z Ukáčkama
  • z Ruska i neziskovky a všechny tajné i veřejné CIA provokatéry a nechat tam jen velvyslance s jeho komorníkem který mu bude vylévat nočník.
    • A všechny špiony z Ruska vypráskat z USA! Ivan musí domů.
      • vypráskat od nás do Německa k jeho soukmenovcům.
  • Pánové jste placeni za to, aby jse se tady vzájemně napadali?? Mě připadá postup Moskvy zdrženlivý..a stále nechává otevřené dveře jednání...kdežto USA eskalují tlak a chtějí konfrontaci...Pokud věříte, že patříte mezi hrstku vyvolených, kteří budou očkováni sérem a budou v krytech, tak se můžete směle dívat do budoucnosti..
    Ostatní by se měli zamyslet a rozhlédnou se, kdo je za většinou válek ve světě..
    • Je vidět že jste nejen neplacený, ale i inteligentní :-)
    • Váše slova smrdí ruskou propagandou na sto honů.
      Mrkla jsem na polohu vašeho počítače - takže vaše adresa je: Ivan Pipkin, Moskva.
      Příště se lépe maskujte ju. Bye *15* *15* *15*
  • Rusové velmi dobře vědí kdo je kovaný diplomat a kdo ze špionů má diplomatické krytí. Takže odpověď z USA je jen divadélko pro obyčejné lidi.
  • Washington tvrdí, že tolik diplomatických pracovníků v Rusku ani nemá. Tak to potom ten zbytek jsou agenti tajných služeb, které Rusové zařadili do stejné kolonky s diplomaty..
    • měli tu slušnost je vyhostit jako diplomaty,ne postřílet jako špiony *1*
  • KIMCID
    Ruský krok považuji za správný. A je to můj osobní názor.
  • Sajmon je tu zase za pitomce, nás inteligenty baví svými debilními, rádoby vtipnými, bláboly!
  • sandy
    Dochází nám prostory pro demokratizaci a tak zlegalizujem Latinskoamerický Majdam po vzoru Ukrajiny - protože výsledek voleb vznikl hlasováním osmimilionové negramotné spodiny-jsem si jist ,že pilíře naší demokracie již balí kufry - Štětina , Janda , Kníže ,Halík , Herman ( má nachystanou i lavičku ) - tu demokracii tam dosadíme i kdybychom museli vymlátit půlku Venezuely tak jak ve Vietnamu , Iráku atd...
    • Už to rudý právo z 50 let nefetuj Ivane.

      Raději se ptej proč ropná velmoc Venezuela pod vedením komouše Madura má jen
      bídu a prázdné obchody? Protože bídu a prázdné obchody plodí a vždy plodil vbáš komunistický režim po sovětském vzoru. viz nedostatek masa a WC paíru v československu.
      Tak to trapně nesváděj na USA kašpare.

      Vy komouši máte plnou hubu lidu ale lidu berete všechna práva. Maduro prohraje volby ale neuznává to. Maduro potlačuje legitimní demonstrace proti bídě kterou zplodil.
      Tomu říkáš demokracie? To je komunistická totalita jak vyšitá
    • Kde se fasujou sapíky?
  • Desetitisíce.... už smíchy nemůžu, teda ten Sajmon je ale komik, lepší než Sobota teď v televizi!
  • Sfině americký pro ten "mír" udělají fšecko!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit