Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On už nevystupuje jako předseda senátu České republiky, ale jako obhájce a agent USA. Dlouhodobě to podle mě naplňuje znaky skutkové podstaty velezrady, kdy je ohrožená i svrchovanost a bezpečnost České republik

    Hádejte kdo to je?

    • vanhorne

      "Hádejte kdo to je?"

      Kdo jiny by to mohl byt nez Zeman a jeho parta s Nejedlym jako velitelem. Za soudruha Nejedleho, Lukoil v Rijnu 2016 zaplatil jeho dluhy, priblizne million euros ktere dluzil Ceskemu statu. Co se da cekat od bandy Putinovych dluzniku? Nic jineho nez vlastizrada. Co to asi dela ze Zemana, ktery se s takovou chamradi pelesi? Bud uz vubec nevi kdo je a co cini, nebo je take Putinuv dluznik a potencialni zradce? Jsou jeho verici schopni podat jine rozumne vysvetleni? Pracuje Hrad jeste pro Ceskou Republiku, nebo ma uz jineho zamestnavatele?😂

      https://observer.com/2018/01/how-czech-president-milos-zeman-became-vladimir-putins-man/

      • V té době byl u armády soudruh velitel generál Pavel kdo jiný to mohl být?

    • thaiwanec?

    • No a pak máme "symbol" republiky, který nevystupuje jako představitel a obhájce zájmů České republiky, ale naopak prosazuje zájmy Ruska, které nás po půl století drželo v koloniálním područí a z škody toho jsou nedozírné. Mimo jiné také vykradená přebohatá ložiska uranové rudy, za které nám Velká Britanie nabízela nedozírný blahobyt na desítky let a kterou ruský rádoby car Džugašvilli prohlásil za sovětskou válečnou kořist. 😯🤮

      Je otázkou, proč to ten náš "symbol" dělá, jestli ho Putler-chán pro něco vydírá nebo jim dělá poskoka dobrovolně v důsledku své mentální úrovně způsobené "virózou".

      • No já ho volil a jsme s nim v pohodě to jen uplakánci co nebyl schopni prosadit svého kandidáta tu pláčí. Je jim líto že neuvidiístahovat králíky :D

  • Mezinárodní investigativní skupiny Bellingcat.  Kdo ví odpoví co to je za partu.

  • Kolik Bulharsko vyhostilo ruských diplomatů?


  • Přečtěte si následující:

    Václav Vlk: Výbuchy, o nichž se mlčí. Český křik kvůli Rusku a Číně? Pravé důvody

    najdete to na Parlamentních listech

  • mun.go

    15. 9. 2020

    Hasiči zasahují v Bílině na Teplicku u požáru, kde explodovala munice v policejním skladu.

    Starostka Bíliny: O muničním skladu jsme nevěděli, dokud nevybuchnul. Chceme vysvětlení.

    Myslíte, že za to také mohou Rusové?

    • Rusové, Mongolové nebo Eskymáci?

      Zeptáme se na CIA, oni nařídí kdo za to může. 

      • No záleží na tom jak které. Mongoly a Eskymáky neznám, ale mezi Rusi jsem našel dost velice přátelských lidí ochotných kdykoli nezištně pomoci a také lidí vysoké vzdělanostní a morální úrovně. Ale jsou i tací, kteří  jsou pravým opakem.

        • Tak to i mezi našinci, pokud se nepletu. 

    • Asi tak: Objekt byl zkolaudován jako sklad munice za účasti zástupců města. Možná by se paní starostka měla nejprve zeptat svých úředníků...

      • mun.go

        Jestli ovšem dotyční úředníci přežili výbuch ...

  • Zatímco premiér Andrej Babiš (ANO) a vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček neustále opakují, že v případě výbuchů ve Vrběticích se pracuje pouze s jedinou vyšetřovací verzí zahrnující účast ruských agentů, ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) mluví jinak. Podle ní existují nejen dvě verze, o nichž mluvil v neděli prezident Miloš Zeman, ale dokonce ještě víc. Řekla to pro Novinky v podcastu PoliTalk.Paní ministryně, chci se zeptat, kolik vidíte vyšetřovacích verzí v kauze Vrbětic?Já jsem byla přítomna na vládě, když se to projednávalo, a řekla jsem na zvukový záznam, který je z vlády uchovávaný, k tomu své. A myslím, že jsem měla velmi obdobný názor jako pan prezident, aniž jsme se vůbec stihli domluvit, protože já jsem ten názor říkala první. Poté, co nám tam byla předložena ta zpráva BIS. Podotýkám, že jsem viděla jenom zprávu BIS, do živého spisu nikdo nemáme přístup, takže nemohu vědět, co se tam odehrává. Ale měla jsem stejný názor jako pan prezident.Takže si myslíte, že vyšetřovací verze jsou dvě?Dokonce jsem uváděla další možné verze.Dobře, jaké?

    No jaké to nemůžu tady uvádět. To už bych zase tady uváděla věci, které se uvádět nesmějí. Všechno je to na záznamu z jednání vlády.

    • Který nikdy nespatří světlo. Jo ne tajné ale super tajné. Jinak si nemyslím že by agenti a špióni z RF byli takoví primitivní.

      • přesně navíc další případ nefunkčnosti novičoku je kravina. Stačilo něco jako použila sv .Korea na tom letišti.

        Naše biska zná jen ty dva agenty jen diky TV

  • Můžeme mi někdo říci, proč nejde napsat příspěvek do diskuse?

    • Psal jsem o faktech. Výbuchy muničních skladů v Rusku v letech 2011-2019.

      • Asi to není vhodné, jo jo. Jinak o těch skladech jsem četl je jich dost, zase to u nich bouchlo samo.

  • Pan Gebrev je obyčejný obchodník se smrtí. Je to nepřímý vrah civilistů v místech konfliktů, kam dodává jako soukromá osoba zbraně. Je mu jedno kam, jen když to sype. 

    Kdo s čím zachází.........mě by takový člověk ani moc nechyběl.

    Třeba má ale děti, které se ho můžou zeptat, za jaké peníze žije. 

  • Pokusme se kolegové alespoň na chvíli bez emocí zamyslet.

    Kdyby jiná firma dodávala zbraně, které by byly využívány proti USA, neměly by jejich sklady také problémy s bezpečností provozu?

    Pokud někdo bohatne na válce dodávkami zbraní přes jiné země, je to zločinec a ne osoba hodná soucitu. Obchodníci se smrtí se jim říká. nejsou účastníky konfliktu, jen z neštěstí těží. 

  • ibyby to tak bylo jme mi to fuk !!! v bularsku to navic buchlo ted a ten pan na fot ce taky tajnej rus kae agent aspon se neco deje jak bouchai municni sklady se zbrane to asi legrace v rozkie agent pzident zeman !!!! se krive hlave na krku !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit