Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Semjon Hemeroidovič zase řádí, tak nějak po jejich, po estébácku *1* *1* *1* *1* *1*
    • Děláme jenom co musíme.
    • přéééésně,ten tečka je snad všude a kliká a kliká a kliká
      • klikáme my, ty pometlo
        • My lépe a více!
  • Putin dělá dobře. Alespoň budou Rusové živi z toho co si vypěstují a vyrobí doma, nebo nakoupí ve spřátelených zemích. Dělají to dobře. USA EU a další budou utírat nos ještě dlouho. Za pár let budou soběstační a nebodou k tomu potřebovat úchyly z USA a EU, Kanady, Austrálie a Japonska.
    • Cože?
    • aspoň jich bude míň
  • Mohou si to chlapci dopředu domluvit a ne potraviny pašovat a pak se divit. Pokud by ruští závodníci podobným způsobem pašovali potraviny do Německa, potraviny nezničí, ale dostanou takovou pokutu, že se vrátí bez aut a ještě s dluhem.
  • a dobře dělají, kdopak by žral ty německý šunty když má rusko tak vynikající bio potraviny
    • přééésně ,měli bychom ty německý blafy taky zahrabávat
  • Co Rus dělá, dobře dělá *1* *1* *1* *1* *1*
    • přesně tak,likvidovat Rusáci uměj dobře,hlavně životy a sousední státy
    • souhlas, samohonku umí fenomenálně, ostatní je na prd, bohužel
      • Víš jak 80 000 000 amrdólských žebráků musí slintat, když to vidí.
        • myslím že na Ruskou televizi nikdo s amrdolských žebráků nečumí, to hltáš jen ty ty vypatlanej zlej trolle
          • Až já budu zlej troll, tak ty dostaneš rozum, takže nikdy, troubo, chichichi.....
  • snídaně : tuřín s kvašeným zelím - samohonka

    oběd : boršč z čínského zelí a venezuelských fazolí -samohonka

    večeře : šašlik z chilských jablek -samohonka
    • pravý a zocelený rus si předkrmy nedává, jí rovnou druhý chod, samohonku
  • To je antireklama nebo reklama na něco ? *11*
  • Já jsem opravdu magor, zamiloval jsem se do Marty z KSČM, co mám dělat? To je ta, co pomlouvá Horákovou.
  • A to jako v týmu BMW žerou deky, co jsou na obrázku? :DDD
    • Sádlo...
      • Ahá, nojo, to je srandovní, vypadá to jako deky. Hmm, já jsem vegetarián, tak mi chybí ten cit pro maso.
  • Co Rus dělá, dobře dělá a dělá to pro udržení světového Míru, a to je právě trnem v amrdólským oku!!!
    • Jasně,spálit veškeré žrádlo ze Západu, kořínky, ho-na a hlína jsou výživnější.
    • tak,tak Putin je největší mírotvůrce proto taky osvobodil obraným útokem Krym, geniální tah
    • absolutně brilantní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit