Přejít na výpis diskuzí

Ruský ministr zahraničí pojede do Sýrie domluvit Asadovi

4.2.2012 17:37
11 příspěvků

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov pojede příští úterý do Sýrie na jednání s jejím prezidentem Bašárem Asadem. Spolu s ním se rozhovorů zúčastní také šéf ruské zahraniční rozvědky Michail Fradkov. Arabskou zemi ochromují protivládní nepokoje a Moskva se snaží chránit syrský režim před sankcemi západních...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • pánové s dámy ..ani trošku a malinko vás nenepadlo že by v arabském světě mohli žít lidé kteří nejsou spokojeni jak s vládami , tak s životem který žijí atd ??proč když protestují ..proč by za vším měli být agenti ?, a nejlépe ze západu :tohle nám tu soudruzi tvrdili 40 let , že se nám nedaří protože agenti ze západu podrývají naše hospodářství a při tom to nebyla pravda ..milí mladí soudruzi..poslouchejte jen své srdce a ne co vám kdo nakuká v médiiích nebo na srarnických schůzích , Kapiatalismus ani Komunismus ..nespěl ..nyní přichází opravdová změna , a všechny ty světové protesty jsou toho součástí !!!
 • V tom nadpisu bych to spíš chápal jako, že mu ani tak nejdou domluvit, jako spíše, že s ním jdou na něčem společném domluvit..Přece se nebudou zbavovat svého trhu a odbytiště co si tam roky budovali spolu s Čínou
 • Petře v tvém článku je jako vždy plná hrst lží a polopravd. 1 SSSR uzavřel pakt s Neměckem až když se tvá slavná británie a francie postavily k paktu odmítavě a jednání zahrála do autu. Kdyby nebylo SSSR a milionů obětí civilistů i vojáků tak byste dnes vy a další kritikové východu ani nic nenapsali protože vaše rodiny by byli panem Hitlerem zpracovány do mlínku na maso.
  2 USA jsou banda zločinců napadli Větnam po vlastním vymyšleném přepadení v Tonkinském zálivu, podporovali převraty a diktátory v jižní americe pro obchodní zájmy svých mocných společností. Co byla Kuba před castrem ? doupě mafie kde mafiáni z USA vydělávali miliardy na hazardu a prostituci. Ráj pro americké firmy v podstatě loutkový stát pod křídly USA.
  Ted mají USA v plánu ovládat blízký východ pro zásoby ropy jestli jsi to nepochopil tak ti chybí rozhled a rozum.
  3 komunismus ? to je především myšlenka o lepším a spravedlivém světě která v praxi dosud realizována nebyla takže komunismu žádné miliony nezahubil. To že se pod dobrou myšlenku schová občas i špatný člověk přeci neznamená že je špatná idea sama.
  Tvůj vysněný západ zabil v imperiálních válkách náboženských válkách miliardy lidí. Zotročení obyvatelů afriky pro prosperitu plantáží s cukrovou třtinou a tabákem. miliony lidí zatlačených do chudoby a zoufalství lichváři a špatným systémem. To vše jsou doprovodné jevy tvé tzv. západní demokracie která je jen pro bohaté!
  Kdyby se chudí lidé měli dobře stát jim zaručoval práci z jejíž mzdy se dá slušně žít. Nerozděloval společnost na bohaté se všemi výsadami a chudé na přežívání od výplaty do výplaty. Spásná myšlenka socialismu a komunismu by v myslích lidí nikdy nevznikla.
 • zločinci z USA se opět chtějí posunout na šachovnici jménem hra o světovládu o další krok dopředu. Jako vždy využívá loutek ze zločinecké organizace OSN kteří o lidských právech hlasují jak se jim to hodí. O potlačování demonstrací armádou v USA se moc nemluvilo. Kdyby nebylo ruska a číny USA by už dávno požraly celý svět. Svobody a demokracie mají plnou hubu ale za svými zájmy to jest zlatým teletem jdou přes mrtvoly po celém světě.
  • Honzo, jsi za tu komunistickou propagandu placený nebo tomu snad věříš? Opravdu si myslíš, že USA by chtěly "požrat celý svět"? Co víš o USA, o americké mentalitě, myšlení, hodnotové stupnici, o ústavním systému? Jestli chce někdo "požrat celý svět", tak jedině Rusko: to se z malého středověkého knížectví neustálým nájezdy do sousedních zemí stalo ve 20.století šestinou světa. A to nepočítaje jejich kolonie ve střední Evropě. Neváhalo se ke splnění svých světovládných cílů spojit i s nacistickým Německem, s nímž si rozdělilo Evropu (Pakt Molotov-Ribbentrop). A nebýt těch atomových bomb shozených na Japonsko, tak by rudá armáda pokračovala až k Atlantiku, jak vyhrožoval Stalin. Jedině strach z toho, že by třetí atomovka mohla dopadnout na Kreml ho zastavila v touze provést nájezd a vydrancovat celou Evropu.
   A pokud jde o Čínu, ta už pomalu opouští komunismus.
   OSN je podle tebe zločinecká organizace? A proč tedy Rusko a Čína a nejen ony jsou členy té zločinecké organizace?
   Poznal jsem USA i CCCP, Rusko a vím kde je a kde není svoboda a demokracie.
   USA jsou silně decentralizované hledají PARTNERY: těm slabším nabídnou svůj způsob života a své hodnoty, pomohou jim dostat se na jejich úroveň a pak očekávají, že se v partnerské soutěži ukáže kdo je lepší. Příklady: poražené Německo, Japonsko, Jižní Korea...
   Rusko je stále silně centralizované a hledá VAZALY: vnutí svůj vliv, svůj centralismus, svůj způsob uvažování a snaží se je ždímat co nejvíc. Příklad: "osvobozená" ČSR, vydrancovaný uran, který podle Ruska prý byl jejich válečnou kořistí (?!), vydrancované zásoby černého uhlí, budování těžkého průmyslu vyrábějícího ocel pro ruské zbraně, vnucený zaostalý ruský byrokratický systém...
   Rusko se od dob CCCP moc nezměnilo, svou asiatskou nájezdnickou mentalitu má stále. Rusko uvedlo do světové praxe komunismus, který má na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých a někteří autoři udávají dokonce dvojnásobek!
   • Moje zkusenosti ze sveta i z CR 100% potvrzuji vas prispevek. Nemam, co bych dodal.
 • Amerikáni mají již na svědomí Libyi, desítky tisíc mrtvých za pomoci NATO, nyní její rozvědky rozdmychávají obrovské nepokoje v Syrii, která je blízko Iránu. Za tímto je opět ropa, kterou chce Irán prodávat jen za zlato, nebo jinou měnu než,inflační dolar. A kde by na to Amerikáni vzali ? Takže Syrie by mohla posloužit jako nástupiště války proti Iránu.
  • Soudruhu anonyme, vidíš to příliš rudě a zkresleně. Civilisty v Libyi začal masakrovat Kaddáfí se svými ozbrojenými bandami, když občané vyjádřili nespokojenost s jeho totalitou. Díky zásahu NATO bylo ukončeno vraždění civilistů a zabráněno strašlivému krveprolití, které Kaddáfí chystal. Za tím není ropa, to jsou pouze demagogické komunistické kecy. Ale imperialistické Rusko se sice ještě nevzpamatovalo z rozpadu své říše zla, ale už natahuje své rudé pracky na Střední východ a s jeho pomocí Írán vyvíjí atomovou bombu. Až se mu to podaří, tak začne Írán ohrožovat své okolí a zavádět tam "pravou" islámskou víru. Rusko zjevně předpokládá, že si s Íránem rozdělí Střední východ, tak jako si před třičtvrtě stoletím s nacistickým Německem rozdělilo Evropu. O ekonomiku USA neměj obavy, ta už překonala recesi a nabývá na dynamičnosti. Nehledě na to, že USA je v mnoha oborech vědy a techniky proti ostatnímu světu nejméně deset napřed.
   • Opet plny souhlas. Anonym je jen hlupak nebo placeny manipulator. Nejspis ale oboji. *1* *1* *1*
 • Rusové by tam v Sýrii mohli udělat pořádek.
  • Imperialistické Rusko se snaží rozšiřovat teritorium svého vlivu. Možná Lavrov Sýrii oznámí, že se buďto podřídí jejich vůli nebo jim Rusko poskytne "bratrskou pomoc".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit