Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Admine, prosím, napiš na zaregistrovanou adresu (na jednu z těch asi 30 ti) tomuto podivínovi, že to takto není. Tím míním můj nick, jediný z těch, které tady vysypal na hromadu. Ty ostaní mne nezajímají, nevím, čí jsou. A když už budeš u toho, co tak zveřejnit IP adresy za nicky? A povolit pouze zaregistrované nicky, ne ty anonymní...Co? Jen se ptám...
  • Ty sám jsi multinick Tečka - zloděj nicků. Měnič nicků a naklikávač.

    Právníku bez registrace JUDre Miloši BTW zlej trolle pav.liku caligulo hrdino Putine.....

    Než přišla Simona tak jsi tu kraloval. Simona ti hlavní místo na jevišti přebrala.
    To vysvětluje tu neuvěřitelnou nenávist s jakou tu ní pliveš.
    • A nejhorší jsou trpaslíci....v tvé hlavě.
  • Multinicku Tečko ty jsi hňup...
  • Hanso škoda že jsi také neřekl že i z Ruska odcházejí lidé za lepším do EU:

    Oproti roku 2011 je jich pětkrát více.
    • Ano jistě, hlavně z Čečenska, budiš jim přáno.
    • bezregistrace
      Ochořel nám Simoň
      jinak velký mimoň
      neměl totiž venku štěstí
      vypláchli mu ústa pěstí
      A pak tiše u doubku
      hledal zoubek po zoubku.
      • Tvého manžela Simona neznám Tečko nyní bez registrace.

        Já znám jenom zdejší Simonu. Připravila tě o hlavní místo na Tiscali jevišti.
        To vysvětluje tu nenávist se kterou tu na ni útočíš
  • Rostoucí nezaměstnanost vedla k masivnímu exodu, obzvláště mladší generace. Litva a Lotyšsko přišly asi o 20% své populace. Estonská populace poklesla o 5,5%.
    http://www.zvedavec.org/komentare/2015/09/6590-junkerovy-kvoty-rekviem-pro-pobalti.htm
  • Společně s obchodem vznikla konkurence a korupce. Přirozená věc. Někde větší, jinde menší, ale všudypřítomná. Lidi jsou holt tací.
    • korupce vznikla když státní sektor začal nakupovat
      • Omyl. No comment.
  • Livičky! Dnef fem tu vlogila jefom jeven pfřýspevek.

    Kyby mně mamynka zave nacpafala u jegígo pocýtace dostava byf na zavek.
    Já museva láno zave do skolki a fi ne. to negí fév.

    Davebáci. Jen pokvejte. Jefnou buvu taki velgá: Naucvim se czesky a budvu mýt
    prsa. Buvu.
  • ano, je potřeba u nás a když už ne u nás , pak ve zbytku EU ubytovat a živit daňové dlužníky, podvodníky,(starej Tymošenko) a pak ještě ty, kteří se doma ne a ne chytnout,, tak vyrazí s nějakou legendou dál...
  • V Rusku nebo v ČR. Všude je stejný nepořádek.
    Trestáni nejsou zločinci napojeni na mocné ale ti co na jejich zločiny poukáží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit