Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jasně a já zažil na vlastní kůži Demokratické pozdravy  od USA co padali z nebe v Hanoi a to jsem tam byl jen a krátko a a byl sem hodně mladej ještě školou povinnej tak mi tady nekecejte kdo je kdo 

  • to dělal i Hitler  a koukám němci největší kamarádi   USA TI LIKVIDUJÍ  NEPOHODLNÉ V PŘÍMÉM PŘENOSU TO TI NEVADÍ JSI PĚKNEJ POKTITEC TADY 

  • Ten novinář nebyl tunelář jako Navalnyj 

  • Šlo o to, že z diskuse někteří vůbec nejsou schopni pochopit, postřehnout, to nejzákladnější. Mohli být třeba zavražděni prezidenti, ale Putin NEchtěl zabít Navalného. Můj táta říkal o blbcích: Ho.no jako fík, jen když to křupne.

  • Extra pro tebe - zřejmě jsi nepochopil...

    Stalin také likvidoval své odpůrce, stejně tak činí i Putin...

  • Musím vás zklamat...

    Kdo je autorem  citátu jsem věděla...😉

  • Ježkovy voči, no co mi to tam skočilo...🤭

    Maxim Gorkij...

  • janhrom

    Velvyslanec v Moskvě uctil Navalného památku.Zda pojede do Kyjeva učit památku umučeného  novináře ,kritika Zelenskeho režimu ?

  • Ten Maxim Turbulenc, to nebylo vtipné, když jste si předtím Gorkého našla  na internetu; shodila jste se u mne, ale to Vám bude jistě jedno a ani mne z toho hlava bolet nebude. 😐

  • To je jistě pravda, ale článek je o Navalém, krawko. Sama to píšeš.

  • Ty k těm kreaturám patříš zcela jsitě.

  • Podle zpráv zveřejněných v našich sdělovacích prostředcích se s nádechem senzace uvádí, že PRÝ byly na těle Navalného objeveny modřiny. Má to vyvolat dojem jakéhosi tělesného násilí, jemuž měl být Navalnyj vystaven.

    Dovoluji si upozornit na skutečnost, že i v ČR se naprosto běžně vyskytuje tento jev, náhodně se vyskytující modřiny na různých částech těla a to bez jakéhokoliv fyzického násilí. Jde o projev poruch krvetvorby, to znamená o zcela běžnou záležitost u lidí, kteří užívají léky na ředění krve v případech, kdy by jim hrozila například plicní embolie s následným výskytem krevních sraženin - chcete-li trombů, které by mohly zapříčinit ucpání některé z žil či vlásečnic také v oblasti mozku s bezprostředním následkem smrti. Jsou to lidé, kteří trpí tzv. trombofilií a preventivně užívají léky jako např. VARFARIN, FRAXIPARIN apod. Tyto léky chrání pacienty před bezprostředním nebezpečím smrti. Příliš vysoká dávka jejich užití se zpravidla projeví tvorbou modřin na těle a nemá s fyzickým násilím žádnou souvislost.

  • Navalnyj - o tom je článek...

    V každé zemi je několik "Navalných"...

    A ten citát - Maxim Turbulenc...


  • Děkuji za reakci. A určitě neznáte - stejně, jako já a vlastně nikdo, kdo se touto problematikou podrobně nezabýval - kolik bylo takových amerických "Navalných", pro některou ze dvou hlavních politických stran ve Spojených státech nepohodlných, otravných a proto zavražděných "hajzlíků", o kterých se svět nedověděl a nedoví, protože z nich nikdo neudělal hrdinného bojovníka za svobodu a "demokracii". Paní koloběžko, jen těch takzvaných "odborářských" pracovníků bylo neúrekom. Politika je svinstvo, na východě, jako na západě. Nějaký Rus, jméno mi vypadlo, kdysi řekl: "Člověk, to zní hrdě". Myslím, že výstižnější by bylo - t v r d ě. 😐

  • Poznámka na okraj.
    Nějak nám reporty na Tiscali korodují. Vypadá to, že se za nějakou dobu rozloučíme, protože tahle diskuse půjde do kopru. Není dost lidí, snahy a chuti dělat svou práci.
    Štěstí přeje připraveným, tak preventivně - všem přítomným všechno dobré. Třeba potom nebude na rozloučení čas.  

  • zavražděni prezidenti USA: Lincoln–1865, Garfield–1881, McKinley–1901, Kennedy–1963

  • goyim

    Kdo umí anglicky, tak doporučuji knihu Navalny Case od bývalého šéfa Švýcarské rozvědky Jaquese Bauda, který tuto propagandu okolo Navalnyho (včetně jeho údajné otravy) rozcupoval na kousky. Čerpá z oficiálních dokumentů z několika zemí, včetně Ruska, Německa, Británie. 

    Narativ s Novičokem je lichý už vzhledem k tomu, že otrávený je permanentně ochromen a kdokoliv, kdo přijde do kontaktu s otrávenou osobou, musí být komplet ve speciálním oděvu, zatímco jeho ošetřovali (fotky, video záběry) bez jakékoliv ochrany, bez problémů, jako by se nechumelilo.😂

  • Navalnyj byl jednoznačně nebezpečným zločincem, jinak by nebyl uvězněn na takovou výměru odnětí svobody.

    Tvrzení o otravě Novičokem je jenom hra a provokace civilního obyvatelstva k pořádání protestů. Totiž - kdo se alespoň okrajově vyzná v chemii, tak ví, že bojový plyn, jako je Novičok, není žádná hračka, se kterou je možné zacházet bez dodržení nejvyšší opatrnosti. Jde o nervově paralytický plyn, který mnoho živých stop nezanechá. Už jen spekulace, že se někomu povedlo útok Novičokem přežít, jsou velmi nepravděpodobné, přestože se jednalo o špičkově vybavené zdravotnické zařízení.

  • Sice nevím, proč se ptáte...

    Čtyři...

  • Jestlipak víte, kolik prezidentů Spojených Státu odešlo z tohoto světa násilnou smrtí? 😐

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit