Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo, autorka článku je 33 letá Alina Artiuschenko-Holušová, která má na netu pověst fanatické sluníčkářky a netají se nenávistí k prezidentu Zemanovi, kterého v jednom ze svých štvavých článků srovnala s Hitlerem. Podle jména asi pochází z Ukrajiny a tam se Sorosovi s Nulandovou podařilo vyvolat u Ukrajinců proti Rusku opravdu silnou nenávist. Stačilo se podívat, co 17 listopadu zde žijící Ukrajinci vyváděli v Praze na Národní třídě, jak z nich sršela nenávist proti Rusku a Putinovi i proti našemu Zemanovi.
  • Tiscali tiscali používám tě již od dob worldonlajnu ale co teď předvádějí tví rádoby zpravodajci
    je úplná sr a čka asi se na tě vykakám.
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Klara-Samkova-Vy-umelci-a-vzdelanci-i-kdyby-Zeman-poblil-korunovacni-klenoty-bude-to-mensi-skoda-nezto-co-pachate-vy-460005
    • Parlamentní listy se ani netají tím, že jsou hlásná trouba putinovců a šíří dezinformace na rozkaz Kremlu.
  • Autora osobně neznám, Ale pokud chce někdo obdobné články komentovat tak navrhuji, aby se tam jel podívat a naslouchal. Rusko je demokratická země a Vladimír je velmi populární. Dokazuje, že Rusko je velmoc. A ty tlachy pisálků ? Vůbec totiž nevědí o čem je řeč. Jen když se podívám na AM a FH + Brusel, tak je mi zle.
    • Nejdřív si tam zajeď sám, pusť si televizi, vylez z hotelové haly, jeď se podívat za vnitřní hranice Moskvy a možná přestaneš lhát o tom, jak to v Rusku skutečně vypadá. *8*
      • Byl jsem tam letos a porovnávám z dob bolševika před 30ti lety. TV jsem si pustil a vylezl i z hotelové haly. Tento názor mi připomíná zmíněný článek.
  • ... zprávy.tiscali.cz se definitivně přibližují úrovni zdejších neskutečných primitivů, to je síla :)))
    • ... rozumím, že nemohu dostat víc hlasů od chytrých, kteří sem mezi chátru skoro nechodí (já jsem světlá výjimka z lidské solidarity), nestyďte se hlasovat, pitomečkové, je mi to fuk :)))
      • ale kdeže! Ty jsi vyvrhel a otloukánek, který je všude v opovržení a hanbě. Slovem špína.
  • Aha, takže teď už máme konečně pořádnej důvod zavést cenzuru a lidem říkat co je pravda a co ne!!!

    BÓŽE !!!
    • ... piš jenom za sebe, neznám nikoho, kdo by se hlasil k tapetáři jako ty, pitomečku :)))
      • jejda to je myšlenka od prasečího žlabu. A máš tam TV s tenisem jak tady machruješ?
  • Já nevím buď jsou Češi tak hloupí, nebo rUSKO prostě díky těmto článkům opravdu vede na celé čáře *1*
    • ... já vím, ty jsi hloupý Čech jednoznačně, neřeš chytré Čechy, moulo, na to fakt nemáš :)))
      • ale ale chytré prase z chlívku naděluje rozumy? Ale smrdí. Děsně smrdí!
  • Myslím, že naši občané nejsou tak hloupí, aby nepostřehli hloupost bulvárního pisatele (?)
  • bulvár. Kam se hrabe Super a Blesk *4*
  • Titulek je bomba ( to prodává noviny a živí debaty) ale článek je totální blábol
    řekla bych že problém je jiný - vládám v EU i vládě v Rusku leží v žaludku internet. Jediné vládou neřízené médium, kde se dá debatovat a kde se propojuje svět.
    Takže hledají záminky jak ho omezit a vykastrovat. Proto v Rusku straší vláda agentama CIA a tady vlády ruskýma agentama. Stará taktika - vytvoř nepřítele - občan přijme totalitu.
    Už dříve byly snahy omezit internet ale nikdo neměl odvahu to udělat. To by neprošlo. Proto se zločin skryje za národní bezpečnost.
    Neznám nikoho kdo by olil na základě článku na netu. Navíc řada voličů Zemana ho v prvním kole vůbec nevolila. Ve 2 ho volila jen proto že knížete nechtěla ještě víc.
    Práce trollů se přeceňuje. Protože je na netu mají všechny strany. Takže je to fifty Budu tu až v lednu. Takže pěkné vánoce.
    • Naopak - práce trollů se podceňuje. Diskuzní příspěvky fiktivních čtenářů jsou plné dezinformací, včetně odkazů na nedůvěryhodné zdroje. Pokud válka už někde začala, tak je to na internetu.
      • Všude na internetu jsou armády proruských trollů. Dokonce to vypadá, že je jich mnohem víc než samotných obyvatel Ruska. Říkal to ten herec co momentálně hraje roli ministra. Ale asi má pravdu, sám jich znám spoustu, ale všichni to jsou pracující Češi s rodinami. Možná to ale bude jen tím, že nechodím mezi studentíky a celebrity do kaváren *3*
      • Jenže lidé už jsou zprávama zahlceni. Ti už nevěří ničemu. Ani trollům. *2*
    • titulek hodný tebe a čtenářů blesku a sledovačů tv Nova *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit