Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruský teplý nonstop zde hnijící deebil BTW zlej troll Semjon jura kulihrach břeh hrdina Putin opět ničí debatu, podvádí s hlasováním aneb mínus plus 7 ve stejné vteřině a krade nick Soňa Křenková.

    Stačí sem po dvaceti hodinách napsat pro Putina nepříznivej příspěvek a tenhle teplušující BTW ruský deebil ihned vyskočí. Dalších důkatzů tedy není potřeba - je to ruský agent a troll který zde má každý den službu
  • Jeden by řekl, že pod tisíci a tisíci nicky je pořád jen teplouš Semjon Gayínek!!!
    A ona je to pravda!!!







    YEAH !!!
    • mám stejné pocity
  • Co mi zbývá, s tím tělesným postižením co mám, mohu být jen nonstop na Tiscali a dělat pod sebe. Nesmějte se mi, že jsem mrzák.
    • Ano smrdíš tu nonstop ruský teplý BTW hrdino Putine zlej trolle deebile.
      Podvádíš s hlasováním a kradeš nick Křenková.
      Jsi StBácký prase a budeš brzy podřezán jako rudé prase
    • Vydrž, stojíme za tebou.
    • co přesně ti je ? *13*
      • tělesné postižení
        • jen doufám, že to nebude koňská noha *8*
  • Nakouknu a co nevidím. Ruský teplouš Semjon BTW tu opět smrdí od 4 ráno a bude tu jako vždy tábořit až do půlnoci chudák. Podvádí s hlasováním ale moc nápadně ten zateplenej plus mínus 7 za vteřinu blbec *2* *2*
    • ty filuto sajmone, nakukuješ už od 5
      • Máš to marný ruský teplouši semjone BTW.
        Naneštěstí pro tebe je pod příspěvkem napsán i čas a každý vidí že od rána do noci tu doslova hniješ, teploušuješ a semjonuješ jen ty sám .
        Buď jsi lempl na dávkách a PC maniak. Ruský agent. Tiscali troll nebo důchodce s totálně prázdným poosraným životem Jiná možnost totuž není.
        My normální lidé kteří máme život, práci a koníčky zde nikdy nebudeme tábořit jako ty.

        S tím hlasováním podvádíš moc okatě ty plus mínus 3 až 7 ve stejné vteřině *2* *2*
  • Nakouknu a co vidím, teplýho blbce Semjona Gayínka, jak tu straší od 5:00!!!
    On se teplouš přiznal, že si natahuje budíka, aby náhodou nezaspal!!!






    CHICHICHI !!!
    • dobře, že jsi jen nakouknul, jsou tu jedinci, kteří tu smrděj celý den *7*

      nechápu

      YEAH !!!
      • jasně sajmon, jak je po měsíci tady nonstop
  • Putinismus totiž není cesta dopředu ale zpět. není divu když Putin je sovětským člověkem.
    Nabízí tradiční sovětský recept: veškeré nedostatky v rusku a veškeré zločiny Kremlu svádět na zlý západ. zatímco kremelští páni kradou miliardy a stavějí si paláce tak občané jsou po sovětsku žádáni o utahování opasků a strádání ve jménu vlasti.

    Jenže tento recept už nefunguje jako dříve. Dnešní generace totiž není jako a komoušů odstřižena od světa ale má informace a ví že skutečnost je jiná než jakou ji maluje Kreml. A také se nechce vzdát nesovětské svobody ( v rusku stále omezené ale oproti sssr velké) a západního zboží.-
    • a tvůj blbismus?
      • Pokud tahle fakta popíráš tak jsi pořádně blbej spíše ty ne Bastmane ale ruský lejno
        • A ty víš o Rusku co jen to co tu nabliješ ze skopčených článků?
          Kolikrát jsi byl v Rusku že to můžeš tvrdit?
          • Já jsem Ta holka. Pokud ti to pořád vadí tak se seber a nech se zplynovat duševně nemocný teplý ruský deebile.
            Pokud popíráš dokázané zločiny Putinovců - komoušů z KGB a zavíráš oči před vším co se ti nehodí do kremelského krámu je to tvůj problém. na pravdě to nic nemění
            • Za prvé tě neznám tak že nevím ty holko co jsi zač. Ale vidím z toho co tu píšeš že o Rusku nic nevíš. Já tam jezdím skoro každý druhý měsíc protože s Ruskem obchoduji.Tak že naprosto přesné vím jak tu buď úmyslně lžeš, nebo nevíš o čem píšeš!
  • "Kdo chce psa bíti, klacek si vždy najde!", že pani bééčkoví redaktoři Mainstreamu Tiscali!!


    http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/30899-lidove-receno-zapadni-evropa-to-podelala-a-chce-abychom-byli-solidarni-a-podelali-to-take.aspx
    • buď v klidu, ty jsi " áčko" ,všichni redaktoři kteří kritizují sovětský svaz lžou *3*
      • a ty jsi céééčkový VÝKAL MAKRELY !! *7* *1*
  • Tak si myslím, že se Putlerovi přeměna Kaliningradu na " ruský Hongkong" asi nepovede, viděl bych to spíše na Pchjongjang. *15*
    • kakáš pod sebe sajmon, to také víme
    • Pane Výkale, vaše jméno skutečně odpovídá textu vašho článku. *16*
      • co znamená "vašho" článku ? když už mě tu moralizujete, buďto jste tupec, nebo negramotný slovák
        nedokáži to odhadnout...
        • Miloš Výkal kolikrát jste byl v Rusku? A co opravdu víte ze své zkušenosti z Ruska? A ne jen drmolit co vám předají naše nezaujatá media?
  • zde?
    • jsem zde, jako vždy připraven k útoku na bodák, urááááááá
      • tohle víme sajmon
  • proč se nám pořád západní media snaží vnutit myšlenky že Pan prezident Putin je v Rusku neoblíbený a jeho vláda "špatná" ??
    člověk je pak zmatený když před týdnem proběhly volby kdy 70 % Rusů dalo najevo že za Putinem a jeho vládnutím plně stojí a má národní podporu
    • Protože to tvrdí samotní rusové a ne novináři ty chytrolíne, těžko bude redaktor s Horní Dolní ovlivňovat ruskou politiku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit