Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tělesné postižení
  • Máš to marný ruský teplouši semjone BTW.
    Naneštěstí pro tebe je pod příspěvkem napsán i čas a každý vidí že od rána do noci tu doslova hniješ, teploušuješ a semjonuješ jen ty sám .
    Buď jsi lempl na dávkách a PC maniak. Ruský agent. Tiscali troll nebo důchodce s totálně prázdným poosraným životem Jiná možnost totuž není.
    My normální lidé kteří máme život, práci a koníčky zde nikdy nebudeme tábořit jako ty.

    S tím hlasováním podvádíš moc okatě ty plus mínus 3 až 7 ve stejné vteřině *2* *2*
  • co přesně ti je ? *13*
  • Co mi zbývá, s tím tělesným postižením co mám, mohu být jen nonstop na Tiscali a dělat pod sebe. Nesmějte se mi, že jsem mrzák.
  • A ty víš o Rusku co jen to co tu nabliješ ze skopčených článků?
    Kolikrát jsi byl v Rusku že to můžeš tvrdit?
  • ty filuto sajmone, nakukuješ už od 5
  • Pokud tahle fakta popíráš tak jsi pořádně blbej spíše ty ne Bastmane ale ruský lejno
  • jasně sajmon, jak je po měsíci tady nonstop
  • Nakouknu a co nevidím. Ruský teplouš Semjon BTW tu opět smrdí od 4 ráno a bude tu jako vždy tábořit až do půlnoci chudák. Podvádí s hlasováním ale moc nápadně ten zateplenej plus mínus 7 za vteřinu blbec *2* *2*
  • Miloš Výkal kolikrát jste byl v Rusku? A co opravdu víte ze své zkušenosti z Ruska? A ne jen drmolit co vám předají naše nezaujatá media?
  • dobře, že jsi jen nakouknul, jsou tu jedinci, kteří tu smrděj celý den *7*

    nechápu

    YEAH !!!
  • a tvůj blbismus?
  • Nakouknu a co vidím, teplýho blbce Semjona Gayínka, jak tu straší od 5:00!!!
    On se teplouš přiznal, že si natahuje budíka, aby náhodou nezaspal!!!






    CHICHICHI !!!
  • buď v klidu, ty jsi " áčko" ,všichni redaktoři kteří kritizují sovětský svaz lžou *3*
  • Putinismus totiž není cesta dopředu ale zpět. není divu když Putin je sovětským člověkem.
    Nabízí tradiční sovětský recept: veškeré nedostatky v rusku a veškeré zločiny Kremlu svádět na zlý západ. zatímco kremelští páni kradou miliardy a stavějí si paláce tak občané jsou po sovětsku žádáni o utahování opasků a strádání ve jménu vlasti.

    Jenže tento recept už nefunguje jako dříve. Dnešní generace totiž není jako a komoušů odstřižena od světa ale má informace a ví že skutečnost je jiná než jakou ji maluje Kreml. A také se nechce vzdát nesovětské svobody ( v rusku stále omezené ale oproti sssr velké) a západního zboží.-
  • "Kdo chce psa bíti, klacek si vždy najde!", že pani bééčkoví redaktoři Mainstreamu Tiscali!!


    http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/30899-lidove-receno-zapadni-evropa-to-podelala-a-chce-abychom-byli-solidarni-a-podelali-to-take.aspx
  • co znamená "vašho" článku ? když už mě tu moralizujete, buďto jste tupec, nebo negramotný slovák
    nedokáži to odhadnout...
  • kakáš pod sebe sajmon, to také víme
  • Pane Výkale, vaše jméno skutečně odpovídá textu vašho článku. *16*
  • Tak si myslím, že se Putlerovi přeměna Kaliningradu na " ruský Hongkong" asi nepovede, viděl bych to spíše na Pchjongjang. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit