Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak ono vítwězit je špatné? já myslím, že válku trollů odstartoval někdo jiný, jó, že to neustál, to je jiná káva a teď pláče? myslím si, že by se měli NATO uklidnit i s USA, mít nohy v teple a pozvat někoho aspoň s průměrným IQ aby jim pomohl *15* *15*
  • Naposledy se nad dekadentním západem skvěle bavil Sovětský svaz. České kremrole se z toho nic nenaučili. Ta komunistická víra a slepá oddanost Moskvě je skoro jako ebola. Jen příznaky jsou jiné.
  • najděte si na you tube " Michael Obama is a men " třeba se jí Babrák bojí, protože ho doma mlátí
  • Zvláště Krvavá Madla, ta se činí. Zdalipak ji radní nějakého městečka, havloidní vlezprdelkové již nabídli čestné občanství?
  • Zvláštní reakce na můj pravdivý příspěvek. Máte nějaké psychické problémy? Není divu, v dnešní době, cítím s vámi, příteli.
  • argus
    Ukaž wsvůj ksicht *6* *6*
  • Clintonová: Kerry , a víš určitě že se tady neprokopeme do Haagu ?
  • Kdo jinému jámu kopá sám do ní spadne , tak jen do toho vy váleční zločinci !
  • Podívej se tečko, řekni mně jedinou dobrou věc, kterou ti lidé udělali ve prospěch světového míru. A prosím tě, přestaň strašit Ruskem, byť věřím, že tě to denně na schůzi topáků vtloukají do hlavičky.
  • Bohušu Bokušu ty duše prostá.Tebe by měli vzít tou lopatou po hlavě.Je pohroma jak tady vidlaci tobě podobní začnou nadělovat rozumy.Oni nejsou samozvanci. Byli zvoleni svym lidem.A teď přijde Bohuš a všem ukáže.
  • Napadá mně proč Obama neodstoupí z funkce prezidenta když ví že je jen nastavenou loutkou oligarchií.Znamená to že je to i jeho vule.
  • Všichni ti lidé na fotografii spáchali mnoho zla. Pokud by byli oblečeni v pruhovaném munduru a s lopatou museli pracovat 14 hodin denně po dobu 25 let, tak bych věřil, že je na světě ještě spravedlnost.
  • to je ale legraceee.. Rusáci jsou šmejdi a nevěřím jim ani slovo..natož abych se smál jejich podělaným vtipům *12*
  • Kerry má náhodou dobrý hlášky !Třeba ,,Američané mají právo být hloupí´´.Ta se mi moc líbí !
  • Podvod jménem Obama....http://www.youtube.com/watch?v=Nn2r-uJu-iA
  • sám o sobě je na té fotce spolek komiků, kdyby to , co dělají , nebylo k pláči, bylo by to k smíchu, váleční štváči
  • A kde je Bombama , ten je určitě opřený někde o lopatu jak to mají zvykem i u nás ty kofoly.
  • Moskva to vystihla velmi trefně *5*
  • No tak podle mne se Rusové do celé problematiky pustili správným směrem . Může to opravdu pomoci otupit ostří rétoriky a celkového napětí . Rozhodně je to lepší způsob nežli nějaké vyhrožování a nadávky ! Rusové držím vám palce aby se vám to zesměšnění západu povedlo jen tak dál a věřím že takovýmto přístupem si zcela jistě získáte světové mínění na svoji stranu !
  • Ty už kopou zákopy na válku a žádné diplomatické centrum, protože USSá ve Fashingtonu - to je jedno permanentní válečné tažení po celém světě, jestli toto je diplomacie, tak to já jsem přímo královnou ze Sábi.

    Krvavá Madla - ta by nejraději vyhladila Slovanské národy jako Indiány v Americe. Podváděná Clintonová si pak vybíjí svoje mindráky na celém světě, nejlépe na Rusku, Kerry, ubožák, za kterého se každý Čech musí stydět, že má u nás kořeny. Bože to je spolek padlých holek i chlapů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit