Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak ta firma přesídlila z Vlachovic na Ukrajinu?
  • https://cz.sputniknews.com/video/201709286049879-pochod-studenti-referendum-barcelona/ tohle vám ČT neukáže !
    • No už jenom "sputnik" a stačí - objektivnější zpravodajství být ani nemůže.
      Rusácká sběř a její zdejší rudouští přisluhovači mají opět festival své zvěrské nadutosti a blbosti.
      • Pane jiří, to se pletete. A sputnik je velice seriózní server s ověřenými informacemi, ačkoli se mnozí snaží tvrdit opak. V každém případě je serióznější než CNN, nebo ČT.
  • Zkrátka je to tak, že kdydy se Porošenko v předklonu na schodech Bílého domu (ve Washingtonu) pos..l, tak to způsobili Rusové.
  • Titulek mi stačí, díky za info pane "redaktore".
    • Redaktor je OK.
      • ty proruský přitakávači. Byli časy kdy se kolaboranti věšeli po kandelábrech. Zejména ti proruští! Už aby se to vrátilo. Není tady místo pro prašivé rusy.
        • Ty kolaborantskej kretenee, zaraz si do prdelle mrkev a tahni na hajzl redakce Tiscali kourit burty panu redaktoru...
  • Ještě větší bordel než havlostánu.Jinak v 1968 zde bylo 2/3 Ukáček ,část z bývalého SSSR.
    • josef.servit.9
      V 1968 Olomouc okupovali Ukrajinci, bylo jich 30 000 vojáků. Někteří i vraaždili děti a ženy!
  • Podle poslední a zaručeně ověřených zpráv ten sklad byhodili do vzduchu Američtí agenti aby mohli obviňovat Rusko. Všude kde se něco takového stane jsou za tím satani z Ameriky.
    • je to pakáž, celá amrdólie!
      • CCCP se teď jmenuje amrdólie?
        • CCCP neznám, ale znám United States of Amrdolia, zkráceně Amrdólie, pamatuj si to hlupáku!
    • Jako "vtip" je to ubohé, ale pokud by to bylo myšleno vážně, vyžadovalo by to konsultaci s psychiatrem.
      • Jó, zajdi si.
        • Hele ty snílku Kulihrachu15, až se probudíš ze svých rudých snů do tvrdé reality, to bude zděšení...
        • už jsi tu tu zas ty smradlavej ruskej ksindle ? co ? zase budeš vyprávět jak se naše, ženy a dcery nechali dobrovolně znásilňovat od ruských okupantů ? vylez ven a někde to řekni nahlas, do pěti minut budeš viset v průvanu za koule ty bolševická zrůdo
          • Ty jsi opravdu těžce deviantní, když se vyžíváš v takových nechutnostech. Svěř se do péče odborníků, než provedeš nějaký těžký sexuální delikt a dojde k tragédii. Důvěřuj mi, myslím to s tebou dobře. Ještě je čas. Tedy aspoň doufám.
          • Jak je rudej smrade komoušskejch rodičů, Křenek byl vyhlášenej a Křenková jejich šlápota!
  • Dneska se mi tady líbí, diskuze má správnej šmrnc!
    • to je tu vždycky když dorazí Snílek, syn ruského bastarda a kolaborantské kur.y *3*
      • Tohle jsi přehnal, kriple!!! Byl bych ti zavázán, kdyby jsi se navážel s plnou vervou pouze do mě.
    • Sajmon se překonává, jede na 130% bude mít prémie........ *4*
  • " ... mohutný výbuch" v textu článku je správně.
    Titulek je nesmysl. Výbušnina nebouchá - výbušnina vybuchuje.
  • Bum tarata bum bum bum. Někomu asi chybí dělat kravál.
  • V Černých Baronech bylo, lidí na světě je jako sraček.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit