Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Cokoliv se dá použít pro zesměšnění Ruska. Už mě ta protiruská propaganda s.ere. Bohužel jsem zjistil, že to není záležitost jen posledních 20 let. Za komančů to bylo plánovitě naopak a bylo to umělé a splnilo to opačný účel. Ovšem jdeme-li zpět do minulosti stále tam je propaganda proti rusům. Viděl jsem video v polštině, kde to bylo dokladováno již od vzniku knihtisku a ukazovali staré letáky protiruské, zvláště před válkami se toho tisklo více. Měli bysme si uvědomit, že tyto síly existují dlouhodobě a chtějí nás evropany poštvat proti rusům. Dělali to tak v dobách Řecka i Říma, které bojovali s naší slovanskou državou, pak jsme bojovali s Franskou říší, a pak padla Velká Morava a my se dostali pod západní sféru vlivu.... Od té doby se to tady mele sem a tam, to na Donbase je pokračování tisíciletého procesu.
  • Rusko je fašistický imperialistlý stát, který dal světu komunismus, jenž má a kontě nejméně 100 milionů mrtvých. Rusové nikdy nebyli a nejsou civilizovaní a proto nepatří do civilizovaného světa. Je velká chyba, že mu svobodné demokratické země pomáhaly v domnění, že se ty divoké stepní kočovníky podaří civilizovat. Jedině uzavřít neprodyšně do toho jejich stepního chanátu, ať se tam klaní tomu svému chánovi Putinovi a nelezou do světa.
 • Rusko se postavilo rozmáhajícímu fašismu, tak čemu se divíme?

  Většina obyvatel Ruska, ale i dalších zemí bývalého Svazu strádala a měla ve svých rodinách řadu obětí. Oni fašismus nenávidí, protože jejich předci měli možnost jej poznat zblízka.

  Nepřátelství vúči Rusku je ještě více stmelí.

  Světu mír! Né 3. (poslední) světové válce!
  • Cože??? !!! Rusko se naopak spojilo s nacisty (Pakt Molotov-Ribbentrop) a společně sei rozdělili Evropu. Nezapomínejme, že KOMUNÍISMUS = NACISMUS.
   • Pardon, hmmidiot je ignorant, který si překrucuje historii. Vymýšlí si a lže jak malé dítě. Současná situace ve světě je evidentní ideou - Nacismus (fašizmus) = současný kapitáldemokratizmus. Ten hmmmrm se dívá na sěvět jenom přes dolarové papírky, které dostává od Schweienberka a jeho profašistických soumenovců. Tak píše co mu nařídí.
    • 1. Existoval Pakt Molotov-Ribbentrop? - ANO.
     2. Rozdělili si v něm CCCP a nacistické Německo Polsko, potažmo Evropu? - ANO
     3. Dovolil CCCP německým nacistům vybudovat si u Minska vojenský výzkumný ústav a důstojnickou přípravku, což po prohrané WW1 na území Německa mít nesměli? - ANO.
     4. Vytvářeli, tj. "budovali" komunisté v CCCP a v ostatních komunistických zemích socialismus? - ANO
     5. Byla nacistická NSDAP stranou socialistickou? - ANO
     6. Je jakýsi tzv. "kapitáldemokratizmus" nic neříkající komunistický blábol? - ANO
     7. Svědčí příspěvek nicku "quo vadis" o snížené soudnosti a paranoidních bludech pisatele? - ANO
     8. Překrucuje historii a vymýšlí si a lže pisatel pod nickem "Hmm"? - NE
 • To by si měli pozvat Mečiara, ten jim poradí...
 • Na rozdíl od nich je USákům do breku, protože jsou před krachem!!
 • "...Odborová organizace dolní komory ruského parlamentu..."

  oni mají v parlamentu odborovou organizaci?! No to je opravdu "děmokratija po russki." A tihleti divoši by chtěli světu poroučet.
  • Idioten fest!!!!!
 • Nějak se odreagovat musí a pořád lepší zpěvem, než humanitárním bombardováním cizích zemí, piklením, intrikováním , pořádání majdanů a barevných revolucí po celém světě s tunami mrtvol a hektolitry krve, krádežemi strategických surovin a strategických oblastí , prodejem drog a lidských orgánů jako v Kosovu, podporováním a vyzbrojováním teroristů po celém světě, řinčením zbraněmí a válčením. .
 • Dnes už se mají Rusové lépe než lidé v USA kde žebrají u Armády Spásy o polévku na ulicích.!
  • 60 milionů chudáků, to už je opravdu síla která USA položí.
 • Lépe, když poslanci zpívají, než aby připravovali HUMANITÁRNÍ pikle jako bombardování Srbska, Libye, Sýrie a pod!!!
 • O vnitrostátních problémech by měla propaganda raději mlčet. USA/EU jich má dost.
  Armáda nezaměstnaných. Armáda pracujících žebráků. Armáda bezdomovců a narkomanů.
  Do toho další vlny přistěhovalců. Miliony ožebračených lidí v USA stojí fronty na polévku.
  Sankce jsou bumerang takže tvrdě poškozují i nás.

  My si při pohledu na rozkradený zničený stát můžeme také zapět: kde je Bože domov můj?
  • Já bych to nazval Kde je západe domov můj??
  • :-))
  • Urcite, ale v Rusku je armada alkoholiku a armada chudiny, ktera zije jako za feudalismu,takze budme objektivni...
   • Ty jsi nebyl v Rusku tisíc let. Určitě však ne těsně po 2. válce.
   • Alkoholici měli prostě příklad v alkoholikovi ožralém aparátčíkovi úplatném Jelcinovi Dnes mají jiný příklad , v Kremlu se nepije a alkoholici z minulosti hned tak nezmizí, je to běh na dlouhou trať , ale lepší se to. To samé je v USSá, kolik herců, z Holywoodu , zpěváků a dalších je na nejen alkoholu , ale na drogách? A kolik lidí takto v USSá přežívá? Kolik jich je i v Kongresu a senátu, ve vládních institucích ? Ovšem tam frčí whisky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit