Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi, prej zatkli Nota ČSSD, prej byl na sračku a páchal výtržnosti ale kdoví...a i když je to magor a dost často mele hovadiny, spíše to vnímám jako pokus bolševicko-fašistického fízlstátu o likvidaci politické opozice? Zlatej Lukašenko! *3*
  • hádejte se čechůni,je to krásný tenhle národ.My jsme se v německu sjednotili a vy se
    neumíte domluvit ani někde na vesnici.Nechcete se rozdelit na moravu a čechuni,?
    Fakt žumpa na Vltavě...
  • Jirko Paroubku, blbý pro tebe je, že na tvý názory už nikdo není zvědavej.
  • Jen Já Jiří I. Veliký jsem jednička.
    • A já jsem Richard Lví Srdce, blbe!
  • Jiřina doufal, že ho Rusnok osloví? Je vidět, že je to pořád stejnej ubožák...
    • Jaký Jiřina doufal ??? Rozumím-li přes ten překlep, tak máš na mysli Paroubka. To Rusnoka ani nenapadlo. Ale Paroubek se asi ozývá proto, že očekává nedůvěru , tak že ve druhém kole jej Zeman jmenuje "druhým premiérem". Zeman je nevyzpytatelný, ale to by s Paroubkem teda rozvířil hladinu toho našeho "rybníka", že by na něm vznikly vlny větší, než při největším tsunami...Ale kdo ví """ Tedy ten "šumrajch" si neumím představit, mám dojem, že by si to Zeman rozházel i u SPOZ, takže myslím, že tohle udělá těžko.
      • To není překlep, to je prostě Jiřina........... protivná *1* ............. ššš, ššš, šššššššš šepotá.........
  • Fišera nemusím, Rusnoka nemusím, ale zcela jistě to bude lepší vláda než Nečasova a to je podstatné. Nečas řešil celá ta léta pouze aféry vlády, na řízení země už nebylo kdy. Doufám, že Nečas a Kalousek si odsedí za své zločiny doživotí.
    • Celý tento blábol je k smíchu.
      Nečas a Kalousek si neodsedí nic,natož doživotí a to z mnoha důvodů,které
      stejně nepochopíš,takže -nevysvětlovat.

      " ale zcela jistě to bude lepší vláda než Nečasova a to je podstatné."--z tvého
      "příspěvku" je zřejmé,že nevíš která bije,takže-nevysvětlovat.

      Skoč si na pivo,doraž se bůčkem a nemel blbiny!
  • ... Jyrka byl, je a vždy bude pouze parazitem nejnižší cenové kategorie :)))
    • Plivající a Kadící šli po cestě a viděli jak se Močící a Blijící o něčem baví. Zeptali se jich jestli neví, kde je Prdící. Oni jim odpověděli: "Prdící právě něco píše na počítači."
      • ... jsi vítané primitivní osvěžení :)))
        • Od tebe to sedí, blbečku, ale strašně smrdí! Pozdravuj Krkajícího a Smrkajícího z Karljugend.
    • Takovej malej Zeman.
      • Nesrovnávej h o v n o s obrem, ty fleku od toho exkrementu....
        • Ho.no s ještě větším ho.nem............... *6*
          • Ty jsi ta Zuzana s koulemá které smrdí Pištou?? *12* *12*
            • ššš
  • JISTĚ, ON TĚ TAM NIKDO NEZVAL.... TO BY SI DAL....
    Jen dotaz proč nemohou být velká písmena, je to čitelnější????
  • Soudruh Paroubek má tentokrát pravdu!
    • on sam je agent 000 :-)
  • Pahrbku nula jsi ty,kdysi jsem si tě vážil a dokonce tě volil,ale nyní si můžeš podat ruku s šéfem ČSSD Sobotkou.Bojíš,se,že Rusnková vláda bude lepší nežli byla kdysi ta tvoje.Zkušenosti máš,proč nepomůžeš a hazíš klacky pod nohy dříve,nežli tato vláda začala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit