Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klasika, jde o drobné. Je to bič na tureckou vládu, protože turečtí podnikatelé ostrouhají a budou ječet na Erdogana. Ty řeči místního pitomečka, že to odkoupí EU jsou tak pro blázinec, nebo jinou intelektuální podskupinu pražskokavárenských povalečů. *15*
  • Na Rusáky kadí člověk i pes.
    • Dvě hrubky ... má být antisrágora i srápesgora. Jak tomu pejskovi říkáš?
    • USA jsou tak odpudivé a smradlavé, že je nepos*re ani pes.
      • Soudruhu soldere, jeď se do USA podívat. A budeš zírat jak tam všechno funguje a jaká je tam svoboda. Budeš si připadat jako ve sci-fi. *3*
        • Ale dej pozor na střelce islámské jakož i americké.
        • Já tam byl. Děkuji, více nechci. Tam je taková svoboda, že si člověk u stánku nevypije ani pivo. Musíš ho mít zamaskované v pytlíku. A o dalších "vymoženostech" těch přerostlých dětí, ani vykládat nebudu. Více tupců pohromadě je vidět snad pouze v okolí pisatele pod nickem "Já".
          • Máte pravdu.Propaganda je mocná věc,když člověk nepoužívá svůj mozek.I já naletěl Hlasu Emeriky,proto mám pochopení pro "Já"A teď se divím kam nás ten havloid dostal s chátrou.
          • Ta svoboda je v tom, že smíš pít alkohol, ale nesmíš ho propagovat, Také jsem viděl dva, kteří seděli v parku na trávníku, měli zjevně "virózu" a popíjeli něco z lahve vložené do papírového pytlíku. Po chodníku se procházel policajt a nic. Nebo chodci přecházejí na červenou před auty, policajt na to kouká a nedostává hysterické záchvaty jako u nás.
          • Pivo u stánku může chlemtat jenom nějaký rusácký primitiv a nebo něco tak odproného jako je vrchní putinův řiťolezec NIC.eman.
            • Jak jsem tak pozoroval, tak je to v USA samý rusácký primitiv.Vždyť to tvrdím stále, že američan je pouze umytý rusák.
      • A víš ty trubko že v USA studuje dcerka Lavrova. *1*
        Lidu kážete ruskou vodku ale popíjete západní vínečko. *1*
        • A ty víš, ty troubo, proč tam studuje? Aby je mohli Rusové lehčeji porazit. Stejně tak to dělají islamáci. A jak to funguje.
          • Kecáš mamlase. VIP soudruzi z Kremlu mají na západě vilky. Zadky si vozí
            v západních autech a děcka posílaj na západ.
            Protože na západě bylo vždycky lépe než v rusku.

            Lidu kážete ruskou chudobu zatímco si užívate západní luxus.
            Stejně jako to dříve komouš dělal 40 let.
            • Dnes ti nevadí,že jsou již 26 let ve vládě?
            • Myslel jsem, že přeci již lidé za těch 25 let mají trochu rozhled. Ale chyba, omezenců a tupců je pořád hodně, klas je toho důkazem.
    • když navyší EU na Rusko ještě více embargo,tak diky Putinovi pochcípají hladem,hlavně že zdrojí.Turecko ztratné nebude,zboží převezme EU.
      • "nás mnogo" - je rusácké heslo - takže o pár milionů míň???? - žádná škoda.
      • kdo bude chtít turecké zboží?jak vidím země původu polsko a turecko,tak to nekupuju
        • Ale budeš muset. Dostaneš to nařízené zákonem EU. A od koho si myslíš, že jsou ty miliardy eur které Turecko dostalo jako pomoc? No přece také od poctivého pracujícího Čecha.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit