Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holt skrček z Kremlu nutí rusy držet protestní hladovku *1* *1* *1*
  • No tak co. Nebudou banány a pomeranče, za totáče jsme je taky neměly a stalo se něco?
  • A ani chleba není.
  • Dělají jen to co dělá západ. Aneb, když může dělat jeden, tak ten druhý také. Hezký den.
    • kdo Turci ? nebo stepní okupanti ?
  • Opět manipulativní nadpis-to turci příjdou o obchodní zakázky a nejenom co se týče potravin:-)))
    • přesně tak, nám Rusům a Novorosijcům nevadí že budeme žrát jen řípu a zelí, jsme potomci Stalina *10*
  • Je vidět, že je čas zdejší "diskuzi" opustit.
    Soudruzi cenzoři v pelešinci rusácké svoloče - CCCP ambasádě v Korunovační se dostavili na svá místa.
    Začali naskakovat zázračně plusy rusofilním žvástům a mizet příspěvky, které nesouhlasí s komouš-fašistickou bestií z Kremlu.

    Pokud by chtěl někdo poučit, že CCCP(SSSR) neexistuje, že je jakési rusko: jen mizerně přemalovaná firma stejné bolševické pakáže, asi jako když zločinecká partička KSČ si přimalovana za svůj název směšné M.
    • Jožínku, běž si koupit lízátko za USD a tiše cumlej.
  • Kouká co odborníků na současné rusko tu je?nikdo tam nebyl ale vite vše.něco jako Karel May :-) :-) :-)
    • Karel May o Rusku nikdy nenapsal ani čárku.
      Neměl dostatek relevantních informací na rozdíl od ,,Divokého Kurdistánu" se s tama nikdo živý nevrátil. Koho nesežhrali vlci toho sežhrali domorodci. *1* *1* *1*
    • Ale byl Mauglí a to nejen v Moskě a"Leningradě"a je to opravdu hrůza a děs co lze ještě v 21století v rusku vidět *8* *8* *8*
    • Co máš proti Apačům a jejich náčelníkovi?!
    • co máš proti Mayovi ty ruská držko ???
  • Na Rusáky kadí člověk i pes.
    • Dvě hrubky ... má být antisrágora i srápesgora. Jak tomu pejskovi říkáš?
    • USA jsou tak odpudivé a smradlavé, že je nepos*re ani pes.
      • Soudruhu soldere, jeď se do USA podívat. A budeš zírat jak tam všechno funguje a jaká je tam svoboda. Budeš si připadat jako ve sci-fi. *3*
        • Ale dej pozor na střelce islámské jakož i americké.
        • Já tam byl. Děkuji, více nechci. Tam je taková svoboda, že si člověk u stánku nevypije ani pivo. Musíš ho mít zamaskované v pytlíku. A o dalších "vymoženostech" těch přerostlých dětí, ani vykládat nebudu. Více tupců pohromadě je vidět snad pouze v okolí pisatele pod nickem "Já".
          • Máte pravdu.Propaganda je mocná věc,když člověk nepoužívá svůj mozek.I já naletěl Hlasu Emeriky,proto mám pochopení pro "Já"A teď se divím kam nás ten havloid dostal s chátrou.
          • Ta svoboda je v tom, že smíš pít alkohol, ale nesmíš ho propagovat, Také jsem viděl dva, kteří seděli v parku na trávníku, měli zjevně "virózu" a popíjeli něco z lahve vložené do papírového pytlíku. Po chodníku se procházel policajt a nic. Nebo chodci přecházejí na červenou před auty, policajt na to kouká a nedostává hysterické záchvaty jako u nás.
          • Pivo u stánku může chlemtat jenom nějaký rusácký primitiv a nebo něco tak odproného jako je vrchní putinův řiťolezec NIC.eman.
            • Jak jsem tak pozoroval, tak je to v USA samý rusácký primitiv.Vždyť to tvrdím stále, že američan je pouze umytý rusák.
      • A víš ty trubko že v USA studuje dcerka Lavrova. *1*
        Lidu kážete ruskou vodku ale popíjete západní vínečko. *1*
        • A ty víš, ty troubo, proč tam studuje? Aby je mohli Rusové lehčeji porazit. Stejně tak to dělají islamáci. A jak to funguje.
          • Kecáš mamlase. VIP soudruzi z Kremlu mají na západě vilky. Zadky si vozí
            v západních autech a děcka posílaj na západ.
            Protože na západě bylo vždycky lépe než v rusku.

            Lidu kážete ruskou chudobu zatímco si užívate západní luxus.
            Stejně jako to dříve komouš dělal 40 let.
            • Dnes ti nevadí,že jsou již 26 let ve vládě?
            • Myslel jsem, že přeci již lidé za těch 25 let mají trochu rozhled. Ale chyba, omezenců a tupců je pořád hodně, klas je toho důkazem.
    • když navyší EU na Rusko ještě více embargo,tak diky Putinovi pochcípají hladem,hlavně že zdrojí.Turecko ztratné nebude,zboží převezme EU.
      • "nás mnogo" - je rusácké heslo - takže o pár milionů míň???? - žádná škoda.
      • kdo bude chtít turecké zboží?jak vidím země původu polsko a turecko,tak to nekupuju
        • Ale budeš muset. Dostaneš to nařízené zákonem EU. A od koho si myslíš, že jsou ty miliardy eur které Turecko dostalo jako pomoc? No přece také od poctivého pracujícího Čecha.
  • dearputin.com
  • nejlepší způsob jak dosáhnout klidu na planetě by bylo, vyřadit provokatéry fašisty a teroristy ze hry. Tedy CELÁ EVROPA v čele s Ruskem by poslala Americe její toaletní papír zvaný dollar a náhradou by požadovali vyrovnání ve zlatě. Samozřejmě by USA těmto požadavkům nebyli schopni dostát, tak by si Evropa a Rusko rozebrali jako odškodnění za svůj dluh každý kus území USA. Tak postupují přece soudní exekutoři, ne? Nemáš na splátky dluhu....zabavíme majetek. A KONEČNĚ BY BYL NA SVĚTĚ MÍR A BEZPEČÍ.....
    • Bez ruska a Putina rozhodně relisto
    • pan prezident Putin a mocné Rusko je jedinou zárukou světového míru.. což se amrdólům do krámu moc nehodí
      • Ne-mocné Rusko je chcípající kobyla a proto ten kremelský skřet dostává hysterické záchvaty. Stejně se choval jeho vzor Hitler, taky psychopatický skřet, když se mu hroutila 3.říše. Rozdíl je ovšem v tom, že 3.říše byla poražena spojenci, kdežto Putilínova stepní říše sama zdechává na oubytě.

        O USA obavy neměj, ti jsou ve vědě a v technice a v poznání v řadě oblastí nejméně deset let napřed oproti ostatnímu světu. A v trezorech mají objevy a vynálezy, které bychom právem řadili do sci-fi. Až přijde čas, budou využity. *3*
        • Já a Já myslíš, že by tvé rodině prospěla politika světových vrahů a zločinců. Ti je pokosí, až jim nebudeš ku prospěchu. Není demokracie a svoboda, je jen nenažranost bank. Za toaletní USD obětuješ všecky a všecko.
    • naprosto souhlasím, dolar je už absolutně bezcenný papír, za to rubl podložený zlatem při spojení s finančním systémem BRICS brzy ovládne světové finanční trhy a položí zkrachovalou EU a UssÁ na kolena *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit