Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dearkokotenko.com, zdravím z baru!
  • Můj milovaný presidente mám obavu, neotráví zakopané hnusné imperialistické potraviny naši panenskou ruskou zem? *9*
    • Pokud vrah Uljanov leží v Myším oleu a ne v zemi, je to dobré, otrávená bude, až ho hodí do hlíny.
  • Stará včera nakoupila v akci jakési šumivé Moskevskoje za 80,- a hned jsem ji s tím poslal zpět, ať si ten hnus vypije Putin.Když bojkot, tak bojkokot.
    • Rusáci stejně nic jiného nevyvážejí, jen to hnusné šampaňské a skládací baryšně, kterých je celá Praha. *16*
      • je krásné, původně ruské, jméno.
  • Zdejší StBák zase z holky Simony udělal kluka jménem Simon.
    alespoň je jasné proč tak miluje Gasy kluby v Plzni které zde neustále oslavuje. *2* *2*
  • Vivat zločinec Puti křičí pouze zdejší StBák který krade nick Američanka. *2* *2*
    Na víc nemáš Kremlem placená NICKO co si naklikává bodíky *2* *2* *2*
  • rusaci mezi nelegalnima potravinama jisto jiste zabavili i alkohol jo ale ten celni sprava zlikvidovala vlastnimi silami a na jidlo si vzali bagr jsou to ubozaci
  • Litviněnko, Politkovská,, Němcov. Mrtví oponenti Putina

    Případ Borise Němcova zavražděného v pátek v Moskvě není první případ, kdy za nejasných okolností zemřel čelní oponent režimu. Zřejmě nejvýrazněji lidem utkvěla v paměti otrava bývalého agenta Alexandra Litviněnka. Ten v roce 2006 zemřel v Londýně po otravě radioaktivním poloniem. Podezřelých případů je však víc.

    Další podivné úmrtí Rusko zažilo v listopadu 2009. V polovině měsíce ve vyšetřovací vazbě zemřel právník Sergej Magnitskij, údajně na selhání srdce a zánět slinivky břišní. Tomu však mnozí nevěří. Když ho nalezli mrtvého, bylo vidět, že byl brutálně zmlácen.
    Magnitskii byl zatčen v roce 2008 poté, co obvinil skupinu vysokých hodnostářů z miliardových machinací na úkor fondu Hermitage Capital a ruského rozpočtu
  • zas tady hodila moudro! Oooo to se máme.To je překrásná nosná myšlenka.Jestlipak to vytvořil její samotný mozeček.Nebo že by přepis?Ale hned má člověk jasno jak to v tom rusku funguje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit