Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na čr 2x tolik
  • Myslel jsem to tak, že v tom případě jsou naši vojáci žoldáci v zájmu cizí moci, jako pouhá expediční jednotka, protože my už v podstatě ani armádu nemáme a ta co je..,by byla bohužel schopna uhájit asi na cca 10-15 dnů tak leda malý kraj, ale ani omylem celý náš stát,, o ochraně před "běženci" už ani nemá vůbec cenu se bavit..Nakonec není divu, když to vede "odborník", ministr herectví., co na vojně tento stát hájil akorát básničkami o naší vzkvétající zemi atd, před útočným NATO v souboru Víta Nejedlého, kde bylo víc kulturních politruků, než vojáků a skutečnou vojnu, vojenské vzdělání, natož pořádný výcvik neviděl ani z vlaku..
  • Země, která nerespektuje své vlastní lidi, nerespektuje ani své sousedy. Konec citátu. Na Putinovské Rusko to platí jako ulité.
  • https://www.novinky.cz/domaci/450981-armada-planuje-vyslani-az-300-vojaku-do-iraku.html
  • Ano !
  • jako ti naši co mají být nasazení v Iráku?
  • Žoldáci jsou prostě žoldáci - "nájemní dělníci na vojenské řemeslo"., co jdou všude tzv.na vlastní triko..a kteří musí počítat, že se s nimi nikdo, nikdy a nikde párat nebude a to už jen pro podstatu jejich práce a tou je..bojovat všude tam, kde jim kdo, za co i proti komu zaplatí, jako "zakázku"., která v naprosté většině není tzv.oficiální., bez rozdílu toho odkud ti žoldáci pochází i jaký je jejich skutečný motiv, na rozdíl od skutečných vojáků pravidelných či i speciálních armád., které vysílá do bojů jejich země, stát atd..
  • Když se dívám na naše zprávy tak se podívám třeba na zprávy Ruské . Teď je v Moskvě "mezinárodní fórům v energetice" ale to naše TV neukáže. No nic ale napadla mě píseň kterou jsem jako kluk slyšel ve filmu "Císařův pekař pekařův císař " zpíval ji Jan Werich a hlavně slova "Ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady uděláme moc !!!" No a to tam Rusko nabízí ale není v roli "prosebníka" !!!

    https://www.1tv.ru/news/issue/2017-10-04/21:00#1
  • od doby co se prohnala nad USA Irma je od amerických teroristů klid, jen houšť a více hurikánů nad amerikou ať mají ušáci jiné starosti
  • jen tak pár čísel alias Simonko,Občane nebo j, tohle prohlásil samotný MOaP tak že lži si nech pro svou mámu. Stačí si to najít lenochu líná.
  • Ty lžeš, americkej zmetku s kokotíí palicí Sajmone přizdisráči...
  • Lžež ruskej zmetku, Ovar si doporučení vylhal a vycucal z prstu, Ministerstvo Obchodu a Průmyslu to rozolutně popřelo a označilo za bludy. Zeman samozřejmě dělá mrtvého brouka, vygoogluj si to ty sedmilháři *11*
  • Až na to že tu firmu panu prezidentovi doporučilo Ministerstvo Obchodu a Průmyslu.A to má mít ty firmy prověřené a ověřené když je předkládá hlavě státu. *3*
  • http://www.denik.cz/z_domova/cesko-muze-vyslat-do-iraku-nemale-vojenske-sily-20171004.html
  • Pane Just doporučuji obklad na hlavu a týden klid.Již to máte pomotané.Co naši žoldáci ve službě USA?
  • Miliardová zakázka pro neznámou firmu
    Od počátku kauzy je nejasné, co Hrad k doporučení firmy bez zkušeností v oboru a s minimálním obratem k účasti na miliardové zakázce vedlo.

    Společnost sídlí v chátrajícím objektu v Líšném u Železného Brodu. V loňském roce zaměstnávala podle informací z obchodního rejstříku citovaných agenturou ČTK dva lidi, uskutečnila zakázky za pouhých 612 000 korun a její hospodaření skončilo bezmála milionovou ztrátou. Smlouva na výstavbu kaskády vodních elektráren v Kyrgyzstánu přitom přesahovala podle Aktuálně.cz 12 miliard korun.
    Mynář se za ni přimlouval dopisem, hradní kancléř už dříve řekl, že tak činil „v dobré víře”. [celá zpráva] „Obrátili se na mě písemně, zda jim jsem schopen pomoci. Sepsal jsem dopis, kterých jsem za svoje působení na Hradě napsal asi dvacet,” uvedl. [celá zpráva]

    Zeman firmu doporučoval dokonce osobně – podle svých slov ji zmínil na základě údajů ministerstva průmyslu a obchodu. Vedení resortu však jeho slova odmítlo.
    Liglass Trading měla podle dohody s kyrgyzskou vládou vystavět kaskádu vodních elektráren, ale nedodržela podmínky dohody, tedy nepřevedla sumu 37 miliónů dolarů (asi 807 miliónů korun) na vyplacení původního ruského investora.

    Premiér Sapar Isakovv proto v září ohlásil, že vláda smlouvu s Liglass Trading vypoví. Smelík jakékoli pochybení odmítá a z nedodržení dohod naopak viní Kyrgyzstán.
  • Informaci o sponzorském daru ve středu přinesl server Aktuálně.cz s odvoláním na výroční zprávu SPO. Dvousettisícový dar od Liglass Tradingu podle serveru straně připutoval loni, tedy ve stejný rok, kdy se v Kyrgyzstánu Mynář za firmu bil.

    „Jsem od roku 2013 řadovým členem, předsedou krajské organizace, nemám s financováním strany nic společného,” citovala kancléře ČTK. Mynář prý o daru nevěděl. „Pokud to takhle je, tak já o tom nevěděl a spojovat to je hloupost,” dodal.

    Mynář stranu v minulosti vedl, nyní je předsedou organizace ve Zlínském kraji. Dříve se strana rovněž zaštiťovala osobou prezidenta Miloše Zemana, v roce 2014 však na jeho žádost od přízviska „Zemanovci” upustila.

    Současný předseda SPO Jan Veleba odmítl spekulovat, zda dar nějak s Mynářovou přímluvou souvisí. Nemá o něm prý žádné informace, a odmítl jej proto komentovat.

    „S médii mluvit nebudu,” odbyl redaktory Aktuálně.cz i majitel společnosti Liglass Trading Michael Smelík.
  • Firma Liglass, za niž se Mynář přimlouval v Kyrgyzstánu, finančně podpořila jeho SPO
    Společnost Liglass Trading, za niž u kyrgyzských vládních představitelů lobboval kancléř

    Vratislav Mynář kvůli zakázce na stavbu vodních elektráren, loni darovala Straně práv občanů (SPO) 200 000 korun. Vyplývá to z výroční zprávy strany, kterou Mynář dříve vedl. Za firmu se přimlouval i prezident Miloš Zeman, jehož jménem se partaj zaštiťovala.
  • "Ruští žoldáci v zajetí Islámského státu" -- Jak to, že tam nejsou i američtí žoldáci? Asi proto, že kamarády se nezajímá!
  • Ruští molodci = cherubíni. Islamisté = zločinci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit