Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krym byl vždy součástí Ruska. Až komunistický grázl Chruščov si přisvojil moc panovníka a v rozporu s platným právem Krym v roce 1954 svévolně přiřkl Ukrajině. A na tomto faktu nyní západní propagandisté tvrdí, že Krym patří Ukrajině. Krym se jako hodný syn matičky Rusi vrátil k ní. Krym je opět integrální součástí Ruské federace. 

  • gaheris

    Když teče do bot tak to při chůzi čvachtá! Jestli uslyšíte čvachtání tak pozor, jde rus!

  • Autor by si měl informaci ověřit ze tří zdrojů, protože jinak ze sebe udělá jen demagoga. A nebo je článek zbožné přání autora, které se mu jistě nesplní.

  • Každá válka je vždy o dobré výzbroji a výstroji. Kdyby Hitler měl k dispozici hrdinnou Pekarovou a jmenoval ji polní maršálkou, namísto kapitulanta Pauluse, rozdala by vojákům Wehrmachtu po dvou svetrech, ti by u Stalingradu nevymrzli jako psi a s přehledem by vyhráli.  A my bychom dnes nemuseli řešit problém s Ukrajinou. Tak jednoduché to je.....STAČÍ DVA SVETRY....😯 kdyby mi generálka Pekarová poslala dva svetry se svým vyšitým portrétem, hned bych narukoval a Rusáci by panečku utíkali i s vodou v botách jen při pohledu na ni.........

  • Když jsem byl naposledy uprostřed deště v lese, taky mi to promáčelo boty až na kůži. Vyřešil jsem to tak, že když jdu teď ven v nejistém počasí, beru si speciální hasičskou obuv  (stála mne přes tři tisíce) odolná vodě a teplotě minimálně do 300 stupňů. A jsem za vodou a ohněm.....😉  CHCE TO JINÉ BOTY....https://eshop.prabos.cz/cs/fire-rescue-hasicska-obuv/141-vesuv.html       ....jsou pohodlné.

    • "Máme   doma   bote,

      a jak te bote jdó . . ."

      • "... a jak te bote jdó,

        tak všecko hezký pošlapó . . . "

      • mun.go

        These Boots Are Made For Walkin' - Nancy Sinatra

        Boty proti lásce - Yvonne Přenosilová

      • vanhorne

        Jedny boty do roboty, v druhych botech od Bate, nozicky jsou ve vate.

      • Rusáci holt nemají boty od Prabosu a tak jsou namočení....😉

        • "... a jak te bote jdó,

          tak všecko hezký pošlapó . . . "

          • Půjdeme SPOLU hrdinně bojovat za demogracyjy? Stačí DVA SVETRY a boty do kterých neteče a SLAVNĚ ZVÍTĚZÍME. Konec planých keců na netu, svět na nás hledí s nadějí, že zaženeme zlotřilé Rusko....😯  Do toho klávesoví bojovníci.....😉

  • Pane redaktore-tvůrče nadpisu, když někomu teče do bot , tak z toho místa utíká. Přemýšlíte někdy nad tím co chcete vyjádřit.

    • Pavel.Jegl

      Přemýšlím, mezi "téci do bot" a "vzít nohy na ramena" je rozdíl,  pane erve.

      • goyim

        Pokud toto znamená "téct do bot", tak co potom pro Ukrajinu znamená ten velký červený flek na východě Ukrajiny, mám na mysli celou tu dobytou a udržovanou oblast Ruskem?

      • Zajímavé,  jak lidé nerozumí,  co vlastně sdělujete.

        Spíše si přečtou nadpis, letmo článek - a pak - píší...

        A píší . . .

        A píší . . . 

        A píší . . .

        Prostě - píší . . .

        • A píší...

          a píší...

          aniž mají co sdělit....😉

          konec tlachů na netu...

          hrejme ruskou ruletu....

      • josef.chmela

        Raději nepřemýšlejte a nepište o věcech kterým nerozumíte a nevíte přeně co se na onom místě děje.

        • "Přeně" - to už  ví málokdo . . .

          Takový  "přen" -  to  je  věc . . .

  • gaheris

    To je zpráva jak stehno! Tak Rusům teče do bot jo? Spíš mám dojem, že tady někomu kape na karbid!

  • josef.chmela

    No, ono se proti gerilové válce ukrajinců špatně bojuje. To není klasická válka s klasickou frontou. A navíc, Rusové očividně nechtějí rozbít celou Ukrajinu, její strukturu a bezdůvodně zabíjet civilní obyvatelstvo. Kdyby na toto nebrali ohled, už dávno je Ukrajina srovnaná se zemí i s tím zeleným šaškem.

    • vanhorne

      Chmelo, tvoje pohadka 'Ohleduplna Putinova Armija' je pohadkove dilo, za ktere by se nemusel stydet ani basnik a pohadkar K.J. Erben. Nedivim se, ze z toho nesplneneho Putinova snu o 'Blitzkrieg' se i tobe toci palice. Zazadej si o valecny invalidni duchod, invalido.

      • Klávesový hrdina, křičí "zažeň Putina".

        Žeby však sám zvedl zadek, to je těžký, jako špalek.

        Na netu tu dává rady, sám však líný, strachy bledý....😉

      • josef.chmela

        Ty zamrzlý teoretiku a xenofobe ani nevíš o čem píšeš.

        • vanhorne

          Nerikej, opravdu?

      • mun.go

        Prozatím na Ukrajině energetická síť funguje, vlaky jezdí, hydroelektrárny Dněperské kaskády jsou v provozu - neříkejte, že by nebylo možné ze strany RF tuto infrastrukturu pár údery zničit - bez toho, aby ztrácela vojáky v kontaktním boji ...

        P.S.

        Ruské zbrojovky zahájily modernizaci tanků  T-14 "Amata" s kanóny 125 mm výkonnějšími s kalibrem 152 mm.

        • vanhorne

          Lavrov nedavno rekl, ze kdyz uz maji sirokorozchodnou zeleznici, ze neni duvod aby nevyrabeli i sirokorozchodne kanony. To bude mela az je zacnou pouzivat. Evropo tres se a sedni na zadek.

          • mun.go

            Naopak Ukrajina zamýšlí rekonstruovat železnice na užší rozchod 1435 mm [4 ft + (8 + 1/2) inch.] místo dosavadního 1520 mm [4 ft + (11 + 27/32) inch.]

            Ukrajina se chystá zahájit přestavbu své železniční tratě na evropský rozchod. Potrvá i 40 let.

            • vanhorne

              Zadny mimoradny problem, protoze drazni teleso, podlozi, navestni system i trakcni vedeni zustava. Jenom nove vyhybky a nove prazce ale i ty stare by slo pouzit, jestli pouzivaji drevene zakolikovanim a prevrtanim. Zuzit je daleko jednodussi, nez rozsirit. U vsech draznich teles byse zmensil radem stanoveny prujezdny profil. Tunely, mosty, perony, navestidla. Rozsirovat jenom jeden rangier s padesati kolejisti, by byla sakra fushka. Zuzeni hlavniho tahu, to by nebyla letita prace.

    • Chcete tím snad naznačit, že Rusové nechtějí vyhladit Ukrajinu, nýbrž pouze odstranit vrahy a teroristy z klíčových pozic?  To si dobře rozmyslete. Vaše tvrzení není v souladu s oficiální ideologickou doktrínou "pražských dementkradů"  😉 To by strany a vláda nemusely přehlédnout a následovalo by "kárné řízení pro pomýlené dezinformátory a rusofily"....

      • josef.chmela

        Již nepíši své názory jednoznačně a pozorný a vzdělaný čtenář pochopí co jsem tím myslel. Ostatní čtenáři - xenofobové mě nezajímají. Již jsem byl také několikrát "demokraticky" poučen měsíčním zákazem, co se psát může a co ne. Plácání všeobecných demokratických nesmyslů je tu povoleno. Informace neshodující se s oficiální propagandou a režimem jsou dezinformace.

        • Já jsem byl bloknut 2x po měsíci. Ale je mně to jedno, podívám se jinde. Ale ta fialová demokracie je hnus.

  • Jo a co my tady jako s tím? Týká se to hraní na vojáčky evropanů? Třeba aktuálně:

    "25. srpna odpoledne USA vyslaly do středomoří čerstvé posily další letadlovou loď – Bush a 25. srpna večer se v řeckých vodách u Soudy objevila jaderná ponorka třídy Ohio – Florida, která je přestavěná na nosič 154 střel s plochou dráhou letu Tomahawk. (Zbraň prvního úderu)"

    K čemu je nám tady zpravodajství z Krymu? Tady řešíme důsledky hlupáckého válčení jiných. A s tím související patolizasltví Prahy ke Kyjevu. A snahu hlupaně Černochové zatáhnout nás do konfliktu.

  • Teče-li Rusovi do bot, dnes rozšířených vojenských zvaných "Kanady", Rus nemá problém přezout se do jim oblíbených "půllitrů" - myšleno poněkud obecněji, aby mi bylo rozuměno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit