Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když se jí to líbí tak co. Lidé jsou různí. Mně se to teda nelíbí ani trochu. Nemáme doma nic růžovýho, maximálně bych možná našla ve skříni růžové tričko. Musí to být i dost náročné sehnat vše růžové. My máme venku klasický dřevěný zahradní nábytek. Ani si nechci představovat, jak by tam vypadal růžový.

• Tak snad si udrzuje take frndu ruzovou a ne hnedou nebo jinak zaslou ... Magori jsou ruzni. Tahle je aspon neskodna . 

• Ilona Csáková - Pink

Červenou už nechci víc a černá se mi protiví,

s tou bílou jsem to přehnala a ta zelená je šílená,

jen růžová to může být ...

• A ještě pro pamětníky:

Růžovou ti krinolínu koupím, dítě mé,
      až půjdeš jednou na veliký bál ...

Ale i muži mají rádi růžovou, zejména pokud jejím prostřednictvím dokážou upoutat pozornost:

Tank číslo 23

V dubnu 1991 ho "výtvarník" David Černý přetřel narůžovo ...

• Vážení spoludiskutující, svět tvoří různí lidé. Někteří jsme opravdu figurkami do žurnálu. 

Kdo jsme my, abychom soudili? No, když tím tahle dáma nikoho neohrožuje a kromě vkusu nikomu neubližuje, tak jí tu růžovou přejme. 

Mě obývák nepřekopává a jestli chce mít doma všechno do růžova, tak prosím.

Znám lidi s horšími úchylkami. 😛

• Mně se líbila modrá, ale poté, co si modrou přisvojili modří ptáci, se mi modrá už tolik nezamlouvá a zase je mi o něco sympatičtější červená. První bývalé manželce se líbila hnědá a druhé bývalé manželce se líbí zelená. Prostě většina z nás má svoji oblíbenou barvu.
  • Všude špína, rez, škrábance... hlavně že tam má růžový pičičárny kolem HNUS

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit