Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přečtěte si všichni povinně jeho projev z 90. roku a uděláte si obrázek. Buďto tehdy už lhal a nebo byl takový naivka.Jinak pro mě až do konce života zůstává letiště Ruzyň. Až přijde zase jiný režim, tak to nejspíš vrátí zpět. To je také jedna věc, kterou tydy disidenti kritizovali, že se všechno přejmenovávalo po různých potentátech a hle už je to zase tady.
  • Strčte si toho Hlavla do p r d e l e, a toho p i t o m ce Feniče pošlete do p r d e l e
    • Ty jdi do řiti, duševní ubožáku. *10* *13* *9*
  • Nic proti Havlovi nemám, ale byly to zbytečně vyhozené peníze. Lidé a cizinci mají už vžitý název Letiště Ruzyně.
  • Je důležité jak se bude jmenovat v duších lidí, a ne co je napsáno na nějaké ceduli, bude to stále Letiště Ruzyně.
  • A ještě na doplnění - letos letiště propustilo přes 600 zaměstnanců a přestalo létat do spousty destinací, kde by jim šly výdělky. Takto hospodaří v polostátní firmě jen tupá zviřátka podporovaná polickými zrůdami.
  • To je dobře. Osobnost V. Havla je pro nás ve světě podobnou autoritou jako TGM. Mnohokrát mi v cizině lidé s hrdostí sdělovali, že znají jméno V. Havla, že je to osobnost zasluhující úctu a vycítil jsem z jejich chování názor "jaký to musí být skvělý národ když má presidentem takového člověka". A často jsem měl dojem, že i na mě pohlížejí jako na příslušník tohoto skvělého národa.,,,,
    • Bóože tví rodiče se musí v hrobě obracet co to přivedli na svět za blba, neuvěřitelné.!
    • ???????????
  • Pišto, popiš nám ještě jednou návštěvu dalekých krajů a reakci lidí kteří když se dozvěděli že jsi přijel ze země kde vládne skvělý prezident Havel nechtěli tomu ani věřit a málem tě nosili na ramenou, už jsi to popsal několikrát a vždycky když to čtu musím zatlačit slzu, je to opravdu dojemné.Nemůžeš to podat trošku košatěji, a podrobněji?
  • Ať je tomu,jakkoli,tak pevně doufám,že skupina Havlem potrefených osob,která si vymyslela a vymohla kýžený projekt přejmenování,si tuto kratochvíli řádně zaplatila ze svého. Je přece povinnosti doby šetřit,že?
    • No rozhodně míň, než kolik se rozkradlo za vlády ČSSD v letech 2003-2006. 200 milardové manko nahradí kdo???? Asi Svatý Dynda, ne?
  • Komunisti opět nezklamali a svými dementními příspěvky kazí tak jinak pěkný a slavný den. Jejich zlost a duševní IQ tomu skutečně odpovídá. Konečně v téhle banánové republice se vzdal důstojný holt jedinému rozumnému státníkovi po T.G.M, který si něco podobného zasloužil. Nevím, jak zdejší bolševici toto mohou srovnávat s jejich tatíčkem Stalinem a jeho obludnou "frontou na maso", která hyzdila před desetiletími Letnou v Praze.Tam by se Vám taky jistě dobře venčili čoklíci... Např. letiště v New Yorku je také pojmenováno po JFK, anebo letiště Charles de Gaulla v Paříži. Není k tomu co dodat. No comment. *7* *4* *7*
    • Toto psal určitě duševní mrzák Pišta Žiga
  • V. Havel- ožrala a povaleč. Nikdy v životě nepracoval. Byl živen štváči ze západu, kterým se odměnil rozbitím republiky a jejím vytunelováním. Agent StB, který za té totality jezdil do zahraničí bez nějakého omezení, kdy zdejší občan nemohl dostat ani výjezdní doložku do zemí soc. tábora. Osoba, která se vozila v Mercedesu, když ostaní museli čekat na auta v pořádníku. Osoba, která navrhovala genocidu Srbů humanutárním bombardováním. V době presidentování se zdržoval více v zahraničí než doma. V době živelních katastrif kašlal na postižené. Kolik stál všechny občany i po jeho smrti se nedá ani vypočíta. Cčetně přejmenování tohoto letiště. Kult osobnosti srovnatelný se Stalinem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit