Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle jsou koniny, ale zajímalo by mně proč se zde vůbec nepíše o tom, jak VV s Bártou hezky zametli s kmotry.Jenom škoda že se jim to za to teď vrací v médiích vlastněných těmito kmotry…
  • Proti Bártovi organizují puč. A kdo? Kdo asi? Kmotři. Vemte si fakta. Bárta jako bývalý ministr dopravy jim šlápnul na kuří oko. Podle zprávy Národní ekonomické rady vlády čili NERVu je stavba silnic, dálnic a dalších infrastrukturních projektů u nás předražena o 62 %. Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR tvrdí, že 15 % z ceny veřejných zakázek představuje korupce. Takže diví se někdo, že jdou po Bártovi?
  • Milý Pišto Žigo, tečko tvůj prezident je Miloš Zeman, nic s tím neuděláš, jedině zrušit občanství a odstěhovat se do jiné země, ale to ty určitě neuděláš i když jsi to sliboval.
    • No, bodejť by se stěhoval !!! Vždyť žije na dávkách, a kdyby emigroval, tak by musel najít buď zemi, kde dají přistěhovanému cikánovi jen tak "mírnyx-tírnyx" dávky, když není jejich občanem, popřípadě najít tu bájnou zem "za mořem píva", kde lítají ti pečení holubi do huby... Máme holt to male smůlu, kdejaký blbec nám ti zůstane... Nejsme náhodou také blbci i my, že tohle chroští tady živíme jenom proto, aby nás mohl otravovat svými bláboly ???
      • Ano, máš pravdu, jste také blbci. *1*
      • Máš pravdu přesně tak to je.
  • člověk se začne jinak chovat, když má přebytek prachů. Znám člověka, který, když hodně vydělával, tak se choval docela jinak. Pak náhle padl na dno a opět byl příjemný člověk.
  • Jako Kalousek.
    • Není co dodat - jen si našel přechodnou sexuální náhradu - TOPKalous již ne už nemůže.
  • Potřeboval si "překousnout" !
  • "Neodsuzuj, abys nebyl odsouzen"
    Nevíme v čem je problém, že se po tolik letech neshodnou ani na čí straně je větší vina. Ten Blesk je ale opravdu stoka, slušný člověk to nečte, to je tak jedině pro voliče Milouše.
    • asi budu trapná, ale prostě si naši politici neumí ohlídat poklopec, no a pak tady máme kopu těch "morálních vzorů" a jsou v tom od prezidenta všichni a to i toho prvního při vzniku republiky. prostě když někdo dostane moc a neunese svých 8 vteřin slávy, tak hned neví kam roupama s orgánem *12*
    • Ty opradvu umíš číst???? Tak to jsem rád že 9-let na základce ti něco dalo.Názory na pr.....ale alespoň komunikuješ *1* Za moje daně je to úspěch *3*
    • Jen si ten Blesk přečti blbe!
  • Co je nám dotoho ? lepší téma by bylo jak armáda pomáhá občanům v této zemi *7*
    • Ještě lepší by bylo policie ta to má na dveřích.
  • JAK V RODINĚ TAK V POLITICE. Ale dělat si ze svého úřadu zdroj pro odměnu milence je přece trestné.
  • Lituji celou rodinu. Halt nejde dělat kariéru a mít spokojené manželství. Všechno stihnout nejde. Nejhorší na tom je, že kariéra mu za rok skončí a místo aby se vrátil domů, bude opuštěncem, i když možná v Bruselu.
    • Ano správně,lituji také rodinu,ale ne jeho,protože po 27 letech zahodit manželství může udělat jenom hlupák.Jestli si myslel,že Horvátová nebo jak se ta konkubína jmenuje mu bude prát pochcané trenýrky tak je na omylu.Já ho nechápu ,stát vede k zániku,chytrosti moc nepobral a manželství s pohlednou ženou to je výhra snad největší v životě.Ono se říká neúspěšný v osobním životě vygeneruje i neuspěšnost v politice.Teď již má jednu jistotu na koho narazí tak to z lásky nebude.Já bych se takového osudu nerad dožil a ani bych netoužil a neměnil.
      • Tebe moralisto bych chtěla vidět! Slova,slova,slova, vid! Ty budeš určitě nějakej odkopnutej! Nečasovi jeho chování ale neschvaluji a nejen proto,že jeho paní je hezká a vzdělaná,zatímco ta cácorka jen prodavačka a nevycválaná. *1*
        • Já se,ale rozvádět nechci.Chápu,že jsi ještě nepotkala pořádného chlapa,který co řekne ,to platí a ještě k tomu pohledného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit