Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako začal přemýšlet něčím jiným i to se stává.Holt někerá dře jako kůň/to jsou jeho slova/
    Ale proč to má odnášet republika?! Použiji úsloví,které používal Werich a myslím,že se to na něj i v současnosti hodí"Člověk si myslí,že je gigant a přitom je jakorát veliký h---no!"
  • Ono vůbec..,když to člověk sleduje tak, jak se někdo dá do politiky, tak obyčejně jdou většinou vztahy do háje a je úplně jedno o koho se jedná. Stejné to je, když se dělá podnikání "ve velkém", tam se to taky ty vztahy všelijak maskují, ale většinou to není žádný ideál ani tam... Já to říkám tak...když se člověk dá na politiku či vydělávání hodně peněz, tak si musí vybrat s vědomím, že se to obyčejně často projeví ve vztazích i rodině celkově a nebo prostě tyto věci nedělat, žít obyčejně, ale pak zas přijde o to předešlé. Všechno nikdo mít ve svém životě nemůže.. .
    • no nejen v politice. Ono stačíkdyž se staně trošku známější, hned je okolo nich kupa polonahých zlatokopeckých rozhoďnožek... Vždyď se koukněte, na všechny tx naše "krásky".... a blbečkům bez mozku lichotí, jaký "mají zájem.... jo jo po nich potopa....
  • Nečasová je nyní volná a nevypadá ani špatně......... *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • jo vypadá líp než tá "přepracovaná kysličníková ".... s maxi odměnami
      • To jsijí asi neslyšel,když otevře svůj nevymáchanej,drzej zobák! To bych jí i typeroxidový vlasy odpustil,ale tudržku ne. *12*
  • takovy clovek co neuridi ani svou rodinu chce ridit stat -nemoralni zbabelec tak sikovou zenu a deti co ho drzeli s podelanou politickou karierou a ted kop a je po vsem
    • Vy s nimi žijete, že máte tak podrobné informace? To je neuvěřitelný, do čeho jsou někteří schopni "vidět" a kecat...............
      • a ty jo?Řekni nám něco,prosím.
      • No v tomto případě pravdu nemáte . Nečas kecá do života každého z nás. A všichni tím trpíme
        • Já s ním nemám problém.
  • To ještě s takovým prolhaným darebákem vydržela dlouho.
  • No je to smutné po tolika letech ,,,,,,,,já budu s manželem letos 40 let a ustálí jsme všechno .
    • To musí být otrava.
    • Váš manžel je jistě slušný člověk a proto jste vydrželi. Já mám za sebou 39 let manželství v pohodě.
  • Jejich věc.
  • Valašský chachar.Co chcete?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit