Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • elvis

    ...............kdykoliv v mém životě jsem si řekl, přestal jsem pít i kouřit...je mi líto těch blbých závisláků a směji se jim na celý kolo, che, che

  • Chmela, když se dospělí baví, tak seď a šoupej nohama, nebo jdi za roh a dej si pořádnou facku - děláš to pro sebe. Ještě mi chybí vyjádření Alenky, kam mizí ty miliony z daně vybrané za tyto produkty. Když jsem četl ten počet darmožroutů na jednom krajském úřadu, na ministerstvech má každý hordy poradců a jejich poradců, tak je mi zle. Doufám, že už to konečně Alenka zveřejní, kde je ta černá díra.

  • Jirko, já od r.1989 nekouřím a po záběrech nepoužívám třináctý pramen. Doufám, že už toto nebude vadit.

  • Jen tak dál, já tomu fandím. A proč, když jsem kuřák i piji alkohol? No právě proto, jak se zachovali nekuřáci vůči nám kuřákům. Jak nadšeně podporovali plošný zákaz kouření v hospodách, jak někteří psali, že by měla stát krabička cigaret 300,- Kč a že normální je nekouřit a že dítě se taky nenarodí s cigaretou v puse atd.

    Takže zaveďte konečně na víno spotřební daň a klidně ho zdražte na 1000,- Kč za litr (já víno nepiji). Zakažte reklamy na alkohol a popřemýšlejte o plošném zákazu pití alkoholu v hospodách. A každý musí uznat, že normální je nechlastat a dítě se taky nenarodí s lahví nebo sklenkou alkoholu v ruce, že? 😀

    Já věděl, že na vás taky dojde a mám z toho škodolibou radost. Ať žije EU!!! 😀


  • Hmmm- tak nám " ti z Bruselu" opět ukázali, jak intenzivně pracují pro naše blaho...

    Takže další nesmysl, jen aby to vypadalo, jak tam do úmoru pracují a ty platy si opravdu zaslouží...


  • josef.chmela

    Normální člověk pije s mírou a pak žádnou výchovnou etiketu nepotřebuje a opilcovi, s vypitým mozkem, je to jedno.


  • Na to je jednoduchý recept, před konzumací láhev namočit ve vodě a nálepku sundat. Důležitý je obsah láhve.

  • další debilita nikým nevolaných trotlů , kterých s v rámci EU zbavili eu státy. Ani RVHP na tom nebyla tak špatně.,

  • Další "opatření", které zdraží produkt velké části zemědělství...

    • budem si pálit a stejně jako za bolševika tyhle svizně budou mizet neznámo kam.

      • Jj - také jsem se v islámských zemích naučil umu destilace lihovin. Nejlepší byly z fíků, či z datlí. Když jeden oželel cca 10 ml úvodního lihu (s podstatně vyšším obsahem metanolu) a nenechal to odkapávat úplně do konce, získal kvalitní pití. 

        Ostatně - metanol je naprosto přirozenou součástí přírodních pálenek. 

        Dokonce i evropská norma určuje, že litr čistého alkoholu může obsahovat až 12 gramů metylalkoholu (cca 1,2 - 1,5%). 

        A nutnost podávat velké dávky etanolu při otravě metanolem je notoricky známá... 

        Jde o to, "zaměstnat" veškerou alkoholdehydrogenasu v organismu prací na etanolu, kterou zpracovává přednostně před tím metanolem (produktem rozkladu metanolu je totiž formaldehyd - vysoce toxický zejména pro zrakový nerv), způsobujícím nevratnou slepotu...

  • Tu nálepku, a velikou, pro zEmana, aby náhodou nevypil Okenu.

    • josef.chmela

      Tebe by od hlouposti nezachránilo ani obalení do obrazové tapety.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit