Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Áááááá je vidět že ÚV KSČ (se směnou příponou M) vydal usnesení svého zločineckého orgánu pro všechny komunistické zmrdy a zařídil jejich propustku z uzavřeného oddlěení Bohnické léčebny - o ničem jiném tady to komoušské chvástání nesvědčí.
  • ...by mě zajímalo, co to jako má znamenat, zvát sem vraha bezbraných ukrajinských civilistů.... *10*
  • Rusko je jedina velmoc ve svete, ktera nepodporuje FASISMUS. Zapad jej financuje, propaguje a drzi u moci fasisty, na ukrajine a podobne. A to z nasich dani. Kazdej z vas s tim je v pohode?? Ptala se vas nase vlada, jestli fasouny muze platit??Putin je dnes jedinej statnik, zbytek tych svetových vlad jsou jenom prodejne stetky.
  • Doufam, ze se u nas neporvou,a ze porosenko dostane vajickem misto Putina jak Gauck
    misto Zemana. Teprve potom bude klausistan skutecne pupkem sveta, jak si Kalouskovci mysli.
  • Dnes zase Moravec zkoušel hanit Zemana. Páčil ze Zaorálka něco nenávistného. Ovšem
    jak Zeman - tak i Zaorálek tvrdí, že politiku dělají společně a s rozmyslem. Moravce by
    měl někdo probudit. Zeman možná nově zkouší dostat Porošenka a Putina k jednání po tom
    co se v Austrálii nepovedlo nic. A to je rozumnější než posílat na Ukrajinu zbraně fašistům.
  • Já i moje stará maminka tady nechceme pana Putina, protože je diktátor a pan prezident Obama ho nemá rád.
    • Včera slovenská televize TA 3 /obdoba naší ČT 24/ odvysílala zprávu, že pan Václav Klaus obdržel v rámci návštěvy v Ruské federaci Cenu Jegora Gajdara. Naše sdělovací prostředky vč.
      vševedoucího Blesku mlčí.
    • romantická šukalko--ty mě vždycky rozesměješ....zbav se panenství co nejdříve, neb se z tebe smíchy utluču...
  • toho mongolského skřeta Putina tady nechceme!
    • Asi jsi v zemepise dost casto pauziroval. Mongolsko je jinym statem, nez RF a mongolsky president se jmenuje Elbegdorj, ne Putin. *1* *2*
    • A máte vůbec ponětí, koho chcete? Tento výkřik do tmy je tak dehonestující člověka, že jsem to nikdy neviděl. Je spousta lidí, kteří ho chtějí a nechtějí zde nacisty opičku s čokoládou. Pokud jste chytrý a demokrat, tak toto nikdy nemůžete napsat a když už, tak laskavě pište za sebe. Díky.
      • Nikdo slušný ho tady nechce.
  • Pořád máš nad postelí obraz Merkelové a chodíš před něj m a s t u r b o v a t ?
    • Angela ma problem: po posledni navsteve Kyjeva se ji bouri nejen SPD a jeji zamini Steinmaier ale i koalicni CSU. Copak asi Amici na Angelu maji v rukave/
  • Jednou se budou o Putinovy zpívat dumky jako o národním bohatýru Ruska. Jeho sláva bude věčná, jako sláva velkého Lenina a mohutného Stalina. Putin bude vítán jako president - osvoboditel.
    • Tu podliskou srač..u brzy potká osoud všech takových zmrdský fašistiko-komoušských bestií - někdo si prohlédnu tu prolhanou kripláckou držku přes dobou optiku. Žádná škoda - jask praví klasik - vražda na tyranu není zločinem.
  • Jen aby Puňťa nedostal vejcem mezi oči. *1* *1* *1*
    • Pokud to vejce bude uloženo v dlažební kostce - jsem pro. Taková kreatura nemá nárok na život. Ale třeba budeme mít štěstí a schípne dřív.
    • Jen aby si jej prazsti Cajzli nespletli s Porosenkem jak Gaucka se Zemanem. To by bylo hned
      "tatinek vam vyhlasi valku".... *1* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit