Přejít na výpis diskuzí

Šaman Gabyšev, juristka Samková a další zaklínači potentátů

25.9.2019 11:59
Václav Štefan 2 příspěvky

Sibiřský šaman Alexandr Gabyšev vyvolal rozruch pokusem vymítat zlého ducha Vladimira Putina. Není ale jediný, kdo se rozhodl s potentáty bojovat mystickými silami. Advokátka Klára Samková proklela tureckého ambasadora.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi přestanu na to Tichcali chodit. Zavedli zase "novinku": když se připojím na Tichcali, tak mi stále naskakuje nějaká debilní reklama na auto. Tak pááá...

  • Šaman je v dnešní době spíše figurkou vyvolávající útrpný úsměv. Prostě reálná moc šamana je v současnosti téměř nulová. Na druhé straně například šílená Greta nevídaným způsobem kumuluje škůdcovský potenciál a tak zvětšuje svůj vliv, zejména proto, že je ze zákulisí řízenou loutkou v rukách gaunerů s mimořádně velkým škůdcovským a vlivovým potenciálem. Šamanství se už nenosí, naopak Greta se veze na módní vlně klimatického šílenství spojeného s hysterií hlásající příchod konce našeho světa. Šaman se zase uklidní, ale gretenští aktivisté budou dál budovat kult osobnosti Grety a dál budou hlásat příchod konce světa. Dějiny jsou protkány tisícerými poselstvími falešných hlasatelů konce světa. Žádný konec světa podle scénáře klimatických hochštaplerů Greta a spol. nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit