Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stát uplakánků zase dělá ramena *16* *16* *16*
  • USA a Izrael cvičí jednotky ISIS!

    http://zahranicni.eurozpravy.cz/blizky-vychod/115607-americti-poradci-pomahali-islamskemu-statu-iracti-vojaci-je-zajali/

    Tohle asi soudružka pussy nerozchodí. *1* *1* *1*
    • A co jako?

      Instruktuři se prodávají všem stranám. Vláda USA je neposlala.
      I Ruští instruktoři a žoldáci ze všech možných států se angažují na různých stranách
      konfliktu.
      • a že ne *15* *15* *15* *15* že jen američtí *15* *15* *15* *15* a jak by se mohli angažovat, kdyby jim to vláda nedovolila *3* *3* *3*
      • Ale ti stejní ruští instruktoři jednotky ISIS necvičí, ty kluku ušatá. *1* *1* *1*
        • Jsem holka. Vy neumíte debatovat Neustále musíte používat podpásovky
          ve snaze zdiskreditovat názorovou oponentku na debatě. *7*
          • Jak dětinské, nebo snad už i senilní? Za tvůj transvestismus nemohu. Za tvou rusofobii také ne. nebo to je pouhá "hříčka"? Tedy, za peníze, pochopitelně.. *1* *1* *1*
            • Já jsem HOLKA! A ani s pomateným komunistickým heslem poručíte větru
              dešti na tom nic nezměníš kecale. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • jak demokratické *7* *7*
  • Rusofilové podporují Palestince.

    Jak by se vám líbilo žít s národem který odpaluje nálože v civilních autobusech
    nebo restauracích? asi moc ne že.
    Izrael se musí těmto teroristům bránit a ještě je za to pokryteckým světem peskován.
    Kdyby EU stejným tvrdým způsobem zatočila s IS bylo by to jen dobře.
    • nám by se nejlépe líbilo, kdyby každý nechal každého na pokoji, nevyháněl ho z domova a. Samozřejmě, že Palestinci jsou tam doma, Izraelci až na výjimky jsou jen kolonizátoři. a to násilní kolonizátoři, Ža jim Němci strašně ublížili neznamená, že německé účty mají platit Palestinci
    • Ó jak pokrytecké, Simone! Slalom! *1* *1* *1*
      • Jsem Simona. Přestaňte už konečně lhát a pomlouvat oponentku na debatě.
        • Jak pokrytecké, soudružko. nejsi vůbec soudružka,ale dáš si tuto lež do nicku. nejsi vůbec žena, ale jako anonym a mnoho dalších nicků, které tady používáš, zejména proto, že si za to placený tajtrdlík, který těmito podvody tady "oživuje " diskusi". Je mi tě líto. Tobě to je fuck, ba co fuck, tobě to naprosto vyhovuje. Použil jsem termíny,které jsi sám a na veřejnosti, prozradil na sebe. A teď ti to vadí? *1* *1* *1*
          • Jste lhář"

            Jsem HOLKA! Jako anonym je zcela jiný přispěvatel. Vy mu tu neustále kradete nick.
            Pomlouváte a snažíte se očernit všechny co píší pro Rusko nepohodlnou pravdu.
            Stejně jako používáte podpásovky ve snaze odstřelit názorovou oponentku na debatě.

            Zřejmě to bude tím že slovo pravice je zdiskreditované vaší komunistickou partou
            která převlékla kabát a dnes si hraje na podnikatele a pravičáky.
            • jsem Simona.

              Kradete nicky a pomlouváte oponenty a oponentky kteří píší pro Rusko nepohodlnou
              pravdu. Jako anonym je zcela jiný přispěvatel a přesto mu nick kradete.
              Píšete blbosti - komunista v československu zavraždil 40 milionu lidí
              ve snaze ho zdiskredtivat a zastřít skutečnost o rudých zvěrstvech u nás.

              Nabídla jsem ti rande. Nechtěl jsi tak nepomlouvej.
              Jsem holka. Může se ti to líbit nebo nelíbit ale nic na tom faktu nezměníš ulhanče.
            • Musím se smát, Simone Vladimíroviči, jak to válíš. Kdo ti tu neustále krade nick? Který? Přece tvůj nick se symbolem tiscali se ukrást nedá! Takže, zcela logicky, se vztekáš, když někdo použije tvé další nicky.To jelogické.

              Ty očerňuješ Rusko za vše a ve všem. I když to není nutné, nebo vhodné.

              Jaká komunistická parta tady existuje? Kdo má být jejím členy?

              Dobře víš,že jsem tady komunisty nikdy nepodporoval a stejně, budeš tvrdit totéž znovu a znovu. Jsi nemocný, nebo to jen hraješ-za peníze...? *1* *1* *1*
  • Je zapotřebí, aby sionnadlidi rozšířili svůj životní prostor. VINU na tom nese nyní USA a před tím VB a Francie. Současná činnost teroristického státu Izrael způsobuje společně S EUUSA počátek zániku člověka jako takového na zemi. Řídí se tím, že všechno má počatek a konec, který chtějí maximálně urychlit. Až to skončí, oni ale také nebudou aby vládli na zemi.
  • Vypadá jak Hitler aj se tak chová.
  • je tedy snad dostatečně jasné, kdo stojí za konfliktem na středním východě a Palestinci to nejsou....
  • Pryč s tímto pánem i s jeho státem a bude na světě klid
    • Ano, pryč s Palestinou, vyhnat hadráky zpátky do pouště.
      • podle vás ti hadráci, žili i na území celého Izraele, mají se tam tedy vrátit - to je opravdu velmi správné řešení, aby se vyhnanci vrátili domů
        • Hm, a kde žili Izraelité než nuceně opustili svou zemi? Oni tam mohou žít Izraelci i Palestinci, ale to se ti líní hadráci musí naučit pracovat a tvořit hodnoty a respektovat druhé a nejen brát od vyspělých zemí dotace a používat je na stavbu tunelů k pronikání k sousedovi a na stavbu odpalovacích zařízení a ostřelovat souseda raketami. Nikdo jim jistě nebrání, aby pětkrát denně mlátili hlavou o zem.

          A co takhle vyhnanci z našeho pohraničí, ti by se neměli vrátit domů?
          • ještě doplníl, Němci tady jednak nebyli původním obyvatelstvem, byli dosídlenci, jednak měli na výběr, masové procesy pro vlastizradu nebo odsun. Navíc, oni přestali z vlastního rozhodnutí být československými občany, říše se jim srazila, tak museli za ní. a bylo to skvělé rozhodnutí. *3* *3* *3*
          • Staří Izraelité žili tam na tom území, které ukradli Filištínským po Filištínech 'asi hadrácích) a s nimi, v téže době, na našem území Kelty střídaly germánské kmeny, zatímco Slovani stále hospodařili na Volze. Znamená to tedy, že Hitler měl pravdu, měli jsme jim nebo potomkům Keltů (Němci nejsou potomky germánských kmenů, které u nás žily, spíše Italové), vyklidit naše území a poprosit Rusy, zda by nás nevzali zpět?

            Arabové v době středověké byli technicky i vědecky daleko vyspělejší než pověrečná a násilná Evropa, na jejich základech pak v dalším Evropa stavěla. Jejich stavební díla jsou dodnes překrásná a ten, kdo o nich hovoří jako o nepracujících hadrácích je prostě blbec - no ale to my o vás víme už dávno *15* *15* *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit