Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samota asi těžko může způsobit nutkání vraždit. Daleko horší je, když je jedinec homosexuální. Většina vrahů je totiž homosexuálních. Tato duševní porucha sebou nese další duševní poruchy a vraždění je asi ta nejhorší.
  • Myslím že takové prostředí vytváří umělá inteligence produkce genisusů v imperialistickém prostředí kapitalismu to je jen maličkost co se stalo kdesi v prdeli USA to v době ranného kapiatlismu vraždili všichni v Americe po milionech původní obyvatelstvo a samotný KRyštof Kolumbus ITal z Benátek nebo z Janova byl ztoho neštasný co tam prováděli a nemohl tomu zabránit byla to chátra lůzi na jeho palubě vrazi zloději které si vzal na plavbu do neznáma jako nejsilnější a nejlacinější pracovní sílu osádky a tak pak pluli další adalší plachetnice z Evropských králoství se stejnými zvrhlíky vrahy gaunery kteří tam získavali z loupení a vražd bohatsví které se dělilo v poměru služby a pozice jen několik lodních dustojníků bylo z dobré společnosti a ti měli nejvyší podíl n a loupežení a taky královna bRitánie co danou cestui financovala a tak jeto n asvětě v uSA stále zbraně v rokou vrahů zločinců bojují vždy tam kde něco vznikne mezi prvními v armádách je nasazují do vřavy bitev tak je bylo a bude vysokoškoláci jako pan pan Socan s piuškou je jen iluze demokracie zbraně nepatří do čsssr ani do sociální demokracie ani do našů vyspělé kultury kterou sme měli v době před Sametovou revolucí pak až začli vznikat mafie a mafie politických spřáhnutí a cizinci
  • Rusové vyserte se na rakety, tyhle amrdólský zrůdy se vyhladí sami!
    A Svět si oddychne!
    • Samota je těžkej problém. Dnes paradoxně žije mnoho mladých lidí i u nás v Česku osamoceně, že to působí na jejich psychiku negativně je jasné.Je mi to líto, že mladí lidé nezakládají vztahy, rodiny a nemají děcka.. Jinak výše uvedený komentář je hnus a bída spojená s cynismem a negativním vnímáním světa. Pořád mi překvapuje co je nenávisti v tomhle malým národě uprostřed Evropy.
      • udělali chybu ? Snad v žádné jiné zemi na světě se to neděje . . .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit