Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putin to má za pár. *15*
  • Čísla ČT24 jsou neúprosná. *15*
  • Jo jo, Rusko umírá, už tisíc let. *15*
  • Čísla jsou neúprosná, v Rusku se zrychlilo umírání a zároveň se rodí méně dětí. Na vině jsou mizerné zdravotnictví, alkoholismus a drogy. Zároveň statisíce převážně vzdělaných lidí odjíždějí natrvalo nebo dlouhodobě ze země.

    Za I. čtvrtletí letošního roku vzrostla v Rusku úmrtnost o 3,7% ve srovnání se tejným obdobím minulého roku. A jak vyplývá z článku, Stárnoucího ruského medvěda opouštějí děti

    Velkými problémy Ruska jsou novorozenecká úmrtnost ve výši téměř 11 promile, která je větší než například v Kostarice, a časné umírání mužů, kteří se dožívají v průměru 59 let
  • Mě osobně by tady holky nevadily, kdyby tu ovšem nějaký byly, ale kde nic není, ani ...!!!








    WOW !!!
    • Je tu holka Simona ale protože publikuje pro tvé rusko nepříjemná fakta tak jí nenávidíš a komolíš ji jméno ruský agente BTW zlej trolle, podvodníku s hlasováním *5*
      • simona je pussy a zloděj nicků to je jediný fakt co tu máme!
        • Nicky tu krade vaše putin parta ruských prasat. Simoně ho kradete v jednom kuse.
          Bijci také. Tak pak neplačte když vám to vrátí.
  • Po D2 po 30 letech, HOP HOP HOP! *15*
  • Pro máslo a banány do Provident, HOP HOP HOP! *15*
  • Rusko se tvýmu Veškkrnobordelu směje, Putin má z vás čurinu, Čína to samý. Tak šup, vyskoč, degene. *15*
    Kdo neskáče není Čech, HOP HOP HOP *15*
  • Já jsem holka! S gulama!
    • Ty jsi jen ruský teplouš BTW. zloděj nicků a jmen a podvodník s hlasováním.
      Simona je holka a holky mají pussy.
      Ale argumentačně tě dfo tvejch gulí pořádně nakopala ruský BTW Blbe.
      Je dobře že to nemůžeš rozdejchat chcípáku *15* *15* *15*
      • jasně to nám tu vyprávěj zloději nicků *7*
        • Nicky tu kradete vy ruská prasata.
          Simoně ho kradete, bijci i veselému zvířeti. Takže nebreč ruský zloději
  • Musím si vymyslet nějaký nicky, krást už není co, tolik lidí sem zase nechodí, ale nevadí já to zvládnu vždyť jsem autista, chromej autista!
    • Ruský teplouši BTW! Nicků máš dost BTW zlej trole juro Rybanne hrdino Putině.
      Nicků už jsi také ukradl dost - kradeš nick Simoně, bijci i veslému zvířeti.

      S tím hlasováním podádíš moc okatě ruský BTW Blbe plus mínus 12 bodů za stejnou vteřinu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit