Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Této obdivuhodné ženě nejsou lhostejná zvěrstva, která konají ukrajinští fašisti svým vlastním občanům, to vše za obrovské podpory nacistů z USA!
    • Fašisté jsou v Moskvě,gayinku, tys to opět popletl, máš v hlavě samé kuřby, není divu, že tak motáš. Zapiš si za ty tvé teplé ušiska - Putler a fašouni jsou z Mosqy!
    • Tak nevím, je ten Kulihrach degene nebo je za to placený.
    • Ty tu nic nikomu nekázej ruský BTW deebile, zloději jmen a nicků, podvodníku s hlasováním.
      Nacisti jste vy Putinovci - vy sponzorujete fašistické pidistraničky ve státech EU ve snaze rozložit evropu. vy po Hitlerovsku napadáte sousední malé státy a kradete jim území
  • Stačí jedna zápalná láhev a ruská podvodnice i její zavšivené doupě ruských teroristů přestanou během pár sekund existovat
  • Obdivuji tuto pozoruhodnou a statečnou ženu, máme k sobě blízko!
    • Je to ruská podvodnice a ty jsi ruský haajzl BTW který tu lidem krade jména i nicky a podvádí s bodováním. Oba vás za šíření lží platí vrah z kGB PUtin. Takže k sobě máte blízko-
  • Je to podvodnice takže má sedět v base.
    Ruská čuba umí jen krást, vraždit a lhát.
    Rusáci jsou nejvíc nenáviděný národ v ČR: A právem. Rusák tu na 40 let zavedl komunistickou totalitu a 20 let nás okupoval.
  • Klikám páni už pět minut zpoždění mám
    a to klikám klusem v jednom kuse
    v týhle trase cílový.
    Klikám přestože vím už to nezměním
    tu dnešní bitvu s časem prošvihla jsem
    alibi mám fórový.
    • Ano ruský BTW blbe. Podvádíš tu s bodováním ale moc okatě takže je ti to k prdu.
      Každý už si toho všimnul ty plus mínus 12 bodů ve stejné vteřině hlupáku.
      Simoně a jiným lidem tu kradeš nicky. Jsi nudný neschopný blb
  • Jezdím často za paní velvyslankyní, mám to blízko, a vždy hodíme řeč o demokracii, to je moje parketa!
    • Nekecej ruský BTW blbe.
      Tvoje parketa je nonstop smrdět na tiscálu, podvádět s bodováním a krást nicky Simoně, bijci pitomečků a veslému zvířeti
  • Je to podvodnice takže ta ruská čuba patří za mříže.
  • http://www.novarepublika.cz/2016/11/jak-to-udelat-aby-bezne-domacnosti.html
  • Dnes jsem tu pod dvanácti nicky, píšeme si spolu a tiscaláč nám to žere, platí za každý zvlášť!
    • Dnes jen opět kradeš nick Simoně a podvádíš s bodováním ruský blbe BTW zzzz zlej trolle hrdino Putine
  • Ta ruská čuba dostane po hubě. odvezou jí na krchov a bude po konzulátu ruských teroristů.
    • To je místní idioot Simon. Ten se jenom vytahuje tady na diskuzi, jinak je to neškodný teplý prase..hi..hi.. *2* *2* *2*
      • Místní idioot jsi ty zlej ruský trolle.
        Tvoje ohraná show o třech chodech 1. zkonit Simoně jméno, 2, Teploušovat a semjonovat,
        3. naklikat za vteřinu desítky bodů., ničí tyhle debaty.
        • Kdybys nekecal Simone.
          • Kdybys nenudil ruský blbe.
    • a pak jsi se probudil s rukou v nočníku *1*
      • My civilizovaní lidé v EU máme splachovací WC:
        Nočníky máte jen ve vašem rusku kde zítra znamená teprve rok 1122 *1* *1*
        • Zoro z Ostravy:Máš kde bydlet nebo dlužíš Bakalovi šmudlo z EU *1*
        • Nekecej Simone, doopravdy?
    • Je to podvodnice a tedy zločinec.
      Buď jí policie zavře nebo jí natrhnem držku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší