Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Také jsem zatlačil...

  (na WC)

 • Andrej to narozdíl od madam Merkel opět zvládl..

 • Komunisti a konfidenti StB ("bývalí") z nichž jeden je navíc trestně stíhaný za jakési finanční podvody se přece navzájem podrží. A nějaká morálka a čest, pchee, to jsou jen "buržoasní přežitky".

  Bývaly doby a země (Japonsko), že jedinec podezřelý z nějakých křiváren by vstal před východem slunce, vykoupal se, oblékl bílé kimono, vystoupil na posvátnou horu a při východu slunce by spáchal hara-kiri. Jedině tak by zachránil čest svou a své rodiny. Ale v našem post-(krypto-)komunistickém hnojníku? Pche...

  • vanhorne

   "to jsou jen "buržoasní přežitky"

   ANO , to byl ballast, okovy a chomouty, ktere brzdily politiky v rozletu a tvorivosti v praci pro narod. V dnesni democracii maji politici proti takove nepohodlne pritezi immunity a proto jsou tak podnikavi a vynalezavi ve sve cinnosti pro blaho spolecnosti. Neni to ale hezky vykon, ze Cesko urazilo takovy kus cesty od tech " burzoaznich prezitku" az po trestne stihaneho PM a jeho porucnika, tak zajimaveho presidenta? 

 • Titulek je lzivy...

  Moudrejsi ustoupil - pochopil, ze byt ve vlade ve ktere koblihar skace jak hradni piska dokaze byt jen korytkar bez vlastniho nazoru...

  • vanhorne

   "koblihar skace jak hradni piska"

   Az tu pistalku prepiskne a ta mu zaskoci v krku, dopiska a bude odpiskano. Zatim se mu lehce piska, kdyz za sebou ma armadu mentalne postizenych uctivacu a kolem sebe hejno sykorek a trasoritek. K tomu drzi v hrsti extra bonus, 'trestne stihany PM agent #26085 Bures'.

   Bures prece sam Smardu navrhnul, vsechno bylo tutti frutti, az loutkovy principal zacal ohrnovat nad jeho kandidatem svuj frnak, najednou Bures prohlasi:" Nechci ve vlade nikoho, kdo by mne kritizoval". Ma jedine stesti, ze vladne trasoritkam, mit kolem sebe characterni politiky tak uz je na chodniku a fnuka, jak mu zase nekdo tezce ublizil. Smarda se stale drzel a najednou, jako Deus ex machina no problema. Mozna by to vysvetlila zasilka 9mm kulky od nejake zaklekavaci firmy. Who knows. ☺

  • No ne? Koloběžek se vyjádřil i bez sprostých a oplzlých slov? Ale jinak jsou u tebe v ústavu naprosto běžná, co?Tak si je nechej tam u tebe do práce.Jasně že přijde líto, když pan ministerský předseda vždy v klídku a pohodě. Lůza z ulice musí bojovat denně o krajíc chleba, co? Tak si tady alespoň zlostně prskne.A zítra šup šup hulákat do ulic hesla.

   • vanhorne

    "když pan ministerský předseda vždy v klídku a pohodě"

    Nejak koblihopoziraci rad zapominas na jeho plny titul,"TRESTNE STIHANY ministerský předseda". Pokakej se, ale neubirej mu na vaznosti a ucte tim, ze mu ten plny titul upiras. To uz ho nemas rad, nebo koblihy prestaly smakovat?

    To se divim, ze si toho nepovsimnul nejaky svetovy magazine a napouziva jeho fotky na reklamu, klidu, pohody, dusevni vyrovnanosti, jasne mysli a bezstarostne nalady. Pozadej o vychazku a zajdi k optikovi at ti namontuje do bryli klenotnicke 10x lupy, at na ty obrazky svateho Utrinosa lip vidis. Kdyby ten krivak byl v pohode, tak vam koblihozravcum, sverace necvikaji hrebiky podkovaky, ty sanatorni chytroline.

    • Tak to vidíš varane.Zase jsi toho tolik tady naprášil, připomenul i tr. stíhání.... A ono nic.Nikdy nic nebude.Zajíkáš se zlostí, tolik by jsi toho chtěl ještě nabonzovat.Ale už není co.Nejkrásnější je ovšem tvoje naprostá  bezmoc .Nikdy s tím nic neuděláš.Pamatuj si to. Karty se rozdávají jinde.

     • vanhorne

       "Zajíkáš se zlostí "

      Zajikat se zlosti nad kazdou spinou, ktera lezi na chodniku? To bych si panecku dal. Ale vy kobliho-zrouti se zajikate strachem, az koblihar Bures jednoho krasneho dne vypadne na chodnik, dirou na vyserne. Vsechno ma svuj cas a nic netrva vecne, proto se zacni pomalounku dusevne pripravovat, abys pak neutrpel tezky shock a neprisel o rozoumek uplne.

 • O čem budou psát zdejší Bicanové, až půjde Babiš s úsměvem do důchodu?

  • Už aby to bylo...

   • vanhorne

    "Už aby to bylo.."

    Ten si zaslouzi odpocinek v domove duchodcu se zvysenou ostrahou.

    • Jj a když bude hodný, dostane fungl nové tepláky...😉

 • Ten ožralý kund raději dnes (21.8.)ani nevylezl z baráku (Hradu), aby mu něco nepřistálo na hlavě. Stydím se hluboce za prezidenta Zemana, doufám, že podobná kreatura už na Hradě nikdy nebude!
  • KIMCID
   Zeman patřil k tomu málu, kteří nahlas odsoudili vstup vojsk SSSR, NDR, Polska 
  • Marcelskrc

   Deme.te on je v Lanech

  • pavel.zajda.7
   Ovar podle Sputniku vlevo dole prý dnes 21.srpna jde klást věnce  ke hrobu sovětského vojína! Čemu se pak divíme?
   • Marcelskrc

    Ale pi.u

 • Ale přece nejde o Šmardu, kultura už naše politiky vůbec nezajímá!

  Důležité je odvrátit pozornost od Burešových podvodů a problémů s EU

  a to se Ovarovi na 100% povedlo.

  • KIMCID

   Ano zatím se nic neprokázalo nebo jo?

 • A co Altnerovým skoro půl miliardy už jste zaplatili soudruzi ???

 • Tak za prvé: Silnějším ve vládě (podle výsledků voleb) je hnutí ANO, na tom nezmění nic ani Šmarda, ani Hamáček. Od počátku bylo jasné, že tento pseudoproblém je potřeba nechat vyhnít, což taky předseda vlády udělal a v klidu odjel na dovolenou. Doby, kdy proti slabým premiérům mohl ten nejslabší článek koalice hrát roli nestoudného vyděrače (zpravidla to byli lidovci) jsou zaplaťpánbůh pryč.

  Za druhé: Ústava jasně říká, že prezident na návrh předsedy vlády jmenuje ministra, nic víc, a
  nic míň. Teprve jmenováním se navržená osoba stává ministrem, do té doby se jedná jen a jen o návrh, který může a nemusí být schválen. To už je obsaženo v základním významu slova "návrh" - můžu navrhovat komukoli cokoli, ale pokud se to těm, kteří mají na základě návrhu rozhodnout nelíbí, tak je mi to navrhování houby platné. Vezměte to v obráceném gardu: Na návrh prezidenta například senát schvaluje členy ústavního soudu. Prezident navrhnul profesora Gerlocha, uznávaného odborníka na ústavní právo, kdysi jistě zcela nezávisle navrženého a schváleného jako profesora na Karlově univerzitě v právním oboru, ale některým členům horní zákonodárné komory se to nějak nelíbí, takže ho neschválili, a prezident si může trhnout nohou. A kupodivu nikdo nekřičí že když byl profesor Gerloch navržen, tak ho prostě senát musí odsouhlasit, a to bez zbytečného odkladu, že ?

  A za třetí: Konkrétně k tomuto případu: Pokud jsou ve hře tři hráči, jejichž pravomoci se určitým (a ne úplně jasným) způsobem poněkud překrývají, tak jediný způsob jak se dá jednat je že se ti tři sejdou, dohodnou se o tom kdo je pro danou funkci (v tomto případě post ministra kultury) pro všechny tři průchodný, a teprve potom s tím jménem jdou na veřejnost. Prostě tak, jak to zjevně proběhlo (nebo ještě probíhá) právě teď. Dělat to jinak je naprostá politická naivita (zvlášť když se o to pokouší ten nejslabší z těch tří viz výše - výsledky voleb, a to nejen parlamentních, ale v podstatě i prezidentských).


 • Stranická legitimace stále nahrazuje vzdělání a kompetence v plném rozsahu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit