Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Těm sviním nejde o nic jinýho,než vybrat prachy a pak vzít roha. A Modche Drábenštajn tomu fandí.
 • 4. důchodový pilíř má 2 varianty - rančerskou smyčku a nebo samopal.
 • Vážený pane ppp i ostatní skeptici!
  Tak pojďme bouchnout do stolu a nenechme ze sebe dělat blbce!Co a který z vás,dámy a pánové, mimo ,často pouze anonymního, písemného sdělování pocitů beznaděje ,podnikl již něco konkrétního? Jak se ve společnosti angažujete proti těmto lumpárnám? Existují spolky občanských aktivit,které kritizují veřejně činnost našich moci pánů , a co takoví odboráři, kteří se za vás všechny, a nejen na pracovištích bijí, ať jste či nejste jejich příznivci. Místo pochopení z řad vás ,občanů, sklízíme často jen opovržení a nespravedlivá hodnocení našich akcí ve smyslu, že jsme zaprodanci levice apod.Ne, zde nejde a nikdy nešlo o levo-pravo!Tady jde o existenci, důstojné bytí a žití jednotlivce, potažmo nás všech, a jak napsala paní spisovetelka Procházková v Britských listech, nebýt otrokem a lůzou!Je důležité najít zase svou důstojnost a úctu k životu.Můžeme začít tady a hned!Chovejme se k sobě, byť i třeba anonymně, slušně!Neposílejme se tam, kam v pravdě nemůžeme a tituly s oblasti fauny a lidských orgánů vymažme ze slovníku!To by byl možná dobrý začátek ozdravného procesu naší komunity. Možná vám moje slova zní jako fráze s archaickým nádechem, ale pokud zapomeneme, co se skrývá pod pojmem"člověk", pak nemáme nárok na nic lepšího než se nechat potupně titulovat od VIP společnosti /v té lepší variantě/ jako "lidský zdroj" a dál se brodit bahnem sobectví,hamižnictví a gaunerství.
 • Cinkali jste a řvali na náměstích " pryč s komunistickými vymoženostmi" . Dříve se měli dobře všichni nyní jen zloději a zlodějští politici. Podívejte se v čem bydlí, jezdí a jak žijí. Vycinkali jste HNUS. A nezapomeňte, že za všechno mohou komunisté.
  • Máš pravdu,já si na minulí režim nemohu stěžovat.Nikdo mi nesledoval,nikým jsem nebyl perzekuován,měl jsem jistou práci,dostal jsem podnikoví byt,vychoval jsem v klidu děti.Choval sem se normálně. Koupil jsem si nové auto,jezdil na dovolenou,na kterou jsem si našetřil.Mé děti se vyučili,hned měli práci.Dnes jsou tyto jistoty v prd*li.Mladí se musí zadlužít aby mohli bydlet,nemají jistou práci,jsou ve stresu, děti se nerodí,neni na důchody.To je ta slavná Česká demokracie.Dřív měl velkou váhu dělník,dnes zloději,kteří rozkradli vše co se v této zemi,vybudovali předkové.A je jedno,jestli to vybudovali za Masaryka,nebo za socialismu.Vše je jak už jsem napsal v prd*li.
   • Tak to opravdu bývalo. Jenže, jestli tvůj názor zaujme pana tečku, zde známého provokatéra, tak ten ti vysvětlí, že tehdy nebyly banány, pomeranče, nebo toaletní papír. Dnes je tento argument s banány pro drtivou většinu obyčejných lidí sice k smíchu, ale placeným provokatérům pořád dobře slouží.
    • Takže v banánech a jižním ovoci v turistice do destnací o kterých se nikdy nikomu nesnilo jsme probendili asi jeden bilion Kč, a zaplatíme ho tím, že vše prodáme a našim dětem tady nebudou patřit ani tkaničky v jejich botách.Hlavně, že jsou banány bez fronty, a bude jich dost, protože lidé na ně nebudou mít.
     • Přesně to jsem myslel v mém příspěvku. V této zemi nám Čechům uš nic nepatří. Vše je prodané a rozkradené.
   • Přesně tak, ale vysvětli to v Plzni Pištovi. On vůbec neví, kolik cikánů např. fašisté zplynovali a obhajuje je, ten hlupák bojuje za ty, kteří jeho soukmenovce pálili v kremacích. Odmítli je živit jako podlidi, A nás domorodce ten pitomec posílá do Koreje, co si to vůbec dovoluje ten smrad ??? Chtělo by to jej najít a ukázat mu, kdo je tady doma. Nejsem rasista, nevadí mi jejich pleť a jen je beru za lidi, kteří většinově svým způsobem života, špínou, splašky a nezřízeným násilím tady otravují a my je trpíme, a vláda jim ještě tohle všechno dotuje. Stěžují si na rasismus, ale proč ??? Lidé se jim jenom díky jejich chování a způsobu života raději vyhýbají, nechtějí je terorizovat ( nejsme všichni skinheadi) a pokud některý Rom žije spořádaně, berou jej jako rovnocenného partnera. To není rasismus, ale nechuť se stýkat s takovými, které jsem popsal. leckdy za to i nemohou, neseženou práci, ale to my dnes také ne. Ale aby nás nějací cikáni ještě posílali do Koreje, tak to tedy by měl za to pěkně pykat...
 • Oni vlastně nelžou protože jak říkal už V.I.Lenin.Svoboda ano ale pro koho! Demokracie ano ale pro koho! No a pravda je to samé!
 • Spravne rozkradli uplne vsechno
 • Můj president je Zeman,,
  • Podvodník k podvodníkovi,neboli vrána k nráně sedá. Doufám,že tento bonmot je rovnšž lživý,jako všechny argumenty Zemana ve volební kampani.
 • Tady se jenom lze nemusite byt profesorem aby jste byli v obraze !
 • Šaškárna to je slabé slovo, Ale zlodějina to by bylo lepší.
 • zda-li tomu společensky nebezpečnému šílenci Drábkovi, ve smyslu pohrobka nacistické éry rozumím, tak je druhý pilíř prý výhodný pro bohaté. Podle této bizardní vize gaunerů u koryta moci už vidím milionáře, jak praští se svým bohatstvím na stáří. Místo aby si ho nezávisle užíval ve stáří, vymění ho za druhý pilíř. Čímž se asi stane závislým a vděčným důchodcem bratru za 10 000, stejně jako dělník z ČKD??...
  Hmm...podle těchto představ asi fašisticko-bolševických pohrobků, už vidím bohatého podnikatele, jak se zbaví svého bohatství, aby díky Drábkovi a Nečasovi vyžil za pár stovek díky jejich druhému pilíři....Řekl bych, že tihle hlupáci už vůbec nevědí kde žijí, natož pak, co to je demokracie, svobodné podnikání, tržní kapitalizmus, socializmus atd a pod....semelou všechno dohromady....jsou to tedy asi společensky nebezpeční šílenci, zhýralí jen svým korytem moci....dle mého názoru....milionář-důchodce, tak to tu ještě nebylo....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit