Přejít na výpis diskuzí

'Šaškárna' s nosiči na Veleslavíně skončí. Nahradí je zřejmě pás pro zavazadla

4.5.2015 17:55
9 příspěvků

Praha po neustálé kritice nepohodlného řešení stanice metra Nádraží Veleslavín ustoupila a vedle schodiště zřejmě vybuduje pás pro zavazadla. S těmi nyní cestujícím, kteří míří na letiště, pomáhají nosiči.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ??? Tomu nerozumím ??? Jak pak se tam dostávaj teďkom vozíčkáři ???

  To někdo povolil ? Schválil ? Vyprojektoval ?.......... Nóóó tak to jste v Práglu tedy kabrňáci. U nás vám nepovolí ani chodník když se tam vozíčkář nedostane.

  U vás v Praze prý úředníci nemaj jména *1* *1* Prej je škrtaj v matrice při porodu *1* *1*
 • Tři miliony za pásový dopravník - jak dlouhý, jaká firma vyhraje zcela průhledné výběrové řízení?!

  A co takhle - kdo odsouhlasil původní plány na výstavbu metra, bez eskalátorů?!
 • dzixy
  Řešení výstupu na této stanici je opravdu podivné. Podivná jsou i další dvě řešení. Jak zladit svůj pohyb po schodech, aby byl shodný s rychlosti pohyblivého pásu?? Někdo to stihne, někdo ne. To potom na konci pásu klidně mohou čekat zloději a s klidem krást zavazadla, která jsou na pásu rychlejší, než nohy po schodech. Opravdu nápad chudých duchem. Domnívám se, že poslední řešení, podobné jako u všech stanic metra - pohyblivé schody, jsou zárukou bezpečnosti a usnadnění přepravy. Praha již promrhala tolik miliard, že nějaký ten milion ve prospěch cestujících ji nezabije.
 • Tak to by se za Kolibrika a Mazanka nikdy nestalo !! S tim nebude ritig urcite souhlasit , takova almuzna . To jen za najem v Monaku da mesicne vic . Stydte se .
 • Jedna "šaškárna" skončí, ale mnoho jiných bude pokračovat dál.
  • Tak, tak máte pravdu.
   Třeba ta nejostudnější pro český stát - prolhaný, křivácký ožralecký čašek se svým dvorem (ovčákem s mylnářem) a jeho žvásty nazývané bonmoty - dočasně ubytovaný na pražském hradě - toť ostuda tak kolosální, že nějaké schody v metru jsou proti tomu ksi..lu jen nepatrným zrníčkem prachu.
   • To se pletete. Babiš prozatím prezidentem není.
    • Ale neplatu nepletu soudruhu,
     Ta NICzemanovská nestvůra tam sedí a je třeba mu připravit konečně pořádného psa aby mu ten koberc shrnul odpovědněji, třeba na kraji schodů do hradního příkopu. Věřím, že ho ani nikdo hledat nebude, jen se bude muset pořádně vyvětrat ten smrad po tom -píp,píp,píp.
     Popřépadě bude scházet pouze ovčákovi a ten ho bude hledat stejně "úspěšně" jako článek pana novináře Peroutky.
   • Bohužel, je to v důsledku toho, že mnohé tupé ovce skočily na sprosté podlé lži zákeřného ruského poskoka Zavadila. Stará moudrost praví, že "za blbost se platí".

    Doporučuji přečíst si kdo je to ten Ovčáček, jakými lidmi se dlaždič obklopuje"

    http://zpravy.aktualne.cz/domaci/ovcacek-bavi-me-provokovat-ale-kauza-peroutka-neni-fraska/r~146b2324f27411e49d310025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-6

    Svůj k svému. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit