Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty neurazíš.....ty jen pobavíš *1*
  • Všechny národy světa si zaslouží mít emancipované ženy.
  • Chcípni, rasisto a xenofobe *10*
  • "žena, která nesmí sama o své vůli mluvit s cizími muži" - tak to maj islámský bábovky dobrý, cha, cha, cha. Zasedání parlamentu budou řídit jejich majitelé?
  • A dorazil nám tady spolehlivý prasič stránek a místní otloukánek posragora.Není většího obecního hlupáka než tady ten zakomplexovaný opruzovač.Doma v opovržení a hanbě - se realizuje alespoň zde.
  • ... nyní máš svých hlasů 8, blahopřeji přiblblo :)))
  • Zas tak moc zaostalí nejsou, v Evropě ženy mohly volit až po roce 1900...
    V ČR po roce 1920.... pro nás je to legrační, pro ně civilizační sprint...
  • ... nemáš na to, dělám si s tebou, primitive, co si zamanu
    ... jediný hlas máš klasicky pouze od sebe, ubožáku :)))
  • ultrahňupopablbečku
  • ... stále lepší než nula jako ty, srágoro :)))
  • ... piš jenom za sebe, magore :)))
  • ... britská královna také neřídí auto :)))
  • " Zhruba 16 procent Saúdek má možnost pracovat. Tedy pokud kvůli tomu nebudou zanedbávat péči o rodinu a jen do té doby, dokud to otec, manžel nebo syn dovolí."
    Přeji ji Saúdkám, aby co nejdříve dosáhly plné zaměstnanosti, neměly čas na výchovu dětí a začali konzumovat potraviny z obchodních řetězců, zejména pak výborné polotovary.
  • Tyhle drzounky brzy vyfasujou 150x bičem na holou a u aláhů bude zase klid.
  • I v Evropě je diskriminace. Všude jsou oddělená WC pro muže a pro ženy. Téměř všechny sporty mají ženské a mužské kategorie a my se pohoršujeme nad tím, že v SA mají oddělené kabinky při volbách?

    Ne, nebojte se, nejsem žádným příznivcem muslimů, ale možná bychom si měli dělat pořádek hlavně tady, doma (v Evropě) a přestat kritizovat jiné státy, jak to mají zařízené u nich. Dbejme na to, abychom je zde donutili respektovat naše pravidla apokud někdo vycestuje do muslimské země, nechť tam respektuje jejich pravidla.
  • Bohužel jsem zjistila že čeští muži jsou také islamisté.
    Přišla jsem na to už jako dospívající dívka - Pussy skoč pro pivo ječel otec.
    Pussy tady mám špinavé ponožky. Vypereš je? říkal bratr po tréninku.
    Já jsem holka ne služka. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*

    A zde na Tiscali? Jsem vzdělaná mladá dáma. A publikovala jsem hodnotné příspěvky.
    Přesto jsem byla zdejší mužskou přesilou poslána ke sporáku nebo do kurníku.
    Byla jsem označena za tlustou velrybu, za Milku, Za slepici, Oslici i kozu.
    Král všech hulvátů zlej troll dokonce napsal že mám povadlá prsa. Top není pravda.
  • saúdi jsou dobytkové,stejně jako jejich velký ochránce teroristické USA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit