Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putilínovi teče do bot, ruská kobyla chcípá a tak udělal gesto. Ale stejně mu to nepomůže.
  • už jsi dopil krabicové víno ???? ty špinavá ruská trosko ?
  • Putin měl tu lesboidní,teroristickou čubbku nechat zastřelit,nic jiného si tato špína nezaslouží..
  • Putin by si zasloužil ugájínkovat, to přehnal *10*
  • Dva. Jeden dav novinářů s kamerami a druhý dav novinářů s fotoaparáty *15*
  • A dostala milost od .uráka. *1*
  • Savčenková je pííííča. *1*
  • http://cz.sputniknews.com/politika/20160525/3123972/putin-savcenkova-milot-humanismus.html
  • ;-) :-)
  • Tak zatím tomuto hoaxu nevěřím. *8*
  • Jo jo, vraždění a mučení není nám havloidům cizí, proto všechny vrahy a násilniky obdivujeme a jsou to pro nás hrdinové. Například Mašíni, teď i Savčenková *14*
    Už i náš guru Havel podporoval vraždění civilistů v Bělehradě americkými humanitárními bombami, takže se není co divit, že my jsme stejní. Ale hlavně že nejsme jako oni. My jsme totiž ještě horší *5*
  • jako nejteplejší z teplých se strašně bojím "gayínkování", protože mě to vždy připomene, že jsem teplouš, jsem prostě takový!
  • a je to tady, dorazil zloděj nicků, lhář serjoža zlejBTWtroll alias granGájínek, měl jste pravdu *15* *15* *15*
  • Teplouš Gayínek je zase mimo, holt si nás plete, to se debilním teploušům stává, chichichichi!!!
  • Dopadne to jako vždy, proběhne multinickový Ein Kessel Buntes, poté dojde k zuřivému mínusování, dále bude následovat obvinění všech přítomných, že jsou Sejmon a komedii uzavřeme gájínkováním *3*
  • tak zlejBTWtrolle, co teď ?

    20ti leté uhnívání hrdinné ukrajinské holky v ruském koncentráku, které jsi každodenně předpovídal, se nekoná *15*

    vyrovnáš se s tím ? začneš gájínkovat ? nebo napíšeš stížnost do Kremlu, že takhle ne ?

    *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit