Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blijec pitomec a Simona jsou z jednoho hnízda, že mám pravdu, ty hovnožroute. Vyhrožují oba dva úplně stejně. Moc bych za to nedal, že je to jedna a tatáž filcka.
    • ... tvé demetní stadium je na správné cestě, napiš, až budeš chtít ránu z milosti :)))
  • ... BIJEC pitomečka je vynikajícím výsledkem mého potírání primitivů na netu, slibuji, že se záhy zasebevraždí, takový debílek není sto ani vybírat popelnice, poseru se radostí :)))
    • Ty jsi posranej pořád, ty kapsliku. Brzo dostaneš po držce, krasavče inteligentní..hi..hi
      • ).(
    • ne to bych tobě popelnicovému králi nikdy neudělal. Nebude žádné sebevraždění.Budu do tebe kopat dle libosti.A ty sprostá chátra z ulice s tím nikdy nic neudělá.Jsi bezmocný prskač kravin.Nikdo.Prd který se snaží být vidět.A je tady pro srandu.
      • ... fakt tě ignoruji bez čtení :)))
  • nevím proč kupujou hnědý elektrárny ? *7*
    • ... nikdy jsi nic nevěděl, neřeš, trosko :)))
      • jo to by šlo.Lůza tady vykřikuje kdo je co. Páchnoucí chátra z ulice se hlásí o slovo. Poslední prašivec by chtěl být vidět. Zalez do nory ke svojí zparchantělé matce.
        • ... jakto, žes nezašel na příspěvěk "Skalní světničky a husitský hrad Valečov, který přežil jen díky nadšencům", profesore?
          • Já si rozhodnu kde do chátry kopnu, víš? Ty musíš držet službu všude.Musíš být ve střehu lopato.
            • ... nasrát, primitiv jako ty neobohacuje ani vemenem ušukanou maminku blba :)))
      • Už jsem jednou psal, abys odsud mazal kapsliku nebo dostaneš po hubě blijče pitomče. Myslíš si, že když si si nechal vybělit anální otvor, že se na nás budeš povyšovat, hovnožroute..hi..hi
        • ... těším se moc na tvou pomalou zbabělou smrt potkana, zbabělý primitive :)))
          • Tento kretéén, blijec pitomec, vyhrožuje úplně stejně jako teplej Simon. Bude to nejspíš jeden a tentýž kretéén.
            • ... já osoba su, tos uhodl, blbe, to tys nanejvýš potomek ožralejch ptákopysků :)))
  • Kdo bude mít u nás většinu ve spalovnách...? Proslýchá se., že Babiš... takže u nás se to již děje...Takže... všici kradnú. len on čerpá...
    • ... ty čerpat nesi schopna, kravko :)))
      • jo ale ty parchante neumíš ani artikulovat. A smrdíš.Moc.Ale to vy všichni tam z jímky.
        • ... kde a kdy? nejlépe u záchranky, kryple, jsi neškodný zdegenerovaný primitiv :)))
          • cha hi hi tak špína by chtěla bojovat? Ti hrabe lopato.Ani psa bych na tebe neposlal protože by celý smrděl.Tak jak smrdíš ty, tvoje zparchantělá matka a celé vaše žumpovní společenství.
            • ... nepochopils, že tě nikdo nečte, já ani písmeno, je zjevné, že doblíváš, póvle :)))
  • nevím co je to za výhru? smrďet uhlím?
  • Kdo umí, ten umím! Fašista Putin čumí!
  • Bijec pitomečků je blbý,jak majzl s druhé strany.
    • Jasně Ivane!
    • ... nedáš ani krátký řádek bez chyby, ubohoučký nudný trotlíku :)))
      • pozor... trotlýk je ve vyjmenovaných slovech... přece!!!!
        • ).(
  • ... neznám toho skřeta, Ondráčku, strč si jej někam, máš tragické povolání :)))
    • ... nebudu to opakovat, primitivní hlasování primitivů je přesně to, o co mi jde, póvle :)))
  • Foto: Vypadá to, že uhlí dnes netěží lidé, ale stroje.

    Jako na stavbě dálnice, taky tam moc makáčů s lopatou v ruce nevidíte.

    Zajímavý článek, mladej si nedávno rval vlas i vous, kolik peněz prosr@l v nějakých uhelných akciích, ten by obrat k lepšímu v tomto oboru uvítal.
    • ... jestli je mladej tvuj potomek, sotva mohl dopadnout jinak, tlustokozci :)))
  • Holt kapitalismus. Místo aby společnost řídil tým vědců a ten rozhodoval co je pro společnost a planetu nejlepší tak rozhodují peníze a "tým podnikatelů " nebo taky zlodějů kteří rozhodují podle zisku neboli jak ostatní okrást a třeba i pomocí války ! Podle nich je totiž válka jen jiná forma diplomacie !?!? A to je nejen podle Marxe ale potvrzuje to i Klaus ale ne náš ale jiný německý Andreas Klaus. Velice rozumný pán !!!!

    http://www.nwoo.org/2009/04/19/andreas-claus-o-penezich-a-pravu/
    • Genitální Ivane bravo! +5 rubl!
    • ... na rozdíl od tebe, pitomečku :)))
      • Mazej odsud nebo dostaneš pár přes hubu, kapsliku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit