Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevěřil jsem , ale LOTTOLAND SKUTEČNĚ JSOU PODVODNÍCI!! Vyhrál jsem, ale ani nevím kolik přesně, protože vzápětí po slosování mi BYL ZABLOKOVÁN ÚČET!!! Nemůžu se přihlásit a ještě je k hlášce o zablokovaném účtu připsáno, "pokud máte ještě nějaké dotazy, kontaktujte zákaznickou podporu"!!
    Tak tohle ne.
  • Článek obsahuje nepravdivé informace. Prostřednictvím Lottoland si můžete vsadit pouze na výsledek loterie, nikoliv se jí zúčastnit. K této činnosti má Lottoland vydanou licenci dle práv a zákonů Evropské unie. Lottoland je schopný vyplatit výhry všem výhercům, jelikož každá sázka je pojištěna pro vyplacení jak základního jackpotu, tak dvojitého, včetně druhého a dalších pořadích. Společnost neprovozuje loterii Eurojackpot, pouze umožňuje sázet na její výsledky. Pokuta až 10 mil. je irelevantní. V případě udělení pokuty bude rozporována Evropským soudem. Lottoland od svého počátku vyplatil více jak 420 miliónů korun na výhrách včetně hlavního jackpotu. Oficiální vyjádření Lottolandu http://bit.ly/1GHWCi9

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit