Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhorší prezident by bezesporu Havel, ale jenom bůh ví co nás čeká jestli uspěje některý kandidát fialového hnusu.

    • Ona vám ta podvodná, křivácká, podlá, prolhaná, zlodějská, komouš.STB-cká, ufňukaně koktavá zr..da soudruh Bureš/babiš zfialověla?? No to vás opravdu lituji.

    • Pro  bolševický dobytek to musel být šok, když byl prezidentem vyspělým světem uznávaný demokrat a humanista. Rudé mozky mají raději prolhané diktátory.

      • Typický havloidní slovník, ale nebýt komunistů tak se ten váš Havel nikdy nestal prezidentem.

    • Kajochu, v době kdy byl V. Havel presidentem jsem procestoval mnoho civilisovaných zemí. A tam často i obyčejní lidé znali jeho jméno a vyslovovali ho s velkou  úctou. A dokonce se i na mne se dívali s jistým projevem úcty, jako kdyby chtěli říci "jaká to musí být krásná země, když má takového presidenta."

      Takže Kajochu, i když máme v mnoha věcech odlišné názory, přeji Ti do Nového roku 2023 všechno dobré. 🙂

  • My jsme měli prezidenta?

    • Měli jsme dva, za které se občané nemuseli stydět. Po vzniku předválečné ČSR to byl T. G. Masaryk a po pádu komunismu V. Havel.

      • Žil jsem už za prezidentování TGM,takže jsem poznal všechny.Pokud bych hodnotil,který to měl tehdy velmi těžké a přesto obstál,určitě to byl E.Beneš.

        Po roce 1989 to dle mého názoru,nezvládnul žádný.Všichni se dopustili obrovských 

        chyb .


      • mun.go

        Při vší úctě k Havlovi ... nebyl to dobrý prezident (jako ostatně všichni Pražáci, kteří nepřekročí stín hlavního města).

      • ...a toho Havla ti vtloukl do hlavy seznam.cz?

    • 👍👏🛴...

  • Jj- bylo toho dost..až moc...

    To nebylo poselství pro občany, ale nepatřičný sebechvalný blábol, při kterém na občany zcela zapomněl...

    A na tohoto hradního, sebestředného, vulgárního, mstivého, neupřímného jedince je zapomenuto ještě dřív, než odejde do důchodu...

    Ještě dřív, než / nebo jako na bezvýznamnou nulu...

    A protože si je vědom toho, že občané ho vymažou že své paměti, založí také jakýsi svůj institut, aby se jim stále připomínal a prý radil...

    Ještě před pár dny ale tvrdil, že nic takového založit nechce...



    • Kam budete vylévat přebytečnou žluč milostivá? Zeman pryč, Babiš pryč. Na příště už jen samé oslavné poznámky? V koryt zůstávají již jen ti praví a neomylní, oblíbení a populární. Miláčci mas. 

      A nakonec, své instituty pohrobků mají Havel i Klaus. Taková legrační tradice. Ale to jistě víte. 

      • Jindřichu, proč berete mé konstatování faktů za jakési vylévání žluči...?

        Já si, zřejmě na rozdíl od vás, užívám pohody...

        • Jindřich je nešťastný, protože jeho favorit soudruh Skála musel odstoupit.

          • 😃...

  • Mečiar po 30 letech!

    Smutný příběh našich dějin

    • Ty Novák?

  • gaheris

    Přeci jen se ta jaterní cirhoza na něm podepsala! Měl odvolat vládu, pětidemolici s fialovým hnusem neměl nechat!

    • A bylo by snad lepší, kdyby jmenoval Hraboše-Bureše?

      • No, uvidíme, pane Občane, jak se vybarví ti současní mocní. Jistě výhradně k Vaší spokojenosti. 

      • 🤣🤣

    • A k tomu mě zklamal se Řádem Bílého Lva pro jednoho cizince jehož národ se k nám stále touží nastěhovat. A bohužel i ten názorový obrat není zrovna šťastný.

  • Jak tu kavárnička prská 

    • Smutná je tvoje duševní úroveň,  nikam nepiš maximálně Okamurovi a jemu blízkých! 

      • Tak když píšeš z Bohnic ,něco o tom asi víš co paciente Novaku

  • Děkujeme , odejděte ! 😠

    • Nic ti nebrání,už jdi

  • Řekl bych, že půlka jeho verbálního projevu jsou lži. Desetiletý kluk s dobrým učitelem občanské výchovy by byl v reálpolitice objektivnější. Proti některým kandidátům na prezidentování je půlka ovšem ještě dobrá bilance.

  • mun.go

    MIloš Zeman dal básničku (Vítězslav Nezval - Sbohem a šáteček : Sbohem a kdybychom se nikdy nesetkali - bylo to překrásné a bylo toho dost -- Sbohem a kdybychom si spolu schůzku dali - možná že nepřijdem že přijde jiný host ...)

    Vladimír Mečiar zapěl klasickú rozlúčkovú (S Pánom Bohom - idem od vás - neublížil som - neublížil som - nikomu z vás --- Ni mladému - ni starému - neublížil som - neublížil som - z vás žiadnemu) - viz video a text

    • to přirovnání sedí , akorát že po tom boxerovi na Slovači zbyla daleko větší nádoba na lejna (aby zase nebol skrytý příspěvek)

  • Všechno má svůj konec. Teď se musí loozři naučit nenávidět jiné osoby. Copak si asi počnou? Babiš je minulost, Zeman je minulost.

    Kdopak bude cílem teď? Že by dokonalý Fiala, to snad ne? 

    • Hnutí PRO udělá v ministrech pěknou probírku. Od ledna prý začnou politické boje. A jsem zvědav na předvolební průzkumy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit