Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Němci v říši vykřikovali, že jejich soukmenovci jsou utiskování v Sudetech brutálními Čechy. Jistě národnostní politika předválečné první republiky vůči třímilionové německé menšině nebyla dokonalá, ale v Evropě patřila k tomu lepšímu. A je pravdou, že některá zaměstnání (ve státní správě) Němci dělat nesměli. Nicméně řev z Berlína o jejich útlaku byl dílem goebbelsovské propagandy.

    Současní kremelští vládci se opět ukazují jako pilní žáci nacistického ministerstva propagandy a rovněž cosi vykřikují o útisku svých krajanů v Pobaltí. Pravdou však je, že Rusové tam mají standardní menšinová práva obvyklá i v jiných zemích. Existují zde ruské školy, ruské kulturní instituce a rusky se tady mluví zcela svobodně. Všude, kde žije ruská menšina, jsou k dostání noviny a časopisy v ruštině. Rusky vysílají i místní televize a rádia. Ruské politické strany a hnutí zcela svobodně kandidují v pobaltských zemích do parlamentů i obecních zastupitelstev.

    Důležitým argumentem Čechů proti německé propagandě se stal fakt, že v čs. vládách v meziválečné éře byli i němečtí ministři. A Lotyši mohou rovněž právem namítnout, jaký je to u nás útlak ruské menšiny, když primátorem hlavního města Rigy je etnický Rus Nil Ušakov. Ruské starosty ovšem mají i další města a obce v Litvě, Lotyšsku a Estonsku. Těžko tedy může být utiskovaná národnostní menšina, která je ve vládě nebo jejíž představitelé zastávají posty starostů a primátorů.

    Čili Putin a jeho nohsledi se evidentně chovají jako nacisté před II. světovou válkou.
    Nicméně jeden rozdíl ve prospěch Pobaltí naštěstí existuje. Zatímco nás spojenci v neblahém osmatřicátém lidově řečeno hodili přes palubu, NATO už dalo jasně a důrazně najevo, že Litvu, Lotyšsko a Estonsko bude v případě agrese bránit a to je dobře. Mnichovanství se nesmí opakovat!
  • Medvěd si s tebou vytřel prdelku a na nás chceš co, ty vymrdanče Simone. Jdi do prdeléé, kretééne.
    • Já jsem holka Simona.

      a protože jsem tu uvedla pro tvoje rusko moc nepříjemnou pravdu tak komolíš ze vzteku moje jméno Simona. Na víc nemáš ruský agente a teplouši zlej BTW trolle - podvodníku s hlasováním
      • Ty nejsi holka, ty jsi americká mrdkaa.
  • Jaké hlavní cíle si vytyčili jednotlivé sjezdy KSČ?
    XV. sjezd: Doběhnout a předběhnout kapitalistické státy.
    XVI. sjezd: Udržet s nimi krok.
    XVII. sjezd: Neztratit stopu. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Potká se Simona s medvědem a medvěd povídá, Simono pelicháš a Simona říká ne, tak si s tebou vytřu prdeel.
  • Někdo umí přiznat chybu:Zeman: Jmenování Putny byla chyba, už bych to neudělal
  • Potká takhle jednou Kohn Roubíčka a povídá mu: Poslyšte Roubíček, slyšel jsem, že se stěhujete na Kubu, co vás k tomu vede? Ále, povídá Roubíček, víte, to takhle jednou čtu noviny a tam se píše o tom, jak se spolu můžou ženit homosexuálové. No, za Rakousko-Uherska to bylo trestný. Za první republiky to nebylo trestný, ale nežádoucí. Za komunismu to bylo tolerovaný, ale nikdo o tom nemluvil. Po revoluci to bylo vyhlášeno za rovnoprávný s heterosexualitou a mluví se o tom všude. No a já se tu nechci dožít doby, kdy to bude povinný.
    • To R: hezké, jenomže Kohn a Roubíček si onikali, a tak proto si dovolím R opravit začátek jejich vyprávění:

      Potká takhle jednou Kohn Roubíčka a povídá mu: Poslechnou Roubíček, slyšel jsem, že se stěhujou na Kubu, co jich k tomu vede? Ále, povídá Roubíček, vědí, to takhle jednou čtu...

      *2* *15* *3* *2* *15* *3*
      • vtip ne hodina češtiny a v hebrejštině či němčině bys tomu nerozuměl
        • Mein lieber Freund R, hebräisch spreche ich nicht, aber deutsch kann man schreiben, da die deutsche Sprache kenne ich. Verstanden? *3*
          • Příště si alespoň oprav ten slovosled čapisrale. On "gůgl" překladač není všemocný víš... *7*
            • Zu R:
              Ich brauche kein google benützen, da ich die deutsche Sprache beherrsche. Es gibt aber eine Frage, ob du wirklich verstehst, was ich eigentlich gechrieben habe. *2* *3*
            • to trvalo než ti to google přeložil *1*
            • Habe ich irgendeine Fehler gemacht? In diesem Fall bitte ich Dich es in Stand setzen. Die deutsche Sprache ist doch nicht meine Muttersprache. Vielen Dank. *3*

              Ich sollte noch dazusagen, das ich kein "čapisral" bin.
  • chtěl bych se milovat s mladým čečencem *14*
    • Evidentní, už vám agentíkům místo peněz dávají fet *1* *1* *1*
    • tak to prostě je..

      YEAH !!!
  • ... zdegenerovanému póvlu je nasprosto jedno, že ani neví, co to ta Austrálie je :)))
    • bléééééé..... *7* *10* tak dnešní normu ve zvratcích jsem splnil, jsem spokojen že jsem opět něco bezvýznamného v životě dokázal..
    • ... hlavně, že já vím, že mám jedno varle :)))
      • ... na něco tak ubohého není důvod reagovat, trotle :)))
  • Nejhorší je absence jakékoliv i sebemenší sebekritiky vedení EU. A díky této zlověstné nabubřelosti a přezírání toho co chtějí od EU její občané je už jen otázkou času kdy se celá EU rozpadne ať chce nebo ne! Nejsmutnější na tom je jak si to nechce připustit a míso řešení palčivých problémů celé evropy neustále řeší nařízení typu každe EU auto musí mít čidlo nahuštění pneu, a podobné nepodstatné 3,14tiny!!!
    • Nejhorší je hovořit o "vedení EU". Ona totiž EU, budoucí USE žádné "vedení" nemá, to mají jenom v totalitních systémech, jako je třeba v CCCP, tam mají dokonce rádoby cara gosudara.
      Řeči o "vystoupení" z EU, budoucích USE jsou řeči vlastizrádné a kdo je vede, měl by za to nést důsledky podle trestního zákona. Pokud tedy je svéprávný.
      Naše země patří do Evropy nejen nezměnitelně geograficky, ale také svou civilizací a kulturou. Před sedmi stoletími za vlády Karla IV, císaře římského a krále českého byla naše země de facto středem tehdejší Evropy.
      • cccp? nech se léčit cvoku *7*
        • Komouši Rusku stále vládnou. Komouše Jelcina nahradil agent KGB Putin.
          Změna jména nepomůže když staří zločinci v tržním převleku jsou stále u válu
          • *1* *1* *1* vám v těch"neziskovkách" dávají už asi nějaké silnější drogy či co? Tohle není možné za střízliva vyzvracet. A to že Rusko chce jednat s NATO vám už opravdu bere vítr z plachet. Nevím co s vámi bude... *16* *11* *1*
          • Fajn teda žijeme v čssr a nemáme jim co vyčítat. zameťme si tedy nejdříve před svým prahem.pardon to nemůžeme Havel jim dal milost a dovolil aby existovali a roztahali se do všech stran.
            • můžeme nazvat čr za čssr lidi stejný soudruzi živí a zdraví a u moci *3*
            • My žijeme v ČSR, kde se změnil nejen název, ale především systém, ten už není totalitní komunisticko-fašistický, ale demokratický. Naproti tomu RF pouze změnila název z CCCP, ale systém je tam za KGBáka Putina stále stejný jako za Brežněva.
              Nevím komu dal Havel milost, ale to jeho heslo "nejsme jako oni" založené na křesťanské morálce, bylo chybné, protože ti "oni" si toho neváží a považovali to nikoli za odpuštění a výzvu k vlastní nápravě, ale jako slabost.

              Doporučuji zopakovat si pravopis: "...před svÝm prahem..." *3*
  • Výsledky britského referenda o vystoupení z EU inspirovaly zastánce oddělení státu Texas od USA, píše The New York Times.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit