Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozvodem manželství se na planetě rozchází každý den tisíce párů lidí, které spolu žily desítky let. A hroutí se svět ? Každý z nich má právo si založit vztah nový, případně zůstat sám. Jen sobec a zhrezený jedinec to druhému komplikuje. Tak se chová neschopná EU, neschopná vlastního samostatného života, je to parta lehkoživků, parazitů, zlodějů a vlastizrádců . Nechť ukáží, že umí pracovat a něco vytvořit. Pana prezidenta si jinak vážím, ale po jeho výroku o setrvání v EU v tom smyslu, že dá republice ročně 300 miliard, tak by měl raději odevzdat diplom. Vědomě lže, podhonocením koruny vůči EUru ČNB totiž okrade ročně občany republiky min. o 330 miliard Kč. Ten člověk byl asi získán ke spolupráci jednou zpravodajskou službou, jejíž motto zní : boj veď lstí a klamem..
    • ... máš mnoho chyb, nepůsobíš důvěryhodně, navíc skoro nikdo zde nečtě romány :)))
      • Každý se učí vnímat prostředí a o tvé důvěrahodnosti jistě nepochybuji.
  • http://zpravy.idnes.cz/brexit-rasove-utoky-velka-britanie-tahni-domu-f4i-/zahranicni.aspx?c=A160701_110459_zahranicni_kha
  • http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/jaroslav-sebek-podle-britu-jsme-spina-ktera-se-musi-vymest-nebudou-to-brzy-rikat-i-nemci--1629268
  • Oni mají královnu. Možná ji vezme čert nebo sežere zlý drak*2* Nebo když někdo něco řekne tak jako socha zkamení... *8* *16* *1*
    • Ono je jedno jak se tak funkce nazývá. Královna je ztělesněním tradice, není volena občany, ale její funkce je dědičná. Přitom ale nemá víc pravomoci než např. nás president. Dokonce i před parlamentem pouze přečte výroční zprávu, kterou sepíše premiér.
      Naproti tomu náš president si hraje na monarchu a okatě pohrdá právem a chová se jak diktátor. Parlament mu to ale trpí...
      • Zase si hraješ na vševědoucího chytrolína, který je ve skutečnosti tupý jak štoudev?
        • To hm:
          Pouze vyjadřuji svůj názor. Pokud se mýlím, rád se nechám poučit. *3*
        • To my havloidi děláme *3*
          • to mě nepřekvapuje
  • Smutná pravda:
    http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/ilona-svihlikova-brexit-kdyz-eu-vedou-druhoradi-politici--1628865
    • http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/ivan-hoffman-britove-ukazali-ze-maji-kuraz-jsem-prijemne-prekvapeny--1627610
  • http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/nyt-po-brexitu-pozaduji-obyvatele-texasu-vystoupeni-z-usa/

    *5*
    • ... musíš být hodně omezen, jestli se domníváš, že někdo čeká na tvé dolejzání :)))
  • Němci v říši vykřikovali, že jejich soukmenovci jsou utiskování v Sudetech brutálními Čechy. Jistě národnostní politika předválečné první republiky vůči třímilionové německé menšině nebyla dokonalá, ale v Evropě patřila k tomu lepšímu. A je pravdou, že některá zaměstnání (ve státní správě) Němci dělat nesměli. Nicméně řev z Berlína o jejich útlaku byl dílem goebbelsovské propagandy.

    Současní kremelští vládci se opět ukazují jako pilní žáci nacistického ministerstva propagandy a rovněž cosi vykřikují o útisku svých krajanů v Pobaltí. Pravdou však je, že Rusové tam mají standardní menšinová práva obvyklá i v jiných zemích. Existují zde ruské školy, ruské kulturní instituce a rusky se tady mluví zcela svobodně. Všude, kde žije ruská menšina, jsou k dostání noviny a časopisy v ruštině. Rusky vysílají i místní televize a rádia. Ruské politické strany a hnutí zcela svobodně kandidují v pobaltských zemích do parlamentů i obecních zastupitelstev.

    Důležitým argumentem Čechů proti německé propagandě se stal fakt, že v čs. vládách v meziválečné éře byli i němečtí ministři. A Lotyši mohou rovněž právem namítnout, jaký je to u nás útlak ruské menšiny, když primátorem hlavního města Rigy je etnický Rus Nil Ušakov. Ruské starosty ovšem mají i další města a obce v Litvě, Lotyšsku a Estonsku. Těžko tedy může být utiskovaná národnostní menšina, která je ve vládě nebo jejíž představitelé zastávají posty starostů a primátorů.

    Čili Putin a jeho nohsledi se evidentně chovají jako nacisté před II. světovou válkou.
    Nicméně jeden rozdíl ve prospěch Pobaltí naštěstí existuje. Zatímco nás spojenci v neblahém osmatřicátém lidově řečeno hodili přes palubu, NATO už dalo jasně a důrazně najevo, že Litvu, Lotyšsko a Estonsko bude v případě agrese bránit a to je dobře. Mnichovanství se nesmí opakovat!
  • ... zdegenerovanému póvlu je nasprosto jedno, že ani neví, co to ta Austrálie je :)))
    • bléééééé..... *7* *10* tak dnešní normu ve zvratcích jsem splnil, jsem spokojen že jsem opět něco bezvýznamného v životě dokázal..
    • ... hlavně, že já vím, že mám jedno varle :)))
      • ... na něco tak ubohého není důvod reagovat, trotle :)))
  • je to jen symbolické
  • slušní lidé v ČR udělají Zemxit.

    Odtrhneme ČR od ruského agenta Miloše Zemana a ten se pak může připojit k Rusku,. *1*
    • To chtějí udělat lokajové a patolízalové USA a EU, Soros, hatefree, "neziskovky" kde má živnost dnes kdejaký nemakačenko, protože nic jiného neumí... Ti "slušní" za jidášský groš" cokoliv... Vztekat se a sprostě vylévat tudy kudy chodí. Jak průhledné, vy agentíci... *1* *5* *1*
    • Lepší by byl ZENAKODOPRD - nakopat Miloshe do rrdele. *1* *2* *15*
      • tak se nakopni a dej pokoj *15*
    • czechxit jedině
    • Ty máš nápady Simone, že ty jsi nesvéprávný?
      • A ty máš IQ tykve, když tu Simoně měsíce koníš jméno.
        Nejsi vtipnej ale nudnej ohraná ruská desko
        • simona žádné jméno nemá je to cvok co tu tapetuje pod stovkou nicků
          • Simona se jmenuje Simona, To je věda co ruský pšouku.
            Když lidem na tiscali nicky kradete tak pak neprotestujte že je střídají vy prasata,
            Střídání nicků je jediná obrana před jejich kradením.
            Ona tapetuje a vy Zemanovci tu zase Semjonujete a teploušujete
            • A ty jsi proruský fanatik a gauner,
              trapně tu popíráš komunistické zločiny a Simoně komolíš jméno.
              na víc nemáš proruská tuplovaná nulo
            • nejen že jsi mimo téma ale jsi mimo i v tom mimotématu?jsi blázen a nemá cenu se s tebou bavit o věcech co neznáš.
            • až přestaneš zapírat hrůzné a největší zločiny proti lidskosti kterých se ruský SSSR
              desítky let dopouštěl tak dej vědět.
              dokud je popíeáš tak s tebou nemáí cenu debatovat neb jsi proruský fanatik.
            • Jsi pomatenec?Kde jsem co teď psal o zemanovi či rusku? ti jsi normální cvok TA holka.

              Až budeš mít nějakou zkušenost s komunismem,sovětským svazem,či totalitou tak napiš jinak nepiš o ničem co neznáš. *3*
            • tak teď jsi tvojí drzosti nasadil pověstnou korunu Serjožo.
              Měsíce tu Simoně koníte jméno, kradete ji jméné, špiníte jí a její rodinu,
              a pak jste podiveni že je na vás sprostá? Ona je na vás jen taky sprostá.
              Jak vy k ní tak ona k vám.
            • Simona je proamerická demokratka,. soudruha Zemana z KSČ miluješ jenom ty Ivane.
              Na rozdí od tebe já s ní jsem v kontaktu na facebooku.
              Pro slušné lidi je k dispozici na chatu, na telefonu i na živo.
              Neďivím se že ty u ni nemáš šanci. Když jsi na ní sprostej tak holt máš smůlu.
            • Simona je Ta holka a ta holka by měla být sllušná tak si TU holku představuji.Ne opilce jako ty simone co tu jen každého urážíš.
            • Simona je Simona. ty jí jen koníš jméno ruskej gaunere .
              Do řad teploušů spadáš zase jenom ty, když ti tolik vadí holka Simona.
            • Ano Simona má jména, pod kterými jí známe zde, na diskuzích serveru Tiscali a to Simon Simonovič Bukvice dále Semjon Gayínek a nebo americká filcka Simona. Jsou velmi výstižná jména a velmi často používaná přívádějíc Simonu k šílenství a to nás zde velice rozveseluje.
            • Simona se jmenuje Simona, né 8 atd.Tak že tě soudružko budu oslovovat jak já chci.Pro mne jsi nick za kterým je třebas tlustej chlápek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit