Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.google.cz/search?q=zeman+a+alkohol&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiQ15ST_NnXAhWSh7QKHQEsCesQ_AUICigB&biw=1280&bih=893#imgrc=eDEiQTkrUOUyvM:
  • v tu dobu byl Zeman ještě abstinent, dokazují to dobové snímky *3*
  • souhlas, na sputniku a aeronetu byla, je a vždy bude pravda, děkuji soudruhu Lachmane *14*
  • zdenek.lachman
    Primitiv je ten kdo věří cenzurovanému tisku a nezná pravdu o roce 89. Já tu dobu velice dobře pamatuji. Tak Vy co věříte lžím a propagandě soudruhů s ČSSD, ODS a ochlastovi Národní Frontě Kalouskovi držte hubu a krok.
  • zdenek.lachman
    Prezident se setkal s Gorbačovem. 1.tajemník SSSR Gorbačov a prezident USA Bush starší jsou hlavní osobnosti kteří stáli za odchodem vojska SSSR ze střední Evropy. Navíc Gorbačov souhlasil s KSČ která vybrala Havla za prezidenta. Gorbačov byl hlavní postava že SSSR ztratil zájem o střední Evropu. Havel děkoval SSSR že souhlasil s jeho doporučením na prezidenta. To jsou fakta a ne fantasmagorie cenzurovaného tisku.
  • Jdu s tebou.
  • ... jdu si nahonit lofasa na hajzl redakce :)))
  • ... pokud mě chceš imitovat, vidláku, musíš své IQ 6 zvýšit alespoň na desetinásobek :)))
  • ... nikdy nedáš nic nového, hold někdo musí být nejprimitivnější primitiv, ty ubožáku :)))
  • žpatně vydyš vogo netřasa von sa klaní vogo
  • ... jdi do prdelééé se svými názory idioote z redakce, nikdo na ně není zvědavý :)))
  • Juro, je to tvé svobodné rozhodnutí, když chceš, aby naši zemi representoval takový "symbol", který se chová a vyjadřuje jako sprostý ožralý dlaždič. Pak se nediv, že i na tebe bude svět tak pohlížet.
  • ... já mám rád z pindy smrad a z hajzlu redakce Tiscali taky :)))
  • ... jsi nepoužitelný primitiv :)))
  • ... ty jediný jsi tupé stádo, degene :)))
  • A idioot z redakce, ten nikdy ze služby neodejde...tak to ma byt...pořad ve službě...
  • rád budu volit zase pana prezidenta Zemana, těch dalších osum šašků je nevolitelných
  • Jdi do pudele, idiote z redakce.
  • Jmenuji se stejně, jako námi všemi obdivovaný pan prezident Zeman a jsem na to náležitě hrdý!
  • A jejej, zloděj nicku je ve službě. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit