Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kníže podporuje Sobotku ,dobrý vzkaz členům ČSSD koho mají podporovat oni. *2*
    • ... máš poněkud zjednodušené myšlenkové pochody, ale takových tady je, že :)))
  • Náš prezident Miloš Zeman má jistě opět připravené nějaké řešení. S ním v pravý čas vyjde na světlo a opět vytře svým nepřátelům zrak. Ještě, že jsem prezidenta Zemana volil.
    • Zeman hraje na vlastní triko a zrazuje i ty co ho volili. To jste ještě nepochopili?
    • Za volbu Zemana Hruškoviče by ses měl stydět zloději. *11*
  • Karel Schwarzenberg: podporuji přítele (pardon předsedu) Sobotku. Tím je řečeno vše, víc netřeba dodávat.
    • ... trotlům jako ty stačí málo :)))
  • Naši vrcholní političtí představitelé nás plebejce předkládají světu i sobě dohromady jako mentály s tím, že bez té jejich "demokracie" to nejde. Otázka je namístě: Co je podle nich ta jejich demokracie? Je to jejich věčný zápas o koryta, když jim opravdu, ale opravdu o lidi vůbec nejde?
    Dělají ostudu nejen sobě-hamty, hamty, ale celému národu!!!! Všechno začalo podvodnou privatizací pana Schwanzenberga, prezidenta Havla přesně podle rčení: Co je dovoleno Bohovi, není dovoleno volovi! V systému se pokračovalo a v současné době si kupujeme 1,5 l vody za 15 Kč. Kde vzít a nekrást? Člověk člověku vlkem, matky mordují svoje čerstvě narozené děti!!!!
    Takže mentálové : Vpřed, a až nás budou milióny, třeba postoupíme i proti větru! *6*
  • No podpora od TOP09, to je skutečně polibek smrti. Volby, podle mě, dopadly dobře, neboť nikdo nemá absolutní většinu. ANO je sice nečitelné, zrovna tak, jako byly Věci Veřejné, ale je dobře, že se do sněmovny dostal i Okamura, já doufám, že tam trochu bude čeřit ty zasmrádlé vody. A že se z ODS a TOP09 staly nevýznamné strany, je perfektní. ODS spěje k definitivnímu zániku, zvláště když stále lidem nabízí stejné, profláklé tváře Pospíšila, Kubu, Němcovou, Blažka a nedokáže najít někoho úplně nového. A TOP09, která stojí jen na nepochopitelné popularitě Karla S., který ale již evidentně mele z posledního a jeho proslovy spíše vzbuzují již jen lítost, s jeho odchodem zanikne, neboť nenáviděný Kalousek dočela této strany nastoupit nemůže (i když ji fakticky ovládá) a nikoho jiného tato strana nemá.
  • Pana Sobotku vůbec nemusím, ale sociální demokracie se určitě nesmí dělit. Podkopali bychom parlamentní systém.ODS v krizi, sociální demokracie asi také, a kdo by toho využil.Komundírové a estébák Babiš.
  • podporuji předsedu Sobotku? tomu se říká polibek smrti *1*
  • Politika je jeden velkej hnus.
  • Od doby co hejtman Hašek stíhal hejtmanství a teď promiňte poslancování,či senátorování v jednom (nevím,kde všude ,pracuje)bylo mi jasné,že to je obyčejný ,mamoňák, a dnes jsem i zjistil,že leštič klik,který,když má za sebou taťku Miloše,že je ,rovný ,jako vývrtka na vínko-Bohuslave ČSSD nevolím,ale tohle jsem věděl dřív než jsi to konečně pochopil i Ty na vlastní kůži - jo co si nabereme do týmu to holt máme...hodně stěstí. *9*
  • antiparoubku-tak kdy se sejdem a dame to kaficko?
    Hostina bude-neboj! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit