Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obávám se, že přijde i o majetek, který vysoudil v Čezku, až se začnou vyšetřovat podvodné restituce... On a s ním ještě rodina vaška trojurňáka!
  • To,co v Česku vysoudil,tak to se mu,za podíl na zbídačení této země ,stejně brzo znárodní.Po zbídačení této země,jaké provedla ta banda těch lumpů,která zde dvaadvacet roků vládla,nás čeká takové znárodňování,o jakém se ani komunistům padesátých roků nesnilo.Jinak by jsme astronomické dluhy nesplatili a skončili jako kolonie Západu zvaná Česko.A budoucí generace by pouze otročili v zahraničních montovnách.Všechny naše politické lumpy,kteří v posledních dvaadvaceti létech tuto zemi zbídačili,bude třeba, po revoluci,odporážet na katovských mučírnách,co nejkrutějším způsobem.Bezbřehá krutost k politickým lumpům je nutná proto,aby se darebáci politice,v této zemi,minimálně sto roků obloukem vyhýbali.A slušní lidé mohli položit základ ,k důstojnému životu budoucích generací.
  • Proč má mít to *12* tolik majetku? má snad větší žaludek? já bych celý tý slavný šlechtě nakopal zadky
  • Schwarzenberga do dolů /uranových/. A všechnu tu pravičáckou pakáž. A nejlépe, jako to dělali husité na Kaňku v Kutné Hoře. Byla by to krásná turistická atrakce.
    • oprava ...husitům...
  • Tak už víme , co se ten starý dědek prašivý hrne do vlády. Aby splnil taťkovu vůli a parádně nám tu vybral hory a polnosti. ludry všivé vychcanééé. fuj tajbl.
  • at ho obere, co je mně do toho. To mě vůbec, ale vůbec nebere.
  • Schwarzebergové to na rozdíl od jiných, jako např. Mansfeldové, po Bílé Hoře neukradli.
    Mansfeld to dostal (např. Opočno) skrze vraždu Erdmana Trčky z Lípy v r. 1634, a ta drzá Mansfeldová se o ukradené skrze vraždu dneska soudí! *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Pomalu v každé rodině se najde taková "nějaká sestřenka". Akorát se o tom tak nepíše v novinách...Kdyby nebyli známí, tak by to ani dnes nikoho normálně nezajímalo. Však oni se nějak určitě domluví...vrána vráně nikde na světě oči nevyklove.
    • Ale vyklove, to by jste se divil, jak jde "jenom o peníze"!. *1* *1* *1*
  • Tedy i když jsem jen "pracující", tak si myslím, že Schwarzenberg je jeden z naprostého mála co nekrade,
    ale ta Petzldová, ta se může nenažraností, pos....rat, bába 90-ti letá, co si snad myslí, že jí majetek zachrání před smrtí?!! Ale nezachrání *2* *2* *2* *2* *2*
  • Vždyt toho dostal dost v ČR,kdo to tady ještě tady dělá z něho chudáka.Proslýchá se , že to je loutkař..tahá za nitky a vůbec bych se nedivil, kdyby se stal prezidentem, vždyť i Klaus má z něho lufty...každý když něco má, si ti druzí myslí, že z něho taky něco budou mít, proto mu všichni lezou do p....e. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit