Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už zase čte ubrus?
  • Proč by mizel z politické scény,kde by se tak dobře vyspal za peníze nežli tam.Takový kašpar neměl vůbec v politice co dělat,nerozumněl mu nikdo,protože mluvil esperantem a jeho výroky několikrát zesměšnil jak prezidenta tak Českou zemi.
    • Milous,tomu vytecnikovi nerozumi ani Esperantisti.Dulezite ,ze mu Janicka Rozhodnozka
      rozumi,lepe jeho konto ,naplnenem nasimi penezi.
  • Jedině naprostý idiooot (=nejčastěji Pražák) TO mohl volit. Senilní, nesrozumitelně šišlající, věčně spící (V PRÁCI !!!) příslušník sekty Bilderberg, skutečně nechápu, kteří blbové TO chtěli za prezidenta. Hrůza a děs.
    • ostapkotab
      ty id#ote jsem prazak a zadny zkurv€nce,politiky ani zadny jiny sr@cly jsem nevolil,d€bile
  • Proto jsem ho nevolil , je na špičkovou funkci prezidenta , či jinou , příliš starý a unavený . Pořád platí , že člověk se aktivním a ve formě udrží lépe za situace ,kdy
    je v plném pracovním zatížení , po volbách , kdy TOP 09 přešla fakticky do opozice a vyklidila mediální výsluní , mi přijde logické , že na člověka dolehne útlum . V případě
    KS to platí nejspíš dvojnásob .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit